שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

לאוהבי האנטר"

לאוהבי האנטר"
פורסם לפני 2623 ימים     מאת מאימאי10     סה"כ תגובות: 56     תגובה אחרונה לפני: 2617 ימים

לחברי מהצייד,
"האנטר" קל יותר,
ובכן במעמד חגיגי זה , לסיום הדרמה "הצייד העירוני", (מודה אני בפניכם שראיתי את הסידרה בעין אחת בלבד ,ועוד בעין ("השמאלית"),
מודה שהיו רגעי מתח חזקים ושני הפרקים האחרונים במיוחד, אבל זהו-- שמי שרואה את הראשון כמוני, ובסוף את שני האחרונים יכול להבין ,,,, או לא ,,, ובכן---
כש --יון סונג ( אני אקרא לו "הארוך" אחרת לא אצא מיזה.
אחרי שהארוך" מגלה את "האגדה של פסח "( מסמך 2008) ומתחיל לדפדף בעמודים
בקיצור רב ---אנחנו ---מקבלים-- תמונת מצב, של , ערמת גנבים, מושחתים, גרידים. תאבי בצע, (אותו הדבר ) יש אנסים או רוצחים?? לא יודעת, לאוקמיה מחלת דם בגלל הזנחה נחשב ?? ובכן אחרי לא בוגרים ,ובוגדים, ותשובת טרור מול טרור על מבצע רציחת גנרלים נופלים 20 חללים ---נהדר.!!!!
עכשיו בא הקאט'צ'
חוץ ממוזיקה מצויינת ומשחק אטומי ,חיובי של כולם שלא תבינו ,,,,נהינתי להלאה, אבל במה זה מסתכם,,,,,???? מי נתו את ההוראה ומי ליכלך ידיו בדם ? מי שיחד עלאק "אולמרט" את מסע הבחירות בכסף את הנשיא ? חברת " הא יונג" שגדלה וטפחה ברשותו של מחזיק הסוד צ'ון אבל מאיפוא בא הכסף, הרי כשניפגשתי איתם לפני 18 פרקים לא היה להם גרוש על התחת"
אז האם האבא היפה הזה ג'ון פיו מהמסחר בסמים במשלוש הורוד הוא זה שדג להזרים כספים לכל החבורה הוא זה שדאג שיהיו להם חוזים לא הבנתי,
את המהלך של נקמה , ולדעתי הנקמה המחרידה היתה לא ו--יקום הבן על אביו" ( איפוא זה כתוב בתנ"ך???
אלא הנקמה האיומה היתה המוות המיותר של התובע יושששששש איזה דם מאממיה.... נורא ואיזה מותק אישתו \ חברתו יושששששששש.
לבסוף הייתי רוצה לדעת איך התירגום למשפט הכי חשוב בסרט אותו פוטר בעצב ה"ארוך" "בסופו של דבר בזה זה מסתכם"?? בזה זה מסתכם ?? כל הרציחות האלה בגלל המסמך או בגלל הפגיעה בנשיא??

מישהו זוכר איך זה היה בתירגום הקודם ש פורסם ב אסיה ? לדעתי התירגום כאן רע.
כי משפט זה הופך את כל הסרט ל רידיקולוס , למעשייה
והנה אני מתחילה שוב,
" היה היה מעשה טרור שהיה חייב בתשובת טרור, מוכר משהו מישראלל??? מעשייה.... תרתי משמע. לבסוף ניפרדים מהנסיכה שהיתה תענוג אמיתי ואפשר לומר גם מהמוזיקה המצויינת מהאנטר, מה מחכה לנו בשתיים החדשות ?? התשובה מרחפת בחלל, תודה על התרומה ועל ההסברים בכל מיקרה אהבתי.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(1.8281)