שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Mi Corazon Insiste - "לאהוב את לולה" פרקים ראשונים

Mi Corazon Insiste - "לאהוב את לולה" פרקים ראשונים
פורסם לפני 2705 ימים     מאת antonio_m     סה"כ תגובות: 57     תגובה אחרונה לפני: 2703 ימים

נו איך היו שלושת הפרקים הראשונים? כמה כבר הספיקו להראות! פול דברים...חיים שלמים מהילדות עד הבגרות של לולה ואנדרס.
אהבתי מאוד את הפרקים האלה. הסדרה מעניינת ביותר ומותחת מאוד!! השחקנים כולם מוכשרים והמוןן מוכרים....
מה תגידו לגבי אנה לייבסקה בתור הרעה? מתאים לה, נכון? למרות שלא הראו בפרקים האלו כ"כ את הרוע שלה.... אבל עוד יראו לנו אותה עד כמה שהיא יכולה ליהיות
מסוכנת! זו לא הפעם הראשונה שאני אישית מכיר אותה בדמות הזו... ראיתי אותה משחקת את המרשעת ב"הרוח של אלנה" והיא עשתה זאת מצוין!!! שם היא הייתה ממש
רעה...הצחיק אותי בפרק השלישי איך שדבורה הגיעה לבית של לולה ורצתה לשחד את צ'אבלה וסולדד ב20 אלף דולר וצ'אבלה ביקשה 100 אלף..הרג מצחוק..
ממש דמות חביבה הצ'אבלה הזאת, היא כל כך מצחיקה!!! אני כבר מחכה לסופ"ש הבא כדי לראות את הסדרה היפה הזאת!!!

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)