שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

לכל הגולשים בדפדפן כרום!

Hodaa לכל הגולשים בדפדפן כרום!
פורסם לפני 3183 ימים     מאת asole     סה"כ תגובות: 2     תגובה אחרונה לפני: 3183 ימים

כידוע לכם בוודאי, דפדפן כרום חותך את השורות באג'נדה, לכן ההודעות של הכותבים דרך הדפדפן הזה נראות כמו טורים ולפעמים נחתכים להם האייקונים, התמונות והסרטונים.

אני מקווה שבעתיד ההתאמה בין הפורטל לכרום תשתפר, אבל בינתיים הנה טיפ שיכול לעזור - ותודה לפשוט יעל מפורום טלויזיה ועריכה ותרגום!

אז ככה, אנחנו כותבים את ההודעה בתוך חלונית שאפשר למתוח ולהגדיל אותה. אם אתם מאנשי השועל אז שימו לב שמצד שמאל למטה יש חץ קטן. אם עולים עליו ולוחצים עליו אפשר להגדיל את החלונית. בכרום החץ הוא מצד ימין למטה.

אז אחרי שאתם כותבים את ההודעה, תמשכו את חץ ותמשכו ותמשכו כמו אליעזר בגזר עד שלא תוכלו למשוך יותר... כדי שחלונית התגובה תהיה ענקית!

ואז תשלחו.

אני הגדלתי כל כך את החלונית עד שכפתור שליחת ההודעה "נעלם" לי, אז פשוט עליתי לשורת הנושא ואינטרתי אותה.

זה אמור לעבוד, לי זה עבד. עשיתי ניסיונות בפורום ארגז החול (המקום האידיאלי להתחרע ולעשות כל מיני ניסיונות באג'נדה) והשתמשתי בהודעות של יבגני ודלית אז תודה גם לכם! Kiss-Mark_16 Kiss-Mark_24 Kiss-Mark_32

בהצלחה!!!

תוקן על ידי asole 28/3/2011 16:14

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)