שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

בגידה.פרקי השבוע-סדיסטיות במיטבה ואשת השטן אנטוניה


בגידה.פרקי השבוע-סדיסטיות במיטבה ואשת השטן אנטוניה
פורסם לפני 2942 ימים     מאת IrmaJ     סה"כ תגובות: 37     תגובה אחרונה לפני: 2936 ימים

הפרקים של שבוע שעבר היו מריחה אחת גדולה והמון קלישאות ולא קרה ממש המון דברים אז עדיף לדבר על הפרקים של השבוע שהיו עד כה מאד מעניינים.

אנטוניה היא פשוט שטן! שטן מהגיהנום.רוצחת.מסכנה סולדד.אם סולדד הייתה נשרפת למוות זו היתה אשמתה של אנטוניה בלבד.השטן אפילו לא טרחה לנסות לעזור לה ורק התחילה לצרוח כנראה היא רצתה במותה של סולדד.מזל שיש את אורסולה.

התקף סדיסטיות פתאום.התעללות מכל הצדדים בסולדד המסכנה.לא מספיק שהיא כמעט נשרפה בגלל השטן אלא גם הבת שלה תיוולד פגה בגלל כל עניין השריפה.

הוגו,לא הבנתי מה קרה לו.התקף קטלפסיה או מה אבל הוא הרגיש את הסכנה בו נמצאת סולדד ואת הסכנה בו נמצאת הבת שלו.אחרי שהוא התעורר מההתקף השונה הזה הוא מבין שסולדד זקוקה לעזרתו,וגם מבין שרוב הסיכוים שלבת שלו או מה שהוא חושב האחיין שלו יקבל קטלפסיה.

לפי איך שזה נראה ואני לא יודעת אם זה הגיוני בכלל או לא,העובר של סולדד קיבל התקף קטלפסיה ברחם.אבל לא ברור מה קרה.היו לה כאבים או צירים ואז הם הפסיקו כי כנראה העובר קיבל התקף קטלפסיה אבל זה לא הגיוני שהכאבים נפסקו כי הראה היא הייתה המצב לידה והצירים שיש לאישה בזמן לידה זה בגלל ההתכוציות של הרחם שעושה זאת כדי שהעובר ייצא.קצת לא הגיוני.הצירים לא היו אמורים להיפסק.כל אופן,ככל הנראה העובר של סולדד קיבל התקף קטלפסיה וזה למה כולם חושבים שהתינוקת מתה.

מרינה איכס! היה לי ממש עצוב מתי שהוגו תפס אותה פולטת ג'יפה עליו.אבל כל הכבוד לבוריס.מרינה היא פשוט אגואיסטית.למרות שיש קצת צדק בדבריה,אבל היא בחרה את בוריס והיא יודעת טוב מאד איך החיים לצידו אז שתבחר בוריס או את החיים שהיא רוצה.
אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)