שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

התרשמותי מן הפרק הראשון ומחשבות על פרישה מהפורום

התרשמותי מן הפרק הראשון ומחשבות על פרישה מהפורום
פורסם לפני 2644 ימים     מאת N I R     סה"כ תגובות: 32     תגובה אחרונה לפני: 2638 ימים

הסדרה נראית מבטיחה, כך לפי הפרק הראשון.

נדמה כי המפיקה רוסי אוקמפו ניסתה במעט להתניע את האווירה לאלו שאינם מחובבי האקספוזיציות בכללותן בכך שבמהלך הפרק שזרה הבזקים עתידניים (פלאש-פורוורד בשפה המקצועית, בניגוד לפלאש-בק) לכיצד יראו הדמויות בהמשך כמו גם דינמיקת היחסים בינהן (סצינת האהבה בין זפדה ללאישה ווילקינס) וכך גם בסיומו של הפרק היה מעין מצג של הדמויות בבגרותן.

לטיסיה קלדרון שחקנית לא פחות טובה מאדית גונזלס, אנחליקה ריברה או לוסרו אלא שמשום מה היא נהנית להנציח ולשכפל את תדמית הדודה ולכן מקבלת תפקידים בהתאם.
בסדרה החדשה "אהבה פראית" נתן לה המפיק קרלוס מורנו יד חופשית בכל הנוגע לאיך תיראה דמותה.
וזה מה שהיא בחרה לעצמה:

מבקרי אופנה ויופי במקסיקו מבקרים את לטיסיה חדשות לבקרים על תסרוקותיה וטעמה בבגדים אך ללא הועיל.

כשצפיתי בה אתמול בפרק גבר בי הגעגוע לחזור ולראות אותה בתפקיד הטובה הראשית כבימי "אזמרלדה".

מי שנראית יופי וכמעט ולא השתנתה היא השחקנית לטיסיה פרדיגון שתחגוג בקרוב 56. היא שיחקה נהדר את דמותה של גודה (גודליה) ב"לעולם לא אשכחך" וגם הופיעה ב"נשים כמונו".
קצת הזעזעתי מן הברבריות של דמותה, איך היא זרקה אוכל על בנה, זה היה פשוט מזעזע!

שחקנית שכדאי לשים לב אליה היא דליה קסנובה (לעולם לא אשכחך, אין אשמה באהבה) היא שחקנית מוערכת ונפלאה ולי אישית מזכירה את דפנה ארמוני:

עוד שחקנית שלכדה את תשומת ליבי היא רוסה מריה ביאנצ'י שזכורה לי מ"אין אשמה באהבה" בתור המדענית כרמן, זו שרקחה את הבשמים במפעלו של מריה סורטה וסרחיו גוירי וחייה כמו גם חיי בתה היו נתונים לסכנה בגלל זה האחרון.

כדי לשים לב בהמשך גם לרוסאנג'לה באלבו ופדרו אמרנדריז ז"ל עליהם כתבתי כאן. http://agenda.nana10.co.il/243/forum/816958/

לגבי הפרישה מהפורום, ההרצליינית אמרה שבכוונתה לערוך ואף למחוק הודעות שיכילו התנשאות.
לא מקובל עלי, ונדמה לי שזה צריך להיות לא מקובל על כל מי שערך חופש הביטוי חשוב לו כמו גם החיים במדינה דמוקרטית, שיתבצע הליך כה לא דמוקרטי וחשוך בפורום הזה.
נכון שחופש הביטוי כמו כל ערך אחר אינו מוחלט ויש להגבילו אולם זה יעשה אך ורק במקרים קיצוניים. במקרה של הפורום, רק ברגע שיש לדוגמא, שימוש בשפב מלוכלכת יש לערוך או למחוק הודעות.
עד שכבר נוצר דיון בפורום המנומנם הזה באה המנהלת עם האיומים שלה ("אני לא מרשה להתנשא כאן בפורום!"). אני חושב שגם ניר ואנחליקה איתם התנהל הדיון אמורים לא להסכים לצעד הזה גם אם הם חושבים שהתבטאתי כלפיהם בצורה יהירה, זה עדיין לא מצדיק לערוך או למחוק את הודעותיי המפורטות כלפיהם. האם זה ראוי בעיניכם שאנשים מתנשאים יוגבלו במרחב הציבורי (הפורום הזה הוא מתקן ציבורי אבל תארו לכם אם זה היה קורה ברחוב, למשל) כלומר, יעצרו בגלל התנשאותם?
זה פשוט אבסורד ולדעתי גם דנה או אסול לא היו מפרסמים כזו הודעה לעולם משום שמדובר בעריצות.
אני לא מוכן לקחת חלק בשום פנים ואופן במקום שאינו דמוקרטי ומעלה על נס כללים שמכופפים את יסודות הדמוקרטיה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)