שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

כוחו של גורל - דויד זפדה ...

כוחו של גורל - דויד זפדה ...
פורסם לפני 2698 ימים     מאת taly10     סה"כ תגובות: 15     תגובה אחרונה לפני: 2692 ימים

מעט מאד פעמים אכזבתי את עצמי באבחנות שלי לגבי שחקני הטלנובלות, גם הפעם ...

דויד זפדה - אני בהחלט מוסיפה אותך לרשימת המועדפים שלי!(אני מקווה שתיכנס לסטטיסטיקות הרכש של ערוץ ויוה ).
מי היה מאמין אחרי תפקיד נפל שהוציא ממך כלום בכישוף .

כוחו של גורל עומדת להיות כנראה הסידרה הבאה שאעשה שמיניות כדי לצפות (הגיע הזמן לסידרה שכזו).יש לי בעיקר מילים טובות על הסידרה הזו,כמה נקודות שבכל זאת לא אהבתי.

חץ_שמאל לא אוהבת - לוקרסיה ואימה - לא מתאימות ויזואלית להיות אימא ובת.לא יודעת מה פערי הגילים בינהן אבל העובדה שצבעו את שיערה של הסבתא במעט לבן לא עוזרת.

חץ_שמאל לטיסיה קלדרון-פתחה בפרק נפלא וסיימה בפרק נפלא מבחינת יכולותיה הדרמטיות, באמצע היתה פרווה מוחלט.. קשה לגלם דמות טובה מבלי ליפול למרחב הלהיות משעמם, אין מה לעשות, סה לה וי לא חשוב כמה שחקן אתה.

חץ_שמאל מריפס - העלתה לי את הסעיף רב הפרקים, אבל אתמול היתה מצויינת ואני נותנת לה הזדמנות חוזרת.

אם נחזור לדויד זפדה.
השחקן הלא צעיר הזה מצליח לשכנע שהוא בן 19 בזכות שפת גוף מצויינת של עלם חמודות.הוא לגמרי הלפלף השכונתי בלי לשעמם לרגע.יש לו מבט רך ונוגה בעיניים שהופך אותו לטוב, אבל זוית פה וסנטר חדים שהופכים אותו בשניות לרע.קולו חורק, הוא אינו יפה כלל, פניו אינן סימטריות ומושלמות אבל הפרופיל שלו משגע , חזק ומסוקס כנדרש. הוא משדר צ'ארם סטארי אבל אינו כריזמטי .
בקיצור הוא אינו הגלאן המתבקש וזו גדולתו. אתה צופה בו והוא אינו צפוי ... הוא משאיר אותך דרוך ומסוקרן לקראת ההמשך של הדמות.זה מרענן, זה מעניין וזה כיוון חיובי שתופסת מקסיקו וביום שיזכה בפרס על משחקו זו תהיה החותמת להשלמה הסופית של הקהל ההיספני לכך שגלאן לא חייב להיות טייפקאסט ...

בהחלט מחכה להמשך בתקווה לא להתאכזב,
טלי.

תוקן על ידי EVGLEV 27/4/2012 17:30

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0742)