שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

שקרים ואל קלון, ועוד רשמים קטנים

שקרים ואל קלון, ועוד רשמים קטנים
פורסם לפני 2810 ימים     מאת tami_y     סה"כ תגובות: 64     תגובה אחרונה לפני: 1937 ימים

טוב השבוע הצלחתי לראות (בהרצה כפול 6) את כל פרקי "לאהוב את לולה" עד היום, כך שאני יכולה להגיב ולכתוב אבל את האמת שעל הסדרה הנ"ל אני רק יכולה להגיד שהיא סדרה קלאסית והגיבורים הם שני האנשים הכי אימפולסיבים שקופצים למסקנות מוטעות שראיתי על המסך.

עכשיו אני מגיעה לאל קלון, מצטערת אם אני פוגעת כאן במישהו, אבל עשיתי בשכל כשהחלטתי לא לצפות בסדרה הזאת. דבר ראשון, הסצינה שראיתי היא אחת לאחת מה שהיתה במקורית, שניחא אבל עכשיו התחלתי להשוות וזאת היתה טעות רצינית כי ,בחיי, השחקנים מכוערים או יותר נכון השחקניות. תסלחו לי אם אני קוראת לדמויות מהגרסה הברזילאית, אבל ז'אדי המקורית היתה יפהפיה ואילו החיקוי היא פשוט חיקוי זול גם לטיפה ככה ועוד שתי אלו נחשבות בשבילי יפות כל השאר הן קטסטרופות אחת אחת, נזירה, נראית נורא איפה היא ואיפה אליין ג'יארדין המקסימה, ראיינה גם מכוערת אבל הכי נורא שכאן קדישה היא ילדה שמנה ומעצבנת ואילו במקור קדישה היא מקסימה.

דבר נוסף שמפריע לי עכשיו למה לא קראו הויוה גם לסדרה הזאת האחד, כי (כאן זה מתקשר לשקרים) הסדרה המקורית שודרה לפני כעשר שנים ושקרים הקודמת הוקרנה שנתיים קודם, אז למה שקרים נקראת כמו המקורית (למרות שהשם המקורי של הסדרה בכלל שונה "כשאני מתאהב") ואילו "אל קלון" בעצם קרואה כמו המקור אבל החליטו בויוה לקרוא לה בלעז. משונה מאד.

לגבי שקרים, זאת בעצם הסדרה היחידה בינתים שאני צופה די קבוע (אבל לא באותו יום, כי בכל זאת אני מעדיפה לקרוא) אבל הופעתו של הבישוף היתה קצת מוזרה בשבילי כי אני לא ראיתי את הכל בשביל האהבה (גם לא בפעם השניה מספיק ראיתי רוע ב"מישהו צופה בך") אז זה לא הזיז בי הרבה, העיקר שהאחרים נהנו, בכל זאת אני אוהבת קרוסאובר.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1094)