שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

אילן היוחסין של גבריאל: טלנובלה שתרגש אתכם


אילן היוחסין של גבריאל: טלנובלה שתרגש אתכםסמיילי_מנורה
פורסם לפני 2956 ימים     מאת N I R     סה"כ תגובות: 6     תגובה אחרונה לפני: 2955 ימים

"EL ARBOL DE GABRIEL" (בתרגום מדוייק: "העץ של גבריאל" ובתרגום חופשי: "אילן היוחסין של גבריאל") היא טלנובלה ונצואלנית מעוררת השראה, משעשעת ונוגעת ללב כאחד על מנחה טלויזיה כריזמטי ובעל אישיות נרקסיסטית-משהו שהחיים מלמדים אותו בדרך הקשה שיעור מכונן.
הטלנובלה שוברת המוסכמות, בכיכובו של השחקן והדוגמן לשעבר חורחה רייס בן ה-39 ולצידה של דניאלה בסקופה, סיימה את שידורה בחודש מאי בונצואלה שם כבשה בסערה את אהדת הקהל המקומי ואילו בגזרה הבין-לאומית מבוקשת לשידור על ידי מדינות רבות.

סיפור העלילה:
גבריאל ליאון הוא בדרן מוצלח ומפורסם ובעל תוכנית טלויזיה פופולארית בשם "מרתון של שמחה" אשר משודרת מידי יום ראשון בשעות הפריים-טיים. אודות להצלחתו הטלויזיונית הכבירה והבלתי-מעורערת, גבריאל מקבע את מעמדו כסמל מסחרי של ממש ומופיע באין ספור פרסמות וקמפיינים.
באופן בלתי צפוי, מצבו הבריאותי של גבריאל מתדרדר והוא צריך לעבור בדחיפות השתלה של איבר חיוני בגופו שנפגע. הבעיה היא שאין לו משפחה זולת אשתו, דוגמנית צעירה. בעודו מסוחרר מן הבשורה הקשה על בריאותו, גבריאל נזכר כי בצעירותו תרם זרע לכמה וכמה מוסדות. כעת, הוא יוצא למסע כדי לחפש את ילדיו שעבורו הם תורמים פוטנציאליים ותו לא.
במקביל נתוודע לחייה של מגדלנה מירנדה, צלמת מוכשרת ואשת משפחה למופת. מגדלנה אינה יודעת כי בעלה, בכדי להסתיר את חוסר פוריותו, השתמש בזרע אותו השיג מתרומה עלומה. כאשר מתגלה האמת, מגדלנה מרגישה כי חיי הנישואין האידיאליים שלה אינם אלא אחיזת עיניים. כעת, עליה להמציא מחדש את חייה. היא פוגשת את גבריאל ונשבית בקסמו ואינה מעלה בדעתה כי הגבר הזה הוא בעצם אבי בנה. אלא שלגבריאל תוכניות אחרות. הוא לא מעוניין להיות אבא (לפחות בהתחלה...). ההתעניינות הראשונית שלו בילד מונעת אך ורק מתוך אינטרס אישי מובהק והוא כאמור ההשתלה לה הוא זקוק נואשות. החיים ילמדו אותו לקח וגבריאל עתיד לגלות משמעות חדשה בחייו: אהבת אמת ואת ערכי המשפחה.
זהו סיפור אהבתם של גבריאל ומגדלנה שעוד בטרם הכירו חולקים בילד משותף. אך מלבד סיפור אהבה מיוחד בין גבר לאשה, מציגה הסדרה מסע צמיחה מעורר השראה של גבר שאחרי משבר גדול שפוקד אותו מגלה את עצמו מחדש כמו גם את מהות קיומו בעולם הזה, הרחק מן התהילה ועדשת המצלמה.


חורחה רייס - גבריאל ליאון

הפרק הראשון במלואו


שיר הנושאאהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0508)