שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

פרננדו קולונגה מתחתן (או "אשת הברזל - פרק 67 ) !

פרננדו קולונגה מתחתן (או "אשת הברזל - פרק 67 ) !
פורסם לפני 3086 ימים     מאת taly10     סה"כ תגובות: 35     תגובה אחרונה לפני: 3082 ימים

מקסיקו הוכתה בתהדמה ! מקסיקו רעשה ואיתה מעריצי קולונגה !
כתבה בעיתון ויוה פלוס חודש מאי 2011 ... הכוכב ההורס פרננדו קולונגה בן ה-45 אשר העתיק
את מקום מגוריו למיאמי (ברח מכולם, חכם) ומנהל זוגיות עם ... לא, זו לא דנה גרסייה גם לא אנדריי גרסיה סמיילי_צוחק, עם בחורה ממיאמי עובדת חברת תעופה הצעירה ממנו ב-8 שנים . מקורב לשחקן אישר שקולונגה עומד להינשא (הלוואי ונזכה לתמונות חתונה אפילו בדיעבד, אם כי אני סקפטית. כל כך מתאים לו לעשות זאת בסתר ) . הוא אגב כהרגלו, לא מאשר ולא מכחיש ולכן ימים יגידו .

( חואניטה ורחליטה אמיגות, רוצו לקנות את העיתון שווה קריאה)...

ומי אמר ? " רוצה שאשתי תשב בבית ותגדל את הילדים בזמן שאני עובד " ...

לא זה לא קפיטליו. קולונגה אהובי היקר. מושלם הבחור ? לא ממש, מסתבר שבכל ג'נטלמן מסתתר לו מאצ'ו נסתר. מקווה שתספיקו לקרוא את ההודעה שכתבתי לפני שתעלם.
זוהי הודעה שהיא כולה אהבה, פירגון, הבנה וכבוד לאדם. זוהי הודעה שהיא גם ניסוי קטן. כי הודעה זו ככל הנראה תעלם מהר מהדף הראשון של הפורום. וודאי ובודאי לא תגיע לפורמט הראשי של קהילות אג'נדה כי היא נטולת מיץ זבל ...

ואני תוהה מתי נבין שידוען הוא ידוען אבל הוא קודם כל בנאדם ורק על זה כבר מגיעה לו חמלה.

ואת שיר המעלות אני מצרפת להודעה באהבה ממני לאלו אשר נפשם במצוקה, הוא יעזור מבטיחה ...

אז תהיו טובים חברים,
טלי.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)