שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

לאהוב את לולה - טיבריו חוטף את לולה והפעם כדי לדבר


לאהוב את לולה - טיבריו חוטף את לולה והפעם כדי לדבר
פורסם לפני 2907 ימים     מאת EVGLEV     סה"כ תגובות: 23     תגובה אחרונה לפני: 2897 ימים

איתה ללא מסכות. טיבריו שוב מתעלל בסולדד ומבטיח להתקרב לביתו ונכדתו. אנחל מבקש לדעת מה יש לו עם סולדד ולולה. הוא דורש לדעת אם לולה ביתו וטיבריו שואל מה אם כן? טיבריו מאשר בפניו שלולה ביתו. אנחל מטיח בו שהוא מחזיק באימה והיא לא אוהבת את זה והיא רק חשה בוז כלפיו בעוד הוא מעריך אותו, אך טיבריו מתעקש ואנחל זועם מהאכפתיות של טיבריו ושואל מה פתאום הוא רוצה להיות אב עכשיו. טיבריו מתחיל להרגיש רע ואנחל דואג לו והשיחה נקטעת. טיבריו עושה את הבדיקות ומגלה שנותרה לו חצי שנה לחיות ואין סיכוי לטעות.

אנדרס זועם על הנוכחות של אנחל ומספר ללולה שהוא גם השותף של החברה ולולה מופתעת ואנחל מתעקש שהכול בסדר. לולה בו שהוא מעורר את חשדותיה. אנדרס מבקש מרודריגו לזהיר את לולה ורודריגו מזמן אותה לביתו והיא מתעקשת שאנדרס שתף לו את המוח. רודריגו מבקש ממנהל חקור יותר על אנחל ומבקש לזמן אותו לביתו ולולה עושה זאת. רודריגו שואל את אנחל איזה משקיעים הוא מייצג ושואל על טיבריו גוסמן או על קרלוס גונסלס ואנחל מבהיר שלא מכיר אף אחד מהם. הוא מטיח בו שהוא מתנהג כמו שוטר ורודריגו מבהיר שהיה שוטר עד שגרמו לו להיות עיוור. אנחל משחק אותה נעלב ועוזב ורודריגו מבין שהוא מעורר חשד, אך לולה מתעקשת שהם נסחפו אחרי החשדות של אנדרס. אנחל מספר לטיבריו על השוטר וטיבריו מבהיר שהוא רודף אותו והוא ניסה לחסל אותו, אך פליקס נכשל במשימה. ואז מגיעה השיחה על לולה.

לולה יוצאת מהבית של רודריגו ונמצאת לבד ואז אנשים מתנפלים עליה וחוטפים אותה בניגוד לרצונה כשהיא מנסה להתנגד. היא זועמת אך מובלת למכונית בה נמצא טיבריו והיא דורשת שישחררו אותה. טיבריו אומר לה שהיא חיפשה אותה ולכן החליט שהם ייפגשו והוא מניח שהיא יודעת מי הוא. לולה אומרת לו שכן שהיא יודעת מי הוא שהוא טיבריו גוסמן, האיש שמחזיק באימה, האסון בחייה שלה ושל אימה, אביה.

אדלה אומרת לדניאל שתתחתן עם לופס ודניאל מתעקש שהיא לא אוהבת אותו, אך אדלה מבהירה שכן. דניאל מתנצל לפניה, והיא מודה לו שהציל את חייה, אך מטיחה בו שזלזל בה ועכשיו יש גבר שבאמת מעריך אותה. דניאל מרגיש רע לשמוע את זה ואחר כך גם לולה מבקרת אותו והוא מופתע שאכפת לה ממנו, ולולה מודה לו על שהציל את אדלה ומאחלת לו החלמה מהירה. דניאל זועם שאדלה משקמת את חייה עם מישהו אחר, אך סופיה מבהירה לו שלא היה הוגן שתצטרך לחכות לו כל החיים. אנדרס גם כן מגיע ואחריו קמילו שמח לראות את כולם. לולה עוזבת ואנדרס אחריה וקמילו רואה שדניאל מרגיש רע בגלל אדלה ואומר שזה הגנים של פלסיוס לרדוף אחרי אנשים שלא מתייחסים אליהם כשהוא עוקץ את סופיה. דניאל מבטיח לחזור למוסד הגמילה כדי לטפל בעצמו. לופס לוחץ על בובי ואומר לו שלא הצליחו לרצוח את אדלה ודורש לדעת מי ניסה לרצוח אותה. ודורש ממנו לדבר אחרת ישלם ביוקר. המפקח מזהיר אותו שהוא יותר מדי מעורב ויזכור מה קרה לרודריגו. הוא מתעקש שאדלה זקוקה להגנה. בובי אומר לרמון שהוא דורש שישחררו אותו אחרת ידבר. רמון מספר על כך לטיבריו וטיבריו זועם שכולם נהיו בוגדים ואומר שאם הוא רוצה לזמר שיזמר רק שמקהלה השמיים תהיה הקהל שלו ואם הוא רוצה לצאת אז שיצא. רמון לא מבין וטיבריו מבהיר שהוא יצא בתור מת והם מחליטים לחסל את בובי.

אנחל מספר לדבורה שצדקה ולולה ביתו של טיבריו. דבורה מציעה לו לחבור אליה ולהיפטר מלולה ואנחל מזהיר אותה שאם שערה טיפול משערות ראשה טיבריו יגרום להם לשלם ביוקר. ודבורה אומרת שלא אם מי שצריך להעניש ימות קודם. דבורה מציעה לאנחל לרצוח את טיבריו ואז את לולה כדי להישאר עם הכול. אנחל בהתחלה עושה את עצמו זורם איתה ואז מתנפל עליה ושואל מה גורם לה לחשוב שהוא יבגוד בסנדק שלו, היחיד שהיה לו בחיים. הוא חונק את דבורה ומאיים לספר לטיבריו על ההצעה שהציעה לו ואומר שהפעם היא טעתה.

לאחר שאנדרס פוגש את אנחל שוב בבית של לולה הוא מחליט לעשות בדיקת חשבונות בחברה כדי לגלות אם יש משהו חשוד בעסקיו של אנחל. דבורה כועסת עליו שעושה זאת מאחורי גבה ואנדרס מבהיר שחשוב לו לבדוק. דבורה מציעה את עצמה בתור זאת שתבדוק אך אנדרס מתעקש לעשות זאת בעצמו ודבורה נעלבת שהוא לא סומך עליה, אך אנדרס עומד על שלו.
אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0940)