שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

אשת הברזל- האם נאנסת ונושקת בכוח?

אשת הברזל- האם נאנסת ונושקת בכוח?
פורסם לפני 2975 ימים     מאת nirdelanoche     סה"כ תגובות: 81     תגובה אחרונה לפני: 2971 ימים

אם זה פרננדו קולונגה, אני אומר שזה לא אונס של נשיקה. אם זה נשיקה שכוללת את הלשונות,
רוקים, מרגש של הלשון על הלשון, וניסיון להתנתק מהקולונגה, אזי זהו אינו אונס מאולץ של
נשיקה. זהו רק גניבת נשיקה שהייתה צפויה לאור העובדה שולנטינה ניסתה לסטור, וגם סטרה
בסופו של דבר.

מפרק לפרק אני מחבב את האווירה הקומית בין אילומינדה לבניטה. האחת אומרת לה לשתוק אך
בעצמה הולכת וחוקרת אצל אשת הברזל, והשנייה מנופפת את הידיים בהתלהבות כאילו הייתה
מינימום חולה בהפרעות קשב. (או בשביל לולי- נוני שלה. רק שזה נגמר אצלה גרוע יותר).

רוסנדו, חרמן קטן שלנו. יש משהו שאתה רוצה לספר לנו? למשל, מדוע ריחרחת באירוטיות רבה את
הגופיה של אשת הברזל? ומדוע ריחרחת למוות את הבושם שלה? חרמנצ'וק. ככה מתנהגים בבית הספר
לחרמנים? לך תעמוד בפינה, תרגיע את מה שמו.

איוונה וארנסטו בשיחה סתמית שמבהירה לנו שאיונה מנסה להגן על הקקטוסית שלה...... נכון
שאתם רוצים תזכורת על מה עמדתי לגבי הקקטוסית? אם לא זוכרים, הוא נמצא בחתימה שלי אחרי
הקישקושים של הטלנובלה שלי ושל אהבתי לבעליי.

אפרופו בעליי, שטיח אהובי הוטח והוכה עד כלות הנשמה. זה המזל בשטיחים- הם יכולים לספוג
הכל ועדיין להיות שמישים. הם לא קונדומים שנזרקים לפח אחרי שימוש חד פעמי......

ולסיום, דונדה אס לאונור? פדריקו? דונדה אס הורסיו? דונדה אס השאר? דונדה אס ההורים של
צ'ואי שניתנים לו ללכת חופשי בחווה כאילו לא היו לו הורים מעולם?

סבינו, כמובן שאני מאחל לך שתחלה בסרטן ותתפגר. איימן.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1406)