שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

אוהבי קוריאה היקרים

אוהבי קוריאה היקרים
פורסם לפני 2731 ימים     מאת zilpa     סה"כ תגובות: 57     תגובה אחרונה לפני: 2713 ימים

עקב המצב כרגע, והעובדה שלרובינו יש על המחשב אי אלו סדרות שאנחנו אוהבות ולא מחקנו, חשבתי על קיום "מפגש העברות תכנים" הצעתן הנדיבה של רבקה ורלה, שהציעו לי לקחת מהן, גרמה לי לשאול- למה לא להרחיב את המאגר וגם לקרב את הלבבות?
אני אשמח לארח ( אני גרה בתל אביב) בביתי את המפגש, ועל הכונן שלי יש לא מעט סדרות מתורגמות.

צריך לבחור יום (אני יכולה כל ערב פרט לראשון ורביעי. ימים ב, ג, ה- אפשריים בהחלט) כל אחד יכול להגיע עם מה שיש לו להציע + דיסק און קי, ונוכל להעביר בינינו את התכנים הרלוונטיים.
אני מציעה גם שכל אחד יגיד מה יש לו, כדי שנוכל לבא עם דיסק און קי בגודל הנכון...:)

אצלי יש: מאיזה כוכב את, טעם אישי, הנסיכה התובעת, התחנה הבאה אושר, הו- מיי ליידי, כוכבים נופלים מהשמיים, קפיטל סקנדל, שקר לי, כבוד המשפחה (54 פרקים!) ממזרח לעדן, סיטי האנטר, סיטי הול וגם..סאמסון המתוקה.
אז אם נראה לכם, שרשרו לכאן, וכשנחליט על היום, אתן את הכתובת שלי למי שמעוניין להגיע באופן פרטי.
ובלי קשר לתכנים שיועברו, אשמח מאוד לראות את האנשים מאחורי הכינויים, כך שאם אתם רוצים להגיע ואין לכם "חומר קוריאני" לתת, זה בהחלט בסדר ועדיין תתקבלו בברכה:)

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)