שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

לאהוב את לולה - לולה חושבת שהיא מביאה מזל רע


לאהוב את לולה - לולה חושבת שהיא מביאה מזל רע
פורסם לפני 2894 ימים     מאת EVGLEV     סה"כ תגובות: 25     תגובה אחרונה לפני: 2827 ימים

אז כפי שכבר נכתב בספוילרים לולה התאלמנה בפעם השנייה. הנישואין עם אפולו התחילו רע כשהוא גילה שלא הומו ונישק אותה בכוח והיא סטרה לו וסירבה בתוקף וכעסה על השקר, אך אחרי שאיימה להתגרש הוא לא המשיך הלאה וחיפש עם מי לשכב במקום אחר. היה נראה שיהיה רע, אבל לא בזכות אטלבינה לולה גילתה שאפולו חייב סכומים אדירים למס הכנסה והבינה מיד שהוא לא אחראי לכך ואגפיטו עובד עליו בעיניים, אטלבינה שמרה על הטופס ולולה הראתה אותו לאפולו שנדהם לגלות שרומה. לולה גם עודדה אותה מול המניפולציה של אגפיטו כאילו זכותו לגנוב ממנו כי בזכותו הוא כוכב ובסוף לקחה לאגפיטו את התפקיד. אך לפני כן אפולו היה צריך לפרסם פרסומת עם זניחה והוא חשב שזניחה זה ספורט קליל וסירב שאנדרס ילווה אותו, אך אלה היו הכללים. אפולו גם איים על אגפיטו שישלח אותו לכלא אם יתעקש שהוא לא יכול להפר חוזה איתו כי נמצאו הוכחות לגנבה ואגפיטו חיבל במצנח. בניגוד להוראות כל האחראים אפולו קפץ מעצמו, מאיפה האומץ הזה רק כדי להשוויץ והמצנח לא נפתח, אנדרס ניסה לתפוס אותו באוויר אך לא היה יכול והבין שזה הוא או שניהם ופתח את המצנח שהעיף אותו הרחק מאפולו ואפולו נפל מגובה ומת. אגפיטו מיהר להאשים את לולה מול העיתונאים. וגם לולה הרגישה רע שאולי היא מביאה מזל רע לגברים. וטענה שכל מה שהיא נוגעת בו נהרס, מסתבר שכן כי ככה זה עם התסריטאית הזאת, איתה לולה רק מאבדת.

קוראה הנבל מיהר לקפוץ על התיק ולהעצים את החשדות שלולה אלמנה פעמיים בזמן קצר והכול חשוד וגם האשים את רודריגו בחוסר אובייקטיביות ואמר שיוכיח שלולה רצחה את שני בעליה. אך ברוך השם הבוס הגדול במשטרה שם לב שקוראה לא יותר אובייקטיבי מרודריגו והטיל את התיק על לופס החבר של רודריגו. התגלה שהייתה חבלה במצנח, ואנדרס והמדריך הם שטיפלו במצנחים ולכאורה היה אפילו יותר קל להאשים את אנדרס מאשר את לולה, כפי שקוראה כבר חגג. אבל לולה נחקרה וסיפרה על הריב עם אגפיטו ועל הגנבות שלו והוא הפך לחשוד. לולה שיתפה בחשדיה את אנדרס ואנדרס נזכר בדמות החשודה שראה ליד המצנחים והצליח לזהות שזה אגפיטו ודיווח. אגפיטו ידע להתגונן והמציא סיפורי סבתא שאפולו באמת היה הומו והם היו זוג והנישואים היו רק למראית עין ולכן גם הכסף היה של שניהם כי הם היו זוג ולולה סכסכה בינהם ולכן פוטר. אבל אנדרס ולולה העידו שאפולו לא היה הומו ואנדרס ראה אותו עם אישה ולולה סיפרה שרצה לשכב איתה והיא לא נתנה. ולבסוף התגלה שאפולו רשם פוליסת ביטוח של 2 מיליון דולר ואגפיטו המוטב וכבר לא היו ספקות.

לולה מרגישה אשמה ואף אמרה לאנדרס שטוב שהתחתן עם דבורה כי כל הבעלים שלה מתים. וגם אמרה שמרגישה אשמה שלולא הייתה חושפת את הגנבה של אגפיטו, הוא לא היה רוצח את אפולו. אנדרס הרגיע אותה, אבל כרגיל בסדרה היא רק סובלת ואפילו היא שמה לב לקללה שהטילה עליה התסריטאית שהיא וכל הקרובים לה יודעים רק סבל.

וורוניקה גילתה את סולדד אצל מרסלו וסיפרה לדבורה ודבורה הכריחה אותה לבוא לרגל, וורוניקה נתפסה ונרצחה, אך סולדד ניצלה את ההזדמנות כדי לברוח. סולדד ברחה ודבורה התחזתה לחברה שבאה לעזרה, אך למעשה דבורה חטפה את סולדד, למרות שייתכן והצילה אותה גם כן כי טיבריו שלח אנשים לבית של לולה לחכות לסולדד כדי לתפוס אותה. דבורה נעלה אותה במרתף וטענה שהיא תהיה הכלי לנקמה שלה. ויקטוריה מגלה אנושיות מדהימה שעד עכשיו לא שמתי לב עליה והזדעזעה לגלות שסולדד חטופה אצלה והאשימה את רמון כי הוא השותף של מרסלו אך מהר מאוד שניהם גילו שזאת דבורה. כדי להצדיק את עצמה דבורה אמרה לרמון שהיא מתנקמת כי מרסלו אנס אותה ולמעשה ממשיך לאנוס אותה על ידי סחיטה והם סיכמו להסית את טיבריו נגד מרסלו. רמון ואמר לטיבריו שמרסלו שיחרר את סולדד. הוא הבטיח את עזרתו בהשבתו, אבל טיבריו מהר מאוד הבין שלרמון יש אינטרס אישי ואמר לו שקודם יביא לו את סולדד ואז ידברו. טיבריו גם אמר שהוא בא לסדר את העניינים. רמון כמו טיפש הלך לבית של מרסלו לריב איתו והשומרי ראש שמרסלו סחר הכו אותו ומרסלו סיפר לו שדבורה הייתה איתו מרצונה.

ויקטוריה שיודעת שדבורה חיפשה את מרסלו כדי להיכנס להריון יודעת שזה שקר ומזועזעת מדבורה ומאיזה מפלצת שהיא גידלה. היא לא העזה לשחרר את סולדד וקיבלה את ההוראה של דבורה לטפל בה ומול סולדד האשימה בכל את לולה שהרסה לביתה את החיים ולכן היא עושה כך למרות שלולה שמעה בקול ויקטוריה כשאמרה שההריון של דבורה בסכנה ולכן לולה התחתנה עם אפולו, אך ויקטוריה בכל זאת שפכה רעל על לולה. סולדד ניסתה לשכנע את ויקטוריה שדבורה לא בסדר בראש, אך ויקטוריה אסרה זאת עליה. ויקטוריה ניסתה לשכנע את דבורה לשחרר את סולדד כי הן מבצעות פשע אך ללא הצלחה. ובינתיים מרסלו בה להתחשבן עם דבורה על שקר האונס והכה אותה והוא חשד שהילד שלו, אך זה לא הפריע לו ונראה שהיא תפיל והיא אמרה לו שהרג את בנו. בכל מקרה כעת דבורה שנראה שהפילה מסכנת את חייה כי היא לא רוצה שיוציאה את הילד מבטנה כדי לשמור על האשלייה שהוא חי כדי להחזיק באנדרס ומסרבת ללכת לבית חולים ולשם כך מתחבאת עם ויקטוריה במרתתף עם סולדד כדי שאנדרס לא ישים לב להפלה. ויקטוריה לא היססה מול סולדד להזכיר לדבורה שהילד לא של אנדרס, אך דבורה אמרה שהוא שלו בגלל מה שמרסלו עשה. ויקטוריה רוצה להתלונן במשטרה על מרסלו, אך דבורה רוצה בשבילו עונש אכזרי יותר.
אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1406)