שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

המלכודת,אהבה מנצחת,שקרים.

המלכודת,אהבה מנצחת,שקרים.
פורסם לפני 2978 ימים     מאת taly10     סה"כ תגובות: 64     תגובה אחרונה לפני: 2940 ימים

לא כל כך יודעת לאן לשרשר את ההודעה ,אז המרתי על שרשור נטרלי.

חץ_שמאל המלכודת.
נדמה לי שזו הסידרה שהכי התחברתי אליה. יש לה פורמט של סידרה קלאסית מקסיקו וזה מוצא חן בעיניי.

רוזי וגוסטבו זוג מקסים. השחקן המגלם את גוסטבו, נהדר בעיניי. עיניו מדברות. ולמרות שפרצופו מכוסה זקן, כולו הבעה ורגש, אחלה של שחקן.כולי בעדו.

הסידרה מחוררת ... ולמרות זאת הסצנות המשפחתיות של רוזי,גוסטבו וילדיה, מקסימות.מערכת יחסיו של גוסטבו עם ילדיה של רוזי מדהימה בעיניי. נטולת אגו, מלאה באהבה ואמפטיה . הוא גבר מפנק, רומנטי ומלא רוך, איך אפשר שלא להתאהב בו ובסידרה.

חץ_שמאל אהבה מנצחת.
השבוע היו פרקים טובים לאחר שבשבוע שעבר נרדמתי על הספה אל מול המרקע. בוא נראה אם אני זוכרת מה היה ?
מקס המקסים הפתיע אותי לטובה. ההתעלמות שלו ממריה היתה תרגיל . ממש לא התחשק לי לסבול עוד דמות מזגזגת. כן אוהב, לא אוהב ( אמנם הרומן שלהם לא ממש משכנע אותי, לא יודעת משהו בדמויות לא מספיק טוב).
ברנרדה הפסיכית לא ממש מתוחכמת, איך היא לא מבינה שהשרוף שהתייצב על מפתנה ראוי ליחס של "כבדהו וחשדהו". אני מנחשת שהוא קשור למשפחה שהיא שרפה בצעירותה (לא ספויילר כי אם ניחוש די שקוף לדעתי, אם זה לא, אז תיסלם על הטוויסט).
חימנה נראת כאילו קפצה מ"המתחזה" ישר לאהבה מנצחת ...

חץ_שמאל שקרים.
את הסידרה הזו אני מעבירה בפרק כן, פרק לא, פרק למה לא .
הכל מאד יפה ומושקע אבל העלילה נאדה, גורנישט, כלום.
סך הכל חואן סולר, איך אפשר לפספס. לא ברור לי מה יש בנברו שזוכה לשחק אל מול הגאלנים הכי שווים של טלוויסה, שחקנית לא טובה.כצפוי דמותו של מתיאס עולה על כל הדמויות הגבריות כולל הראשי .מתיאס, דמות מהודקת, חכמה, מסוקסת , רגישה ומתנהלת בהגיון מרשים (מרשים כמו השחקן). גם הסיפור של אגוסטין ובת זוגו מסקרן, חברה חתיכה יש לו לאגוסטין.
רוברטה מעצבנת אבל לפחות מתוחכמת.

ממש מטריד ...סמיילי_צוחק
חץ_שמאל למה חרונימו לא שואל את רנטה על השרשרת שענדה בחתונה אם כל הנקמה הזו בנויה סביב השרשרת הזו? למה לכעוס כי היא מזכירה את שם אחיו ולא לשאול על השרשרת הזו ?
חץ_שמאל למה לא להבין שאימא שמדברת ככה על הבת שלה משהו לא תקין פה ? למה להאמין לאימא ולא לשאול את האישה שאתה אוהב ?
חץ_שמאל איך ייתכן שחרונימו שנמצא עאלק במצב כלכלי קשה מחזיק כזו חווה ? לא מוזר לרנטה ?
חץ_שמאל למה שגונסלו לא יטיס רופא אל אשתו " אם מוחמד לא מגיע אל ההר, יגיע ההר אל מוחמד". נניח שאסור לטלטל אותה אבל מה בקשר לחוות דעת שנייה על מצבה ? ככה נותנים לבנאדם לגסוס בלי סיכוי רק כי רופא אחד אמר, בחייאת זומזום ...
חץ_שמאל ככה אלריו מאמץ בת בלי לבדוק אבהות, סבבה.

לא צפיתי במקור אבל אני יודעת מאמי שהמקור היה נפלא ושם גאי אקר (לא יודעת את השם המקורי) נישא לה לא מאוהב כי אם נוקם והתאהב בה בהמשך. כל סיפור הלה בוניטה אין בו שום אחיזה בהגיון מינמלי אפילו של טלנובלה והעובדה שחרונימו מאוהב ברנטה עוד מחריפה את המצב (למה שגבר אוהב לא ינסה למצוא נקודת אור בסיפור שכזה, למה שיכאיב לה בצורה כזו בלי לבדוק את ההוכחות ). טלנובלה קלאסית בנויה על אי הבנות אבל ראבק אי הבנה כזו 180 פרקים משוללת כל הגיון ואחיזה במציאות , זו כבר התעללות בצופיי הטלנובלות .

ממעוז העממיות נטולת האיכות. ממני ש"נרדמה" אל מול סרטו של פליני באחד משיעורי קולנוע ( האיכותיים על באמת ודאי ידעו מיהו בלי לגלגל את שמו בגוגל).מזל שאיכות היא קצת יותר מלצפות בטלנובלות ולכתוב בפורום, להאמין בזה זה יותר כמו לחיות בסרט, איכותי, אבל סרט.

טלי.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1094)