שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

49 ימים

Small_Clock 49 ימים Small_Clock
פורסם לפני 3021 ימים     מאת danarod     אין תגובות    

(כן, החלטתי לנסות לחדש את מסורת הספיישלים לסדרות שצפיתי בהן לאחרונה, במתכונת מקוצרת משהו)

הסדרה "49 ימים" שודרה ברשת SBS בין החודשים מרץ-מאי 2011 ויש לה 20 פרקים (וגם תרגום לעברית...). הדרמה זכתה לרייטינג ממוצע של 14.1% בסיאול.

דמויות/שחקנים:

ג'י היון (נאם גיו-רי, Life is Beautiful)

יי-קיונג (לי יו-וון, "המלכה סון דוק", "Bad Love")

המתזמן (ג'ונג איל-וו, "גברתי הנאווה", Return of Iljimae)

האן-קאנג (ג'ו היון-ג'ה, "אמא אחת, שלושה אבות")

קאנג מין-הו (בה סו-בין, "דונג יי", Brilliant Legacy)

העלילה:
החיים של ג'י-היון נראים מושלמים. היא צעירה, יפה, עשירה ועומדת להתחתן עם אהובה, קאנג מין-הו, מנהל מבטיח בחברה של אביה. אבל אז היא מעורבת בתאונת דרכים שמשאירה אותה בתרדמת. אז מופיע בפניה המתזמן, עם הצעה שקשה לסרב לה: יש לה 49 ימים כדי לאסוף 3 דמעות טהורות של אנשים שאוהבים אותה, ולא נמנים על בני משפחתה.

לצורך המשימה היא נכנסת לגופה של יי-קיונג, שישנה בימים ועובדת בלילות בפיצוצייה, וחיה כאילו על אוטומט. ג'י-היון, בטוחה שמדובר במשימה קלה מאין כמוה, אבל מגלה עד מהרה כמה אמיתות כואבות, ובעצם מכירה מחדש את האנשים המשמעותיים בחייה, כשהיא בגוף אחר: הוריה, ארוסה, חברותיה הטובות, וגם האן-קאנג, הבחור שהיא מכירה מהתיכון, והם ביחסי חתול ועכבר מאז.

התרשמות אישית:
כל כך אהבתי ונהניתי מהדרמה הזו! כשאני חושבת עליה, אין לי הרבה מילים, אבל עולים בי צלילים, צבעים ותמונות, והרגשה חמימה ונעימה מתפשטת בלב. זו סדרה שבה עברתי דרך יחד עם הדמויות המרכזיות, שכל אחת מהן עוברת מסע אישי משלה. הדמויות נכנסו לי ללב והמהלכים שלהן הפתיעו אותי לא פעם. למרות המימד העל-טבעי בעלילה, יש בסדרה הזו משהו מאוד ריאליסטי ואנושי, ואולי דווקא המימד הזה הוא שמעניק לסדרה את הקסם שלה.

השחקנים הראשיים עשו עבודה נהדרת לטעמי, ואם בתחילה היה נראה לי שג'ונג איל-וו גונב את ההצגה כמתזמן הכי מגניב, הרי שכבר בפרקים הראשונים התרשמתי שהוא חלק מצוות מצוין.
העלילה הייתה מעניינת ומסקרנת לאורך כל הדרך, ואם יש לי ביקורת, זו רק לגבי ההתעקשות של התסריטאים לסגור הרמטית את כל הקצוות, גם כאלה שבכלל לא ידענו שהם קיימים עד לפרקים האחרונים. לטעמי, דווקא בסדרה הזו, היה מקום להשאיר חלק מהדברים פתוחים...

הסדרה היא יפהפייה מבחינה ויזואלית, והפסקול משלים את העלילה. אולי לא מדובר בשירים הכי מקוריים, אבל הם משתלבים היטב בסיפור, וכשאני שומעת אותם, הם מעלים בי זיכרונות ורגשות. אהבתי במיוחד את השיר הזה:

השיר היפהפה הזה הושמע בכמה גרסאות, בין השאר באיטלקית ובקוריאנית (וגם בביצועה של השחקנית נאם גיו-רי).

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)