שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

"COMRADES"

R_Arrow_L"COMRADES"R_Arrow_REye_Br_Tear
פורסם לפני 3001 ימים     מאת MyGirl     אין תגובות    

הסדרה "Comrades" או בשמה השני "Legend Of The Patriot" היא סדרה קוריאנית בת 20 פרקים ששודרה בערוץ KBS1 בחודשים יוני עד אוגוסט בשנת 2010. הרייטינג הממוצע עמד על 14.4%.

הסדרה היא חלק מפרויקט טלויזיוני של 60 שנה למלחמת קוריאה.Fire הדרמה מנציחה את החיילים שמסרו את נפשם במלחמת קוריאה שהתרחשה בין דרום קוריאה וצפון קוריאה בשנת 1950 עד 1953. המטרה היא להזכיר לאנשים את המחיר הכבד של חיי אדם שעולה בהרבה על כל תהילה לאומית.Eye_G_Tear

העלילה:Book
במרכז העלילה אנו פוגשים במפקד כתה דרום קוריאני בשם יי היון-ג'ונג, אדם בעל עבר צבאי עשיר אשר מקדיש את כל כולו לשם הגנה על חייהם של כל החיילים תחת פיקודו.Karma_1 למרות החזות התשושה שלו, מדובר באדם יוצא דופן שלא יהסס לסכן את חייו בכדי להציל את חיי חייליו.כפיים
במהלך הלחימה מול צבא צפון קוריאה הוא פוגש באישה בשם יי טא-רן, בחורה מעברו בה הוא היה ועודו מאוהב אך דרכיהם נפרדושבור מאחר והיא החליטה לעבור לצידה הצפוני של קוריאה בעוד שהיון-ג'ונג נשאר בצד הדרומי. עכשיו הוא שייכת לצבא הצפון קוריאני בתפקיד מפתח, מה שהופך את המפגש בין השניים לטעונים במיוחד.פצצה

והנה מה שנכתב על הסדרה:
"זוהי אי הבנה לחשוב כי חייל שרץ לעבר קו האויב הינו מלא בנאמנות. כל מה שהוא יכול לחשוב באותו הרגע כשהוא מוקף ביריות ופיצוצים הוא מילוי הוראות. רבים מהם מנסים לברוח מהבסיס באישון לילה ומתוכם רבים נתפסים ומוצאים להורג. חיילים יפגעו בעצמם על מנת לצאת משדה הקרב, הם רועדים מפחד ומאבדים את החושים. ואז יש את הרעב הקיצוני ואת הניסיון הנואש של הפליטים לשרוד.
אין בשדה הקרב סוציאליזם, קפיטליזם, חלומות, חזיונות, תהילה או מוסר. יש רק את האינסטינקט האנושי להישרדות, האינסטינקט שלפיו אני חייב להרוג אחרים בשביל שאני אחיה. שדה הקרב הוא חור שחור וזה מבאס מכל האספקטים.
"Legends Of The Patriots" שואפת להעלות את הערך הגבוה של השלום ע"י חשיפת המציאות הנוראה של המלחמה".

הדמויות המרכזיות:Y_Arrow_L

מפקד הכתה יי היון ג'ונג:

הסגן בצבא הצפון קוריאני ואהובתו של היון ג'ונג:

זוג האוהבים שנפרדה דרכם, היא פנתה לצפון והוא נשאר בדרום:

מפקד הפלוגה

החיילים תחת פיקודו של יי היון-ג'ונג יחד איתו:

הצעיר שבחבורה, בחור בן 16, יתום שהחליט להתגייס בשביל לעלות בדרגות ובכך להפוך לאדם חשוב עד שיגיע להיות בדרגה הגבוהה ביותר:

החובש שניסה להציל בכל הזדמנות את חיי חבריו לכתה:

החובש מימין עם שניים מחבריו ללחימה...באמצע סאנג-גיל, בחור שבתחילת הסדרה עושה קצת בעיות במשימות הכתה. משמאל הא-ג'ין שהוא בכלל לא תכנן להתגייס לצבא...הוא רק התחתן וכשהלך לקנות אורז, בגלל היותו אנאלפבית הוא חתם על מסמך גיוס במקום מסמך לקבלת אורז כפי שהוא חשב:

בתמונה העליונה, מפקד הכתה עם חייל מהכתה, באמצע החייל טאק-סו, ובתמונה התחתונה עדר של חיילים סינים שרצו לעבר החיילים המעטים מצבא דרום קוריאה:

מימין לשמאל: טאק-סו, החייל הצעיר, סונג-ג'ין שהתנהג לצעיר שבחבורה כמו לאח קטן, וחייל שהיה ותיק ובעל דרגת סרן.

באמצע הסגן איל-קאון לצידם של חבריו ללחימה החובש והצעיר שבחבורה:

(אגב, השחקן באמצע בדר"כ מגלם דמויות שליליות ופה הוא אמנם נראה גם אחד כזה אבל ככל שמכירים את דמותו יותר כך מגלים מי הוא באמת...מאוד חיבבתי את דמותו).

לוחמת בגרילה ששיתפה פעולה עם החיילים הדרום קוריאנים:

מפקד כתה בצבא הצפון קוריאני וחייל דרום קוריאני שהשתמט מהצבא ואיכשהו נאלץ להפוך לחייל צפון קוריאני בשביל להמשיך ולשרוד:

טריילרים:סרט

דעתי על הסדרה:מאוהב
אחרי שצפיתי ב"Road Number One" מצאתי את עצמי מתעניינת יותר ויותר במלחמת קוריאה והדרמה "Comrades" הייתה על הכוונת שלי. התחלתי לצפות בה אמנם עם צפיות מאחר ומדובר בסדרה על מלחמת קוריאה, נושא שמעניין אותי אבל לא תיארתי לעצמי שהסדרה תצליח לרתק ולתפוס אותי כל כך חזק!נשיקה
אמנם העלילה היא לחימה נטו ולא הייתה רומנטיקה כפי שהיה ב "Road Number One", בנוסף גם לא היה שחקן ראשי שנראה כמו סו ג'י-סוב.מצחקק אך למרות הכל הסדרה עלתה על כל הצפיות והייתה מרתקת, מעניינת, מותחת ומרגשת.VV
העלילה הייתה מצויינת והשחקנים היו מעולים אחד אחד!2נק בדר"כ בכל סדרה אנחנו מוצאים את הפייבוריטים שלנו מבין כל הקאסט, אבל אני חייבת לציין שבסדרה הזאת כל הדמויות הפועלות היו אצלי פייבוריטים וכולם הצליחו לרגש ולגלם את תפקידם בצורה מופתית.גביע
את השחקן צ'וי סו-ג'ונג שגילם את מפקד הכיתה ראיתי קודם לכן בסדרה ההיסטורית "Emperor Of The Sea". גם שם הוא שיחק טוב אבל השחקן המשנה שגילם את הרע בעלילה הצליח להעפיל על דמותו...בכל אופן, תפקידו ב"Comrades" היה מצויין! הוא הצליח לרגש ולעיתים במהלך העלילה ממש ידעתי לקלוע לגבי מהלכים לפיהם הוא יפעל מרוב שכל כך התחברתי והערכתי את דמותו. לא היה רגע שבו התאכזבתי מפעולה שלו ותמיד הוא פעל כפי שקיויתי שיפעל.כפיים
השיר שליווה את הסדרה מתחילתה ועד סופה היה מקסים ובסיום הסדרה הושמע השיר בביצוע צוות השחקנים המוכשרים ששיתפו פעולה ושרו יחדיו.רוקד

אז כל מה שנותר לי לכתוב הוא רוצו לראות את הסדרה!VV2 היא אמנם לא קיבלה חשיפה גדולה ולא זכתה באף פרס אבל אצלי היא זכתה במקום הראשון! אז תכינו את הטישו ותתחילו לצפות באחת הסדרות הטובות והמרגשות של 2010.משתחווההמלצה

ולמרות האוירה הקשה בסדרה השחקנים נראו משועשעים במיוחד מאחורי הקלעים:ROFL

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1563)