שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

חברים יקרים

חברים יקרים Smiley_Hug_A
פורסם לפני 3101 ימים     מאת iDana     סה"כ תגובות: 53     תגובה אחרונה לפני: 3076 ימים

אחרי כמעט שבע שנים, אני פורשת מניהול הפורום וחוזרת להיות גולשת מן המניין.

אני עדיין זוכרת את ההתרגשות והשמחה כשגיליתי את הפורום הזה לב_מאושר בגלגולו הקודם בנענע, אי שם בשנת 2002. כ"כ שמחתי שיש מקום שבו אפשר לדסקס על טלנובלות לעומק ובעברית, ותוך זמן קצר הרגשתי שהגעתי לבית הווירטואלי שהייתי זקוקה לו.

ניהול הפורום הזה היה אחת החוויות המשמעותיות והאינטנסיביות בחיי. הוא העשיר אותי ואפשר לי לצמוח ולהתפתח, להכיר וירטואלית הרבה אנשים מעניינים, להיחשף למגוון דעות והשקפות, להביע את דעתי ולקבל פידבק. ובגדול - ליהנות מתחושת הבית החם והקהילה המקסימה שנמצאת כאן לאורך השנים Smiley_Hug_A
זו הייתה חוויה מיוחדת במינה, אבל עכשיו אני מרגישה צורך בשינוי.

מאחר שהפורום הוא בית והגולשים בו יקרים ללבי, לא קיבלתי את ההחלטה לפרוש ביום אחד. זה היה תהליך שעברתי עם עצמי, ואני שלמה עם ההחלטה לפרוש, שנובעת מתחושת המיצוי שלי כמנהלת.
חשוב לי להדגיש שאני לא עוזבת או נעלמת, אלא רק משנה פאזה Smiley_Happy

מסיבות טכניות לחלוטין, אני אתחיל להשתמש בכינוי danarod (הכינוי הישן, iDana, יישאר מאחורי הקלעים מכיוון שאין לי אפשרות למחוק את עצמי מהניהול באג'נדה וגם אין כאן בדיוק הנהלת פורומים מסודרת. בהמשך אני מקווה שאוכל לסדר גם את זה).

זו הזדמנות להגיד Thanks_3 לכמה אנשים Smiley_Hug_A
Flowers_2 לאודליה ופוליאנה המוכשרות, המנהלות הראשונות שהניחו את היסודות החזקים לפורום Flowers_2

Flowers_2 לאסנת ודלית המקסימות – זו הייתה חוויה לנהל יחד איתכן, וליהנות מהיצירתיות, הכישרון, התמיכה ושיתוף הפעולה שלכן Flowers_2

Flowers_2 ליבגני ולשרית היקרים שנענו לאתגר והצטרפו לניהול הפורום – מאחלת לכם הנאה והצלחה רבה! Flowers_2

Flowers_2 וכמובן לכל הגולשים שכתבו וכותבים כאן במהלך השנים. למדתי מכם כל כך הרבה. Flowers_2

Thanks_3 לכולם Smiley_Hug_A

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)