שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

אהבה מנצחת - האמת סוף סוף יוצאת לאור


אהבה מנצחת - האמת סוף סוף יוצאת לאור
פורסם לפני 2838 ימים     מאת EVGLEV     סה"כ תגובות: 52     תגובה אחרונה לפני: 2828 ימים

הריברטו מגיע לחתונה של נטי בתור המנחה לתזה שלה ווויקטוריה מלווה אותו מבלי לדעת שמדובר בחברה הכי קרובה של מריה והיא מגלה זאת מאוסוולדו שגם מגיע לחתונה עם ליאונלה. היא מחליטה להישאר למרות זאת. בינתיים מריה נחמדה לאלונסו בצילומים ועמיתה לעבודה אומרת שהוא אמר שהיא לא מתייחסת אליו והנה היא מתייחסת אליו כמו אל בן זוג. בחתונה מקס עושה סצינת קנאה בגלל שאלונסו מחזיק את הילד וטוען שהוא אדם זר ומטיח במריה את הפלירטוט בצילומים ועכשיו ואם היא רוצה לעזוב לטובתו זאת ההזדמנות. מריה המומה ממקס או עושה את עצמה. וגם אוסוולדו מופתע מהמריבה ואז מקס מסביר שזה כדי שיאימינו לו ומספר על ההקרבה שלו ושל מריה ומבקש ממנו לשמור בסוד. אוסוולדו נדהם ממנו ומסתבר שמקס מאוד מזדהה עם הצער של אלונסו. אחר כך מקס נקרא הביתה כי חימנה באה עם עובדת רווחה ולקחה את הילד. ויקטוריה שומעת שמקס עזב אחרי ריב עם מריה ורואה את מריה עם אלונסו וזועמת שהיא מפלרטטת עם אלונסו לעיני כול והפעם לשם שינוי היא צודקת מריה באמת מפלרטטת, רק שזה מתואם עם מקס. אוסוולדו מנסה לרסן אותה וטוען שהם רק ידידים והיא טוענת שרק הוא ומקס מאמינים למריה. אוסוולדו אומר שהיא לא מבינה, אך היא לא מתאפקת ובאה לנזוף במריה שהיא אומרת שהיא מאוהבת במקס ומלפרטטת עם הראשון שציע את עצמו. מריה מבקשת לדבר איתה בביתה ושואלת את ויקטוריה מדוע צריכה תמיד להעליב אותה ומדוע היא שונאת אותה אם לא עשתה לה כלום. ויקטוריה אומרת שהיא צבועה שהיא הרסה את החיים לה ולמשפחתה, מעניין איך איפה ומתי? מריה טוענת שכל מה שעשתה זה לאהוב את מקס, וויקטוריה אומרת שהיא צינית שהיא מציעה את עצמה לאלונסו. מריה טוענת שמקס הוא אהבתה היחידה ואלונסו רק ידיד טוב וויקטוריה טוענת שזה לא נכון ומטיחה בה את הפלרטוט. מריה מנסה להסביר שהיא מקריבה את אהבתה וויקטוריה כמעט לועגת לה, אך רואה את הפסל של ישוע הצלוב ושואלת את מריה מדוע הוא אצלה ומי נתן לו אותה. מריה אומרת שקיבלה אותו מאביה. ויקטוריה שואלת אם כוונתה לאב חואן פבלו ומריה אומרת שהיא אמרה שמאביה ואביה הוא חואן פבלו. היא לא הבינה את הקרבה של חואן פבלו אליה, אז היא עכשיו אומרת לה שהאב חואן פבלו הוא אביה הבילוגי וויקטוריה המומה.

לפני ויקטוריה מתפללת לבתולה ומודה לה על הנס שניצחה את הסרטן ומצטערת שלא ראתה את הנס ומבקשת לעזור לה להשלים אם ביתה אכן מתה. היא מבקשת אות מהבתולה ומקבלת אותו כשהיא רואה את מריה עם הילד, אך הטיפשה לא מסיקה מסקנות אז והיא לוחצת את היד הילד ומריה נותנת לה ואז היא מתרחקת ומריה גם מבקשת מהבתולה לעזור לאלונסו. אלונסו מספר למקס ולמריה שהכאבים הפסיקו כך שהתרופות שמריה הגניבה לו באמת עזרו.

חואן פבלו מנסה לדבר עם מריה, אך היא טוענת שאין להם על מה לדבר. חואן פבלו מבקש לשמוע אותה והיא מטיחה בו שכאב לה מאוד שהוא התכחש לה וחואן פבלו מנסה להסביר אך היא מסרבת לשמוע. חואן פבלו מבקש מאלוהים שיחולל את הנס ושויקטוריה תגלה שמריה ביתה.

חימנה וגיירמו באים עם המשטרה ושירותי הרווחה לקחת את הילד והמשרתות מנסות לעצור בעדם והעובדת הסוציאלית טוענת שמקס רשם אותו כבנו והוא לא בנו. ולכן הם יקחו אותו עד שיבצעו בדיקה גנטית. המשרתות מנסה להתנגד אך הילד נלקח וחימנה מאושרת. הילד במוסד הרווחה ולא נותנים אותו לגיירמו וחימנה ודורשים בדיקה גנטית, גיירמו שואל אם לא מספיק מילת האם ומבהירים לו שלא ועורך הדין מרגיע אותו שהבדיקה תהיה לטובתו. אחר כך עורך הדין מזהיר את גיירמו שהבדיקה יכולה לגרום צרות נוספות שהוא יוכיח אבהות, אך יהיו רכילויות שהוא נטש את הילד שלו והוא בדיוק עולה שוב לשחק וזה לא מתאים לו כשחקן. גיירמו מאשר את זה ועורך הדין מתאר את הרכילות גיירמו קינטנה החליף את בנו בתיאטרון. גיירמו מסכים איתו ומודה שנתן לחימנה לתמרן אותו ומחליט לוותר ונפרד מבנו. מקס זועם שהמשרתות נתנו לקחת את הילד והן מסבירות לו את המצב שאמרו שהוא לא בנו ומקס מתעקש שהוא בנו והוא יגן עליו ואף אחד לא יקח ממנו אותו.

אוסוולדו מודה לליאונלה שהבהירה את העניינים לאחר שגיירמו הלך כי הוא הרגיש נבגד וליאונולה מסבירה שהיא לא התכוונה לבגוד בו. אבל במסיבה ליאונלה מזעזעת מהמקום בו חוגגים ורוצה ללכת כי לא אוהבת את הטקס הצנוע ואוסוולדו מסרב וגם הריברטו טוען שהיא לא צריכה להיות נגד העניים ושהוא אוהב את המסיבה ושואל את ויקטוריה אם היא רוצה ללכת וויקטוריה מבהירה שלא היא מעולם לא התכחשה לשורשים הצנועים שלה.

פרננדה מבקשת ממריה בחתונה להצטלם עם האחיין שלה ומריה מאחלת לה שבקרוב יהיו לה ילדים שלה ופרננדה אומרת שהיא וקרוס עובדים על זה במרץ.

ברנרדה מבקשת מאווה להתפלל לנפילת האויבים שלהם שהם עדיין חופשיים. פדייה מגיע למקום בו קבורה הגופה של אלאקראן ומופתע לא למצוא אותה ומבין את המלכודת שטמנה לו ברנרדה וזועם, ורוצה לברוח אך אז מגיעה המשטרה ומזהירה אותו לא לעשות כלום והוא מוקף, אך בכל פדייה לא מהסס לירות בשוטרים.

החתונה נחגגת עם השירים כמיטב המסורת המקסיקנית ומקס מלווה את נטי לחתונה כשושבין ומילגרוס מכינה את חואנחו והם מקבלים ירח דבש ארוך ממקס ומריה והם מאושרים. נטי מודאגת עדיין מעניין אלונסו וההחלטה של מריה ומקס, אך מריה מרגיע אותה ובכל זאת חושבת שזה הדבר הכי טוב לעשות.
אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1563)