שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

לאהוב את לולה - אנדרס רואה את לולה מתחתנת עם


לאהוב את לולה - אנדרס רואה את לולה מתחתנת עם
פורסם לפני 3089 ימים     מאת EVGLEV     סה"כ תגובות: 53     תגובה אחרונה לפני: 3073 ימים

דיוחניס הזקן. ואמנם הוא סחט אותה היטב כשאישפז את אימה בבית משוגעים גרוע ובמחלקה הגרועה ביותר ולרוע מזלה היא לא התייצבה ונעצרה שוב כשהקצין שלה היה פצוע. היא נשברה ונכנעה כדי שיעזור לה ולאימה למרות עצות הרוח של דודתה צ'בלה. אבל דווקא כשהם עמדו לסכם זאת ודיוחניס דיבר על הכנות לחתונה, לולה הפתיע ואמרה שרוצה להתחתן מחר ודיוחניס רצה חתונה מפוארת והכנות והכול, אך לולה הזכירה לו שהוא הבטיח שאינו רוצה לשכב איתה וזאת רק עיסקה ביניהם. הרוח של צ'בלה ניסתה לשכנע את לולה שזה שקר וטיפשי מצידה להאמין בזה. אבל דיוניס הסכים לשלם את הערבות שלה ולארגן את החתונה תוך יומיים כשהוא סוחט את הכומר. לולה באה להתנצל לפני הקבר של אנדרס ומסתבר שהייתה לה ברירה, קמילו חברו של אנדרס שאל מדוע לא פנתה אליו בעניין ולולה לא רצתה להטריד אותה, אך זה דווקא החבר לפנות אליו בעת צרה. אנדרס נזכר בכל ופגש את משפחתו וגילה על החתונה ומיהר למנוע אותה. לולה גם נכנסה לשירותים וכמעט הקיאה מכל זה ובסוף בתקווה שהוא צריך חברה לחיים הציעה להיות משרתת שלו, אך הוא איים שוב לאשפז את אימה ולפטר את עורך דינה שהיא תחזור לכלא והיא נבהלה ובאה להתחתן ללא מילות אהבה. הכומר המסכן נאלץ לערוך את החתונה בניגוד לכל הכללים ולקצר את הטקס ואנדרס הגיעה ברגע האחרון וראה אותה מתחתנת ולולה נדהמה לדעת שהוא בחיים וברחה והוא רדף אחריה.

אנדרס כמעט גורש למקום לא ידוע כי לא האמינו לסיפור אובדן הזיכרון וחשבו שהוא מהגר לא חוקי שצוחק עליהם. ואז הוא היה עורך דין מעולה של עצמו כדי לבדוק טביעות אצבעות ובאמצעות תביעות אצבעותיו גילו שהוא אנדרס סנטקרוס והוא נזכר בתאונה ובאימו. גם הבלש מצא אותו ועדכן את סופיה והקראת הצוואה נדחתה והמשפחה באה לפגוש את אנדרס. בזמן ההגעה סופיה רצתה לעדכן את לולה, אך דבורה זרקה לה את הנייד והשליכה את כל היומן החשוב שלה רק שלא תיצור קשר עם לולה. הבלש עדכן את חבריו של אנדרס מי הוא והם לאחר שקשרו אותו עדכנו אותו והוא מצא את משפחתו וזיהה את כולם. אך לפני כן הוא ראה סלמנדרה ונזכר בלולה. הוא רצה לחפש את לולה ומסתבר שגם סופיה לא הייתה משיגה אותה כי היא עברה מהקרוואן שלה בגלל חובות וגם את הנייד שלה כנראה איבדה ולא מצא דרך להתקשר אליה. דניאל שנראה רודף בצע כמו אביו התרגש מזה שאחיו חי ותמך בו שאימם אינה בחיים, מרסלו החמיא לו על ההצגה אך מסתבר שהוא באמת שמח שאחיו בחיים. הוא גם עזר לו והעלה את הרעיון להתקשר לקמילו ממנו אנדרס שמע על החתונה ורץ למנוע אותה למרות היותו פצוע. אך לאחר החתונה דניאל הסיק שאביו צדק ולולה הייתה רודפת בצע ונראה שגם אנדרס חושב כך.

לולה דיברה עם הדבר של אנדרס והייתה מופתעת ושאלה את דודתה צ'בלה הרוח שעדכנה אותה שהיא לא דמיינה וזאת לא רוח. לולה המומה וגם אנדרס דרש ממנה הסבר אך כשהיא מיהרה לחבק אותה ולהראות את אושרה הוא אמר לה להפסיק את ההצגה כי היא לא שמחה כי פרצופה נחשף וטען שאביו צדק והיא חיפשה רק את כספו. ממש מוזר ממש כמו בבבגדיה, אך גם הוגו וגם אנדרס רצו למנוע את החתונה. אז אם היו מגיעים דקה קודם ומונעים את החתונה, אז הכול בסדר, הגיבורה טובה והם אוהבים ואהבתה הייתה כנה, אבל אם הם איחרו והיא הספיקה להתחתן זה מוכיח שהיא רצתה אותם רק בשביל כספם. כאילו הכול עניין של שני דקות והצלחה או כישלון, הצלחת למנוע את החתונה, היא אהבה אותך, איחרת היא לא אהבה אותך. לפחות בניגוד להוגו אנדרס הזועם נתן ללולה לדבר אחרי שהיא נלחמה לשם כך אך הוא לא האמין לה וטען שהיא משקרת כדי להצדיק את עצמה. כשהיא הצליחה לספר על המחלה של אימה ושנאלצה להתחתן איתו כדי שתהיה בבית חולים מכובד הוא הטיח בה שמכרה את עצמה ולא ניסה לחשוב על הנסיבות ואמר שהוא מת בשבילה והיא מתה בשבילו ולא רצה לשמוע ממנה.

דבורה שמחה לנצל את המצב ואנדרס השתכר קשות ודבורה שכנעה אותה לנקום בה בכך שהוא יתחתן איתה. אנדרס חשב שלולה לא אהבה אותו וזה לא יכאב לה אך דבורה שכנעה אותו שבגלל שהיא האויבת שלה זה יכאב לה וישפיל אותה. ואנדרס הציעה שהם יתחתנו במקום שלולה רצתה להתחתן בכנסייה שהם דיברו עליה בלאס וואגס. דבורה אהבה את הרעיון והוציאה אותו שיכור ללאס וואגס. ממש כמו בנקמה של רודריגו בשיכורה מאהבה.

לולה התייאשה והחליטה לאחר שדיוחניס קיבל התקף לב כשרץ אחריה היא הסכימה לתמוך בו כאישתו. גיסתו שמאוהבת בו בטענה שהוא צריך לשמור אמונים לאישתו הראשונה רואה בלולה מופקרת והכריזה עליה מלחמה אך היא לא מפחדת. לולה גם הלכה לבית של בעלה ולא לבית שלה והשלימה עם זה שהיא חיה חיים חדשים. דיוחניס שם מצלמות וידאו כדי לעקוב אחריה ושם לב כמה היא נגעלת מהבגדים שהכין לה, אך מעוניין לשלוט בה. אדלה גם עדכנה אותה בכך שאנדרס היה שיכור והתנשק עם דבורה.

רודריגו הקצין של לולה שמח שאנדרס בחיים ודיבר עם סופיה על הספק שלו ודרש לדעת אם אנדרס בנו. סופיה טענה שזה לא הסוד שלה ואת מה שלאורה שמרה יש לכבד וזה רק שימש לו עוד רמז, כי לו היה הבן של מרסלו הייתה אומרת את זה בלי למצמץ. סופיה התעקשה שיש לו כבר אבא ורודריגו הבהיר שלא רוצה לזעזע את חייו, אך רק רוצה לדעת, אך סופיה המשיכה לשתוק.
אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1914)