שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

שלום.חדשה.

שלום.חדשה.
פורסם לפני 2798 ימים     מאת IrmaJ     סה"כ תגובות: 12     תגובה אחרונה לפני: 2796 ימים

אני מתנצלת מראש אם אני אעשה טעות או אעבור על חוק פורום אני חדשה ועוד לא קלטתי את כל החוקים,אז בבקשה תסלחו לי.

אני אירמה.האמת,הייתי בפורום כסמויה.חטטתי בהודעות ישנות שמלפני שנתיים ויותר התעמקתי בלעיין בהודעות מאשר להגיב.

אני מכירה מפה את יבגני המקסים שאיתו אני מדברת בקביעות בפורום ויוה ודיברנו גם בקביעות בעמוד הפייסבוק של מישהו צופה בך.סדרה שאני מכורה אליה וקשה לי מאז שנגמרה.

כרגע,הסדרה היחידה שאני צופה זה "בגידה" המדהימה ומתענגת בכל דקה בעיקר מדנה גרסיה שלאחר הדמות המגעילה והזוועתית שהיא גלמה במישהו צופה בך את פיאדד הנבזית,זה פשוט תענוג לראות סופסוף שוב את דנה המלאכית שלנו הנסיכה המדהימה.

כמו שאמרתי ההתמכרות האחרונה שלי הייתה מישהו צופה בך,ועצוב לי וקשה לי מאד שהיא נגמרה.

אני מפדפדפת פה ושם במנקשה וחליל סדרה גם מדהימה אך נעשה לי כבד מכל הטרגדיה ואין לי כח להתמודד עם עוד סדיזם וטרגיות אחרי הטראומה שחויתי עם דונה ברברה.רציני שליבי לא עומד בזה יותר LOL.

שאלה,מחיטוטים שעשיתי,איפה נעלמה הבחורה החמודה הזו,סיוון?

סליחה על החפירה ונעים להכיר!

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)