שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

היהלום שבכתר - כמה רע ככה טוב.

היהלום שבכתר - כמה רע ככה טוב.
פורסם לפני 3837 ימים     מאת אורלי     סה"כ תגובות: 37     תגובה אחרונה לפני: 3826 ימים

התחלתי לקרוא את פורום הטלנובלות הזה בגלל אסול היקרה, אבל הפרק של אתמול ביהלום שבכתר גרם לי להרגיש שאני חייבת גם לכתוב. (עדיין לא ראיתי את הפרק של היום)

אז ידעתי שהאן הולכת למות, וידעתי שמן הסתם הולך להיות פרק עצוב. אבל עד כמה עצוב זה יהיה ועד כמה אני אבכה לא יכולתי לדעת,
היו הרבה קטעים מרגשים, האן שמודה במה שהיא לא ביצעה רק כדי להגן על ג'אנג ג'ום , ג'אנג ג'ום שאומרת שהיא לא רוצה להמשיך ולהיות חזקה, כי זה עול קשה מדי, קצין המשמר שמתחנן שלא יוציאו אותן להורג כי לשתף פעולה עם הרג של חפים מפשע, גם אם זה משרת מטרה נעלה, זו אינה דרך של אנשים טובים והמראה של הטבח ואישתו בזמן שמוציאים את האן וג'אנג ג'ום אל הדרך לעונשם, והבכי של החברות של ג'אנג ג'ום באותו הזמן, שהיה כל כך קל להצטרף אליו.

העניין הוא שאיך שהם החלו את המסע שלהם לעבדות, שידעתי שהאן לא תסיים אותו, חשבתי שאני כבר בכיתי, ואני כבר יודעת מה אני הולכת לראות ואני מחוסנת, קרה משהו שגרם לי לבכות אפילו יותר. כי ראיתי את הקושי של האן, ויכולתי להבין איך היא תמות בדרך, אבל את זה שג'אנג ג'ום תתעקש על כך שיתנו לה לשאת את האן המתקשה על גבה לשארית הדרך לא צפיתי, ומעיין הדמעות נפתח שנית, כשאני חושבת לעצמי עד כמה לפעמים הטוב שמתגלה באנשים במצבים הכי רעים הרבה יותר מרגש אותי וגורם לי לבכות מהצרה עצמה.

הפרק מתחיל בג'אנג ג'ום שאומרת להאן שכשהם יצאו משם היא תבשל עבורה, את כל הדברים שהיא לא הספיקה לבשל בשביל אימא שלה. ומסתיים בכך שהיא אומרת שאפילו תותים היא לא הספיקה להביא לה, ותחושת ההחמצה של ג'אנג ג'ום מכווצת גם את ליבי שלי.

כבר הרבה זמן לא ראיתי תצוגה כל כך משובחת של רצף של אירועים שיש בהם כל כך הרבה רע, וכל כך הרבה טוב, וזה אומר הרבה בסדרה שכל הפרקים שלה כולם הם כל כך משובחים.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)