שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

כוחו של גורל - התרשמות ראשונה

כוחו של גורל - התרשמות ראשונה
פורסם לפני 2650 ימים     מאת Angelica     סה"כ תגובות: 36     תגובה אחרונה לפני: 2645 ימים

בקושי החזקתי מעמד עד סוף הפרק - זה בגדול, היה לי משעמם.
אני יודעת ש"טלויסה" לא תמיד מצטיינים בפרקים ראשונים ואחרונים ולכן כמובן אמשיך. אבל העלילה כרגע קצת מפותלת ומצולם משעמם.
אבל יש שחקנים...נחמדים ביותר וגם קצת הזויים.
אני מאוד אוהבת את אלחנדרו תומאסי ושומרת לו חסד נעורים מ"אלבורדה" שם היה לו תפקיד ניפלא. אבל מה זה ההופעה הזאת? שיער צבוע וגבות צבועות ובצורה כל-כך בולטת שזה נראה כמו התחפושת של הקטור אורטגה מ"האמת הסמויה".
חואן פררה ממשיך את תפקידו ב"תשוקות" בהצלחה גם בסידרה הנוכחית, נראה כי הוא נולד לתפקידי מטרידן סידרתי של נשים תמימות.
ודבר ביקורת אחרון: לטיסיה קלדרון כל-כך אישה יפה ותמיד מבגרים אותה ב 10 שנים מגילה האמיתי היא אף פעם לא נראית צעירה מגילה תמיד נראית כמו דודה בת 50+ אני משווה בינה לבין אדית גונזלס שמבוגרת ממנה בכמה שנים ואדית כזאת מצודדת ויפה ויכולה להיות בקלות הגיבורה הראשית בעוד שלטיסיה היפיפיה בזמן האחרון על תקן "האמא" או "הדודה" של הגיבורים הראשיים.

ויש כמה שחקניות מבוגרות נורא טובות בסידרה שכבר ראינו אותן בסדרות אחרות והן מוסיפות פילפל..וזהו בערך לפרק הראשון.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)