שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

משולש גורלי - אליסה שוב אומרת לאמפרטריס שהיא ביתה


משולש גורלי - אליסה שוב אומרת לאמפרטריס שהיא ביתה
פורסם לפני 2838 ימים     מאת EVGLEV     סה"כ תגובות: 43     תגובה אחרונה לפני: 2795 ימים

ויש שיחה מרגשת ביניהן. לאחר שבזכות הערמה של קוקו התגלה שלונה היא אליסה אמפרטריס זועמת וגם חושבת שאליסה משתפת פעולה עם אסתר. אגב מוזר שהיא לא חושבת שאחת מהאויבות שלה היא ביתה כי הרי ביתה חיה ואלניטה צעירה מדי. היא רוצה להתעמת עם אליסה וקוראת לה למשרד בדיוק כשהיא מבקשת להוריד את כל הפוסטרים שלה. אמפרטריס מטיחה באליסה את ההונאה שלה שרימתה אותה כל כך הרבה זמן ושואלת לאן חתרה ומזהירה אותה שעל ההונאה שלה היא יכולה להחזיר אותה לכלא אותו שתיהן מכירות היטב. אליסה טוענת טוענת שפעלה מחסר באהבת אם ואומרת לה שהיא ביתה. אמפרטריס המומה ומבקשת ממנה לא לשחק עם דבר כזה. אליסה טוענת שתמיד רצתה להיות בקרבתה וכבר באה אליה בטענות כילדה והיא נזכרת שאליסה כילדה או ליתר דיוק כנערה כבר אמרה לה שאימה נטשה אותה וכאילו אמפרטריס שכחה שעד שחוסטו אמר שביתה מתה כולל בזמן שאליסה הייתה בכלא היא כבר חשבה שאליסה ביתה. אליסה מטיחה בה את הנטישה ואומרת שאין לה אומץ להודות שנטשה אותה. ואמפרטריס טוענת שתמיד חיפשה אותה ואליסה טוענת שזה לא נכון ומתעקשת להאשים את אמפרטריס בנטישה ואמפרטריס מסבירה לה מכל הלב איך חיפשה את ביתה ואליסה אומרת בציניות שהנה היא כאן זועמת עליה ורוצה לנקום בה ותלויה על הפוסטרים שלה. אליסה אומרת שאין לה מה לחפש ועוזבת ואמפרטריס רצה אחריה ושואלת אם לא רוצה שום קשר איתה, מדוע המציאה את כל הסיפור של לונה, ואליסה מודה שרצתה להיות בקרבתה, אך היא שונאת אותה.

אליסה מזועזעת ממה שעשתה וחושבת איך חשבה על זה, אך מחליטה שזאת הדרך לנקום כפי שאביה ביקש ממנה. היא מרגישה רע ומזמנת את אגוסטינה שחולקת איתה את הסוד והיא לא אוהבת את הרעיון שאליסה תגרום לאמפרטריס לחשוב שהיא ביתה אך אליסה טוענת שזה כל מה שנשאר לה לאחר שההצגה שלה נחשפה ומתעקשת להמשיך בהצגה.

אמפרטריס מספרת לקוקו את החדשות המרעישות ושתיהן המומות כאילו אמפרטריס לא חשבה כך כבר כמה שנים טובות וכאילו לא באה כשאליסה הייתה מאושפזת בכלא והשאירה לה כסף כי חשבה שהיא ביתה. כאילו כל זה נעלם מהמוח של אמפרטריס. קוקו לא יודעת מה לחשוב ומזהירה שזה יכול להיות עוד תרגיל של חוסטו, האמת הכיוון לא נכון אבל זאת בהחלט אותה מטרה כמו של חוסטו להתעלל בה ולהכאיב לה באותה המידה. אמפרטריס טוענת שהדרך בה אליסה מדברת ומתנהגת מזכירה לה אותה והיא בהחלט יכולה להיות ביתה. קוקו מבקשת ממנה להיזהר ואמפרטריס מודה שהאינטואיציה שלה כמעט אף פעם לא טעתה ואמנם הלב שלה היה מאוד רוצה להאמין שאליסה ביתה (כי האפשרויות האחרות הן אסתר או שביתה מתה, או שביתה ננטשה באיזה בית יתומים או נמסרה לאיזה משפחה ויהיה קשה למצוא אותה -תהיות שלי), אך משהו אומר לה שעליה להתקדם בזהירות. אך אחר כך אומרת שהאמת שאליסה כבר אמרה לה כילדה שאלמה רוסה אינה אימה וילדים לא משקרים (היא לא הייתה ילדה אלא נערה).

אמפרטריס מגלה בבית החולים שאלחנדרו איבד את הזיכרון ומתקשרת לאסתר להגיד לה שהיא חשפה אותה שהיא חושבת שאלחנדרו יתאהב בה כי הוא ישכח ממנה ודורשת שתגיד את האמת. כשאלחנדרו שומע שזאת אמפרטריס הוא טוען שלא מבין את האובססיה שלה ואסתר טוענת שגם היא לא מבינה. אלחנדרו אומר לאסתר ללכת איתו לכנסייה כי הוא רוצה להתחתן איתה, כי היא אמרה לו שהם היו חברים ואסתר מאושרת. לולה מדברת עם אסתר ביחידות ואומרת שהיא לא יכולה להתחתן עם אלחנדרו ועליה להגיד לו את האמת, אך אסתר טוענת שהייתה מאוהבת בו מהילדות ולולה מנסה לשכנע אותה לא להשיג אותו בשקרים, אך אסתר מתעקשת שהיא מגינה עליו מאנשים רעים. אמפרטריס פוגשת את לולה ודורשת שתבוא אליה הביתה היא אומרת שהיא הייתה עדה לרומן שלהם במשך שנה. לולה מנסה להגן על אסתר וטוענת שהיא לא אישה רעה, אך אמפרטריס שמה לב שיש אבל ולולה מודה שאף פעם לא הייתה חסידה שלה, אך מודה בשקריה של אסתר ומספרת שאסתר סיפרה לה שהם חברים והם עומדים להתחתן ואמפרטריס המומה. אלחנדרו בא עם אסתר ומבקש לקבוע תאריך לחתונה והכומר מנסה לשכנע אותם שלא למהר שחתונה היא עניין רציני. אחר כך הם חוזרים הביתה ומופתעים לא למצוא את לולה.

מנואל מגלה שאלחנדרו איבד את הזיכרון וגם חוסטו יודע ומנואל מתקשר לזמן את אלחנדרו לישיבת בעלי המניות גכי הוא הנציג שלהן. אסתר לא מבטיחה שיבוא. מנואל מספר לחוסטו שהכין מסמכים מזוייפים ליורשות כאילו החברה פושטת רגל וחוסטו מאושר כי לא רוצה לחלוק את החברה עם אסתר, אליסה ופרפקטה ומקווה לקנות את החלק שלהן. לשם כך מנואל מגייס את בניטו לעוד מעשה מושחת. אסתר מעדכת את אלחנדרו בישיבת בעלי המניות ואלחנדרו לא רוצה ללכת לישיבה של חברה שהוא לא מכיר ואסתר אומרת שהיא דיברה עם אחיותיה ומקובל עליהן שהיא תייצג אותן, רק רצתה לעדכן אותו במה שקורה. לפחות בעסקים היא כנה איתו, מעניין אם היא באמת דיברה על זה עם אחיותיה ולא הראו או שהחליטה בעצמה.

אליסה החליטה לתת צ'אנס למאריסיו והזמינה אותו לפגישה עם פתק שהשאירה במשרד, אך חימנה הרופאה שעובדת איתו שבהתחלה נראתה מלאך, אך מסתבר שהיא מכשפה לא קטנה העלימה את הפתק והזמינה אותו לחגוג איתה יום הולדת ואליסה חיכתה לשווא למאריסיו והתאכזבה שאיבדה את ההזדמנות וכשהוא בא והיא באה אליו בטענות שלא ביטל את הפגישה ונתן לה לחכות, גילתה שלא קיבל את ההזמנה. ואז מאריסיו מספר לה שהחליט לתת צ'אנס לאישה אחרת לאכזבתה של אליסה. וחימנה אכן הצליחה לפתות אותו ולשכב איתו.

אלניטה פגשה שחקנית שנראית כמו מקל ואמרה שרוצה להיראות כמוהה והיא אמרה שבאמת וטענה שהיא שמנה וזה העיר את אלניטה לחומרת מצבה. אלניטה קיבלה את התפקיד למרות התככים של ברברה אבל גילתה בליהוק שאותה חברה הודית שאגב זה היה גם שמה של המורה בהאלמנה שויוה התעקש לתרגם כיהודית, אך הפעם מתרגמים נכון הודית נפטרה מהתקף לה ואלניטה הבינה שגם היא בסכנה והחליטה לטפל בעצמה והודיעה לגונסלו שהיא הולכת לקבל טיפול כי לא רוצה למות ומקווה שעוד לא מאוחר ושהיא לא רוצה להיפגש עם השחקניות האחרות בינתיים כי היא הסתירה מהן את האמת וזה לא נוח לה.

חוסטו דרש מפרפקטה לדעת מה הקשר שלה ללאונור ורב איתה והפיל אותה במדרגות. היא זכתה לטיפול מרוברטו שסירב לקחת אותה לבית חולים כי לא רצה לקחת כסף מאמפרטריס, אך הצליחו לטפל בו. אבל אז חוסטו גילה שהיא יודעת שאסתר נכדתה וחוסטו התגנב לביתה כדי לאיים עליה ואיים שלא תספר לאמפרטריס שאסתר ביתה או לאסתר שאמפרטריס אימה אחרת ירצח גם אותה וגם את אסתר וכל עוד הוא חי אמפרטריס תסבול. רוברטו יודע שחוסטו אחראי לנפילה שלה וניסה להתעמת איתו, אך שום דבר לא מפחיד את חוסטו. בעצם כן הוא פחד מאוד שאלחנדרו ראה שהוא ירה בו ויסגיר אותו והיה מאושר שהוא איבד את הזיכרון.
אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)