שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Ruler Of Your Own World

Flower_Blue Ruler Of Your Own World Flower_Blue
פורסם לפני 3058 ימים     מאת MyGirl     אין תגובות    

Ruler of Your Own World היא סדרה קוריאנית בת 20 פרקים ששודרה בערוץ MBC בחודשים יולי עד ספטמבר של שנת 2002.

Cinema העלילה:
חייו של קו בוק-סו הם בלאגן אחד גדול... עברה עליו ילדות לא קלה בכלל, אמו נטשה אותו ואת אביו כשהיה קטן ובגלל בעיות כספיות אביו גם הוא נאלץ לנטוש אותו בבית יתומים למשך תקופה מסויימת. Smiley_Dep
אחרי שריצה 3 שנות מאסר מאחר ונתפס בשעת מעשה בעת שכייס מההולכים והשבים שברכבת התחתית, בוק-סו יוצא לחופשי אך ממשיך עם הרגליו הרעים... Smiley_Ermm הגורל מפגיש אותו עם ג'ון-קיונג שבדיוק יצאה מהבנק אחרי שמשכה סכום גדול של כסף בשביל להציל את חיי חברתה הגוססת שזקוקה לניתוח בהול.
בוק-סו גונב ממנה את ארנקה וכשהיא מגלה שכספה נגנב זה כבר מאוחר מידי...גם בנוסף היא מקבלת את הידיעה המרה כי חברתה מתה בבית החולים. Smiley_Shocked
כמובן שבאותו הזמן אין מישהו שהיא שונאת יותר מאשר את בוק-סו שבמבט לאחור היא מבינה כי הוא היה זה שגנב את כספה Angry_Cry
אך למרות המפגש הראשוני הכל כך שלילי בין השניים מערכת היחסים ביניהם הופכת למפתיעה ועוצמתית במיוחד Heart_Broken

דעתי על הסדרה: Smiley_Wink
את הסדרה הזאת רציתי לראות בזכות הכוכבת הראשית לי נא-יונג ממנה התרשמתי לטובה בסדרה "Plan B". הפעם התפקיד שגילמה הוא אחר לגמרי ולפעמים היה ממש קשה לזהות אותה (מפאת חלוף השנים והזרקת הבוטוקס Smiley_Silly ).
בניגוד לסדרות קוריאניות אחרות שבהן הגיבורה הראשית נראית ומתלבשת כמו דוגמנית, הפעם קיבלנו דמות של בחורה שהיא אמנם מאוד יפה ומבית עשיר אך היא לא מתלבשת בהתאם למעמדה. ג'ון-קיונג היא בחורה לא רגילה, קצת מסורבלת, קצת חסרת טאקט, אך היא יודעת להעניק מעצמה והכי חשוב, יודעת לאהוב מכל הלב.
בוק-סו גם הוא בחור מסורבל שלעיתים קשה לו להביע את עצמו ולומר את מה שעל ליבו. BA_WTF

למרות שהסדרה הזאת היא לא אצלי בטופ אני חייבת לציין ששני השחקנים הראשיים עשו עבודה נהדרת בלגלם דמויות מסורבלות ובלתי רגילות אך יחד עם זאת מלאות באהבה גדולה, אהבה משכנעת ומרגשת. Clap_S
מלבד הזוג הראשי גם מאוד מאוד אהבתי את הדמות המשנית מי-רה, אותה גילמה השחקנית המקסימה ג'ונג היו-ג'ין (כוכבת "פסטה"). מי-רה הייתה בת זוגתו של בוק-סו, לפחות עד שג'ון קיונג נכנסה לחייו... Smiley_Wink
מי-רה הייתה במקצועה מעודדת ראשית אך החלום שלה היה להמשיך וללמוד ולהפוך יום אחד לאחות. היא בחורה קשוחה אך טובת לב ואהבתי לראות את הדאגה והאיכפתיות שהפגינה כלפי בוק-סו וגם את הקשר הלא ממש רגיל שהיה לה עם ג'ון-קיונג הבחורה שלקחה לה את הגבר. Smiley_Smile
שחקן משנה נוסף שהופיע כאן היה לי דונג גאן ("Friends", "Lovers In Prague", "Smile Again", "Sweet 18" ועוד...), אני בדר"כ מאוד אוהבת את השחקן הזה אבל בסדרה הזאת הדמות שלו לא ממש עניינה אותי.

תוקן על ידי asole 5/6/2011 14:8

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)