שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

המאפיונר שלי (ורק שלי ) - 3-4

המאפיונר שלי (ורק שלי לב_עיניים) - 3-4 Camera_Flash
פורסם לפני 3195 ימים     מאת iDana     סה"כ תגובות: 43     תגובה אחרונה לפני: 3172 ימים

ושוב אני כאן כדי לתת קצת חום ואהבה לגנגסטר שלי לב_עיניים עם כמה מילים על סצנות שאהבתי ותמונות רנדומליות Camera_Flash

Lighter_Fire סה-יון בדרך, ומי-ג'ו שואלת את קאנג-ג'ה אם היא נראית יפה ואם היא תמצא חן בעיני גבר (מצאה לה את מי לשאול...).

Lighter_Fire סה יון מגיע לביקור על החוף, והילדים מעבירים אח"כ דיווח מלא לכומר, למרות שנשבעו לשמור על שתיקה.

Lighter_Fire קאנג ג'ה ומי ג'ו יושבים מסביב למדורה, והוא פותח קצת את הלב ומספר איך ברח מבית היתומים. כשמי ג'ו אומרת שאלוהים אוהב הכי הרבה את השיות האבודות, אז קאנג ג'ה שואל, "אם אלוהים אוהב אותי, למה הוא עשה שאהיה יתום?".

Lighter_Fire מי ג'ו מפוטרת על ידי הבוסית המגעילה, ומנצלת את ההזדמנות כדי להגיד לה מה היא באמת חושבת עליה ("את מכוערת במיוחד כשאת מחייכת, כשאת כועסת את נראית אנושית"), וגם להציע לה ניתוח פלסטי שיעצב לה קווי חיוך טבעיים יותר.

Lighter_Fire הטיסה והשהות באי היינאן – מי-ג'ו וקאנג ג'ה לא מחמיצים את ההזדמנות לעקוץ אחד את השנייה בכל הזדמנות. היא מתעצבנת על זה שהוא עזב את הבית שלה בלי להודות לה על הטיפול המסור, הוא לא מבין איך רופאה לא מסוגלת לספור עד 20 (כשהיא סופרת את הכסף). בטיסה הוא מציע לה מהאוכל שלו – כי רק כשהיא אוכלת היא מפסיקה לדבר (בהמשך הוא יגלה שזה לא ממש נכון).

Lighter_Fire היא מבקשת כיסוי עיניים כדי לא לראות אותו, והוא מבקש מהדיילת שניים – אחד כדי לסתום לה את הפה (כמה אלגנטי). כמיטב המסורת בדרמות הקוריאניות, היא נרדמת על הכתף שלו.

Lighter_Fire באי היינאן דרכיהם נפרדות אבל לא להרבה זמן. מי ג'ו מגלה שבית החלומות של סה יון אכן קסום, ושהוא חשב על הפרטים הקטנים (כולל מגבות מקופלות בצורת פילים ונעליים עם ראשי התיבות של שמה). אבל הוא שכח פרט קטן – לבקש מהשותפה הצמודה שלו לפנות את החפצים שלה. השותפה הנ"ל מפתיעה את מי ג'ו בג'קוזי.

מי ג'ו מחליטה לתפוס טרמפ עם קאנג ג'ה, וגם לבקש ממנו לממן לה חדר במלון (רצוי סוויטה) כמקדמה על חשבון האדמה שירכוש ממנה. הוא מסכים ובהמשך מתנדב גם לשמש כמדריך התיירים שלה – וככה הם משתעשעים קצת על האי (וכנראה גם משווקים על הדרך את האטרקציות התיירותיות...).

Lighter_Fire וכשהם עייפים אך מרוצים, פחות או יותר, מי ג'ו שואלת וקאנג ג'ה עונה בכנות לגבי הסיבה שפתאום הוא נהיה נחמד כל כך – כשהוא בחברת אישה הוא נראה נינוח, וזה המסר שהוא רוצה לשדר ליריבים הפוטנציאליים שרוצים להרוג אותו.

Lighter_Fire מי-ג'ו נלחצת, מתעצבנת והולכת, וכשהיא חוזרת שוב כדי לדסקס עם קאנג ג'ה על המאפיונרים וכתובות הקעקע שלהם, הם מגלים שהם מוקפים. כמו בסרטים, קאנג ג'ה אומר למי-ג'ו שהוא סופר עד שלוש והיא חייבת לברוח, ואז מתחיל עוד קרב מהלומות של כולם נגד כולם. הגנגסטרים חוטפים את מי ג'ו, וקאנג ג'ה רץ בעקבותיה באחד מקטעי האקשן הכי מהנים בסדרה הזו (ולי סו ג'ין עשה למיטב ידיעתי את הפעלולים בעצמו... אז מה אם קאנג ג'ה עדיין אמור להחלים מהדקירה. לא אכפת לי).

Lighter_Fire מי-ג'ו מובלת למעוז של הגנגסטרים המקומיים, ושם מתברר שהמנהיג המקומי בסה"כ רצה לתהות על קנקנו של קאנג ג'ה, להזמין אותו לכוס תה ולשתף אותו במידע על הכנופיות המתחרות והקשרים עם קוריאה.

Lighter_Fire במהלך סצנת החטיפה קאנג ג'ה אומר למי ג'ו שהוא לא סופרמן, והוא לא יכול להציל גם את העולם וגם את הבחורה... אז מתברר שהבחורה לא ממש הייתה בסכנה, ושל"סופרמן" יש בכלל כוונות אחרות לגביה. לא רק שהוא השתמש בה כדי לשדר פאסון ותדמית רגועה, הוא מנסה להגיע בעזרתה לסה יון (ענייני מניות, עסקים וכו'). כשהיא לא מסכימה לעשות את זה בטוב, הוא שולף את האיום של הקרקע המעוקלת, ולה אין הרבה ברירה...

Lighter_Fire דבר אחד שלא הבנתי בפרקים האלה הוא זה: נראה שמזג האוויר באי היינאן חם ולח, כך שאני לא מבינה למה חנטו את קאנג ג'ה בחליפות רוב הזמן (ומקסימום פרגנו לנו גופיה). במזג אוויר כזה עדיף ללבוש בגדים קצרים וקלילים, רצוי בגד ים. וכן, אני זוכרת שפרגנו לנו גם סצנת מקלחת קצרצרה. אני מקווה להעלות תמונות בהמשך...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)