שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

בגידה.הוגו מתחיל לעצבן.

בגידה.הוגו מתחיל לעצבן.
פורסם לפני 2845 ימים     מאת IrmaJ     סה"כ תגובות: 55     תגובה אחרונה לפני: 2834 ימים

עם כמה שיש בי צד קטן שיכול להבין אותו,הראה הוא לא יודע את האמת,אני לא מצדיקה אותו,כי חוסר הידע לא מצדיק את ההתנהגות שלו.אני מאמינה שאין הצדקה לחוסר חיפוש האמת,והוגו בחר להקשיב לרכילויות שכבר ידוע שהן שקריות והוגו הכי אמור לדעת את זה כי הוא אחד האנשים ששיקרו עליו הכי הרבה.

ממש היה מעיק הסצינה שהוא נכנס לחדר של סולדד והתחיל להגיד שהיא מלאך והכל ואחרי זה שאמר "אני יודע איזה מן מלאך" וזה היה כזה מכוער איך שאמר "אלוהים כמה שאת ערמומית."

פקיטו מ-ע-צ-ב-ן! עושה MUTE בסצינות שלו,למרות שהיה סצינה אחת שברח לי צחוק ממנו אך הוא מעיק.

סופסוף צמד בורקן מתחילים להתחבב עלי.בעיקר גיז'רמו.

אסתר קלטה את הכוונות של רבקה הרקולס ואלואיזה ואסרה עליהם לקחת את החפצים של חרמיאס.פעם ראשונה שהיא עושה דבר נכון בחיים שלה.

אני ממש אוהבת בלי קשר למה הם ככה,את הקבוצה הזו שנוצרה-הוגו,בוריס,דר' מקס,ביאטריס שסופסוף נזכרה והבינה שהוגו לא אנס אותו וצמד בורקן.מגניב כזה.

אני חושבת שהפרק האחרון ביום חמישי היה הכי מעניין,שהוגו ובוריס שחררו את צמד בורקן מהכלא והכל הסתבך והוגו נאלץ לחטוף את הכרכרה של סולדד.אהבתי איך שהוגו התעלל והפחיד את פקיטו המעצבן.

סולדד כזו חכמה היא הצליחה לשים לב שמשהו לא בסדר,אך גם יצאה קצת טיפשה כי מזל שזה הוגו כי שודד אחר היה הורג אותה.הדיבורים של הוגו היו מגוכחים עם כל אהבתי אליו,אני לא מבינה איך סולדד עוד לא קלטה שזה הוא הוא.אבל סולדד כזו אמיצה לבקש משודד להחזיר משהו שהוא גנב וואוו. וזה נגמר ממש מעצבן,הם קטעו את זה באופן כזה מעיק.

אלסידס,צריך לנסר לו את הידיים,מנוול!

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1563)