שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

צייד עירוני פרק 13

צייד עירוני פרק 13
פורסם לפני 2703 ימים     מאת IrmaJ     סה"כ תגובות: 33     תגובה אחרונה לפני: 2699 ימים

הסדרה הזו פשוט מהממת, כל פרק יותר מדהים מקודמו. אבל הפרק של היום, פרק 13 עד כה היה הכי מרגש ומדהים. בכל פרק קורים מלא דברים.

אחד מהיתרונות הרבים של הפרק הזה זה שלא הראו את ג'ין פיו המפלצת. אז הוא רצה להרוג
את יון סונג וקים נא-נא, אבל בסוף עצר.

קים נא-נא היא תותחית, התובע כמעט ותפס את יון סונג כאשר הוא ונא-נא הלכו לשתול את המצלמה הנסתרת, חשבתי שהוא יגלה אותו,מזל שזה לא קרה.
אותו דבר קרה גם כאשר יונג ג'ו הבין שהסיטי האנטר שתל מצלמה בחדרו של אביו והוא בכוונה כאשר התקשרו אליו להודיע שמצאו את אמו שלו יון סונג, אמר זאת בקול כדי שיון סונג יבוא לבית יתומים. במזל יון סונג לא נכנס לכנסייה והצליח לחמוק מהמלכודת שיונג ג'ו הכין לו.

יש לי רגשות מעורבים כלפי יונג ג'ו. מצד אחד, אני מרחמת עליו, מסכן להיוולד לאבא מושחת, שהוא גם רוצח וגם גנב, בזמן שאתה נלחם למען הצדק וההפך המוחלט של אביך. אך מצד שני אני גם כועסת עליו. אני יודעת שלתפוס את הסיטי האנטר היא הוראה מלמעלה, אבל עדיין הסיטי האנטר רק עוזר לו לחשוף את הפושעים, שהוא בעצמו צריך ללכוד.
אני חושדת זה נובע מקנאה ליון סונג, מאחר שזה די שקוף שיונג ג'ו מאוהב בקים נא-נא והוא חושד שיון סונג הוא הסיטי האנטר.

אבל אם את אביו שזה מובן מדוע, אבל בכל זאת הוא די מרחמ עליו ושתק כל השנים האלה, למרות שידע על פשעיו של אביו, אז מדוע הוא לא עושה את אותו הדבר עם סיטי האנטר.
יונג ג'ו לא יוצא כזה תמים בסופו של דבר. יש בידיו המון מידע נגד אביו, ואני מבינה את הקושי שלו להסגיר את אביו, שזה טבעי מאוד, אבל מצד שני אין לו בעיה לרדוף אחרי הסיטי האנטר,שרק תורם לאנשים ומציל אותם.

ליבי כמעט קפא במקומו כאשר אג'אשי המקסים שלי נדרס, ועוד אחר-כך שהוא בבית חולים והוא בקושי שרד, זה הרס אותי,ולהוסיף Insult to injury, יון סונג הרס אותי סופית, כאשר הוא התחיל לבכות בראותו שאג'אשי כמעט ומת.

אני אתן קרדיט ליונג ג'ו בזה שהוא חכם וידע לקשר בין האירועים, והבין בטקס שהסיטי האנטר הולך לפעול. שמחתי שהוא לא הצליח למנוע את זה, למרות שהבנתי את הכאב ואת הבושה שלו, אך עדיין לאביו הרוצח מגיע את זה ויותר גרוע.
מה שכן יון סונג עשה טריק קצת מלולכך בזה שהוא לא הראה בקטע וידאו, איך יונג ג'ו אומר לאביו שהוא מתבייש בו ושחבל שהוא לא זה שמת בתאונה. זה היה חזק המילים של יונג ג'ו לאביו.

על יון סונג השתלט רגש הנקמה, והוא פעל באלימות אבל יון סונג לא אשם בזה שג'ונג שיק (?) מעד ונפל מעבר למעקה. הוא בהתחלה לא רצה לעזור לו, אבל אחר-כך תקפו אותו רגשי האשמה והוא פנה בחזרה לעזור לו,אך היה מאוחר מדי מפני שהוא כבר נפל אבל מכונית באה בזמן ובלמה את הנפילה, ויונג ג'ו בנו רואה הכל.

אני לא חושבת שהוא ימות, אני גם מקווה שהוא לא ימות כי מוות זה עונש קל עבורו.

פרק מדהים.

ורבקה סוף-סוף הראו את הסרטון שכל הזמן היית שמה של יון סונג בוכה. מקסים.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)