שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

כוחו של גורל - לוסיה מחליטה שלא להתלונן על האונס


כוחו של גורל - לוסיה מחליטה שלא להתלונן על האונס
פורסם לפני 2898 ימים     מאת EVGLEV     סה"כ תגובות: 38     תגובה אחרונה לפני: 2881 ימים

לוסיה רוצה להתלונן וזועמת על סאול ורוצה שהוא יודה במעשהו הנפשע אך היא ואיוון לא מצפים ממנו. אבל אז לוקרסיה מניעה אותה מכך ואומרת שאחרי שהתגרשה מאביהן לא הייתה עם אף גבר כי דאגה לכבודן למרות שהייתה עוד צעירה ואומרת את זה כדי שלוסיה תחשוב על פרליטה ביתה שבכפר שלהם של הרכילויות פרליטה תשמע שהיא נולדה מאונס. גם אנתוני מזהיר את איוון שהתלונה פוגעת בפרליטה ואיוון זועם, אבל זה נכון. ולוסיה מודה בפני קרלוטה שאימה צודקת שלא תוכל לגונן עליה שלא תשמע כשתגיע לבית הספר שהיא תוצר של אונס פחדני. ואכן הכפר שלהם מלא ברכילויות ולוסיה איבדה את עבודתה בגלל שאיוון היה עם אחותה ואחר כך איתה וגם אנתוני קנה לה דירה אז נטען ששתיהן בו זמנית איתו. ואין ספק שכשפרליטה תלמד בבית הספר אולי בכיתות מתקדמות יותר היא תשמע את הרכילות שהיא תוצר של אונס. לוסיה אומרת לאיוון שהחליטה שלא להתלונן נגד סאול ואיוון אומר שיכבד כל החלטה שלה והוא עומד בכך ועונשו של סאול יהיה להיות נמלט כל החיים.

סאול היה יוצא ללא עונש, אך לא בטלנובלות ואחרי שאנטולין סיפר לשמן שסאול ניסה להפליל אותו ברצח חררדו, סאול לא מצליח לשכנע את השמן בהיפך מכך והשמן דורש שיוכיח את נאמנותו בכך שיחבור אליו לחטיפת אלכס ודרישת כופר עליו. ומכיוון שנותרו עוד 9 פרקים בטוח שהחטיפה תסתיים, וזה בלי ספוילרים כשסאול והשמן או בכלא או בקבר.

לפני כן אסתר רוצה להביא כסף לסאול ומספרת על כך לדוד וגם מספרת לדוד את הגרסה של סאול שלוסיה השתכרה ושכבה איתו מרצון ודוד מבהיר שלוסיה היא לא מריפס, אך אסתר דואגת לבנה החורג וטוענת שאוהבת אותו ולא יכולה להפקיר אותו. איוון שואל את דוד לגבי סאול ודוד מבטיח לו לנסות להביא להסגרתו, אך לא מסביר כלום. איוון לא מצליח להשיג אותו ומתקשר לברניסה ומספר לה ומפתיע אותה. דוד פוגש את סאול במקום אימו וסאול חושב שזאת מלכודת ודוד מבהיר שלא ומנסה לשכנע אותו להסגיר את עצמו, אך סאול לועג לדוד וטוען שזה מגוכך ודוד מנסה לשכנע אותו לנהוג כגבר וסאול לועג לו שהוא אחותו ההומואית ודוד שואל אם הוא רוצה לחיות את כל חייו כנמלט. דוד זועם על סאול ורוצה להסגיר אותו בכוח, אך אסתר בדיוק מגיע וסאול חוטף את התיק ממנה ובורח ודוד מנסה לרוץ אחריו וסאול תופס טרמפ ומצליח לברוח מדוד. דוד מספר לאימו שרצה לשכנע אותו להסגיר את עצמו אך הוא אפילו לא מתחרט. אסתר אומרת שנתנה לו את הכסף ויותר לא תתראה איתו ומספרת שעומדת להתגרש ותחפש לעצמה דירה ודוד מזמין אותה לגור אצלו. דוד מספר על כך לאיוון ואיוון מבקש ממנו לא להתערב והוא ולוסיה החליטו שלא להתלונן ושעונשו של סאול יהיה להיות נמלט ודוד אומר שמגיע לו הכלא, אך איוון מבקש ממנו יותר לא להתערב בזה. אחר כך דוד מבקר את ברניסה והיא לא רוצה שום קשר איתו, היא מוחה בפניו שלא סיפר לה על פגישתו עם סאול וזה אומר שאין ביניהם אמון ומגרשת אותו.

לפני כן עורך הדין מסביר לאיוון שלא ניתן יהיה להוכיח את האונס לאחר שנה, כי אי אפשר להוכיח את הסימום וסאול ייענש רק עם יודה וסביר להניח שלא ייעשה זאת. וגם בדיקת אחרי בדיקת ד.נ.א לפרליטה הוא יוכל לטעון שזה היה מרצון (כפי שהוא כבר עושה). איוון רוצה להיאבק אך עורך הדין מזהיר אותו שלמשפחת קוריאל שם רע ולוסיה הייתה איתו ואז התחתנה עם קמילו והתגרשה ממנו כשהוא חזר וזה לא משחק לטובתו. איוון זועם ואכן עם שופטים כמו שיש במקסיקו סיטי שהחזיקו את את אנטולין בכלא ונתנו משמורת למריפס אין לצפות לשום דבר טוב. ברניסה גם מתעקשת מול המשפחה שיש להתלונן על סאול, אך לוקרסיה אומרת שיהיה קשה להוכיח זאת והוא יטען שלוסיה שכבה איתו מרצונה. ברניסה טוענת שלעולם לא הייתה עושה זאת, ולוקרסיה טוענת שהן מכירות את לוסיה, אבל בתי המשפט לא וסאול יתעקש שזה היה מרצון ויעמיד במצב קשה את לוסיה.

לוקרסיה מקבלת מהרופא את הבשורה ששתי הכליות שלה לא מתפקדות טוב והיא תצטרך לקבל טיפול דיאליזה. לוקרסיה המומה. לוסיה באה הביתה וקלרוטה מספרת שאימה תצטרך טיפול דיאליזה ולוקרסיה זורקת דברים וקרלוטה מנסה לעודד אותה, אך לוקרסיה זועמת שתצטרך להיות מחוברת כל החיים. קלרוטה מרגיעה אותה ואומרת שאולי הבנות שלה יוכלו לתרום לה כלייה, היא לא יכולה כי היא זקנה, אך הבנות שלה כן. לוקרסיה טוענת שהייתה מאוד רעה ללוסיה ויהיה מוגזם לבקש זאת ממנה וקרלוטה מבהירה שלוסיה לא נוטרת טינה ולוקרסיה שואלת מה אם היא לא תתאים וקרלוטה טוענת שיש את מריפס ולוקרסיה פוסלת את האפשרות ואומרת שמריפס לא תעשה שום דבר למענה. לוסיה מעודדת את אימה ולוקרסיה לראשונה מתנצלת לפניה על הקשיחות איתה ועל שפינקה יותר מדי את מריפס. לוקרסיה לא רוצה לקבל טיפול ולוסיה מבקרת את ברניסה בדיוק כשהיא מגרשת את דוד ומבקשת את עזרתה בלשכנע את אימה ואז בדיוק איוון בא וברניסה "נזכרת" בפגישה ומשאירה אותם לבד ואיוון מתקרב ללוסיה, לוסיה אומרת שיהיו יחד כשיגיע הזמן, אך איוון מצליח להתקרב אליה ולוסיה מצליחה לשכב איתה בפעם הראשונה לאחר שגילתה על האונס ולמעשה פעם ראשונה מאז שהם נפרדו.

לפני אלכס שומע את איוון מספר שהוא הולך להיות עם לוסיה ואלכס מאושר בשבילו כשהוא שומע שהם השלימו ומעודד אותו.

המעילה של חואן חיימה נחשפת והחקלאים דורשים לתבוע אותו, אך קמילו דורש לתת לו זכות להתגונן. חואן חיימה טוען שזועם כמוהם ורק כעת גילה. קמילו לא מקבל זאת ודורש להחזיר את הכסף ומדובר בארבעים מיליון למרות שהוא טוען שהטעות של מישהו אחר. חואן חיימה נאלץ להסכים להחזרת הכסף וקרלוטה מציעה לתת לו מועד והם נותנים לו שבוע. קמילו חושש שיברח כשאנטולין מחמיא לו ואנטולין טוען שזה משפחתי ואנטולין משגיח שחואן חיימה לא יברח ומדווח שהוא לא מגלה סימנים שהוא עומד לברוח. רועה החשבון המושחת מופתע מהסכומים העצומים וחואן חיימה לא הוציא כל כך הרבה ורק לאסתר יש גישה לחשבון. הוא דורש מאסתר הסבר והיא מספרת לו שמימנה את הניתוח של סאול, הוא זועם והיא מתעקשת שרצתה לעזור לו. אסתר עוזבת אותו ומטיחה בו שרצה להפליל אותה ולא תסלח לו על כך, הוא טוען שהיה נואש והיא מטיחה שלא עשה כי לא היו מאמינים. רועה החשבון אומר לחואן חיימה שיוכל להתפרנס מהחווה, ולשמור על רמת חייו וחואן חיימה זועם על קמילו שמאלץ אותו להחזיר. רועה החשבון מזהיר אותו מהגירושין של חלוקת רכוש וירוויח פחות וחואן חיימה זועם ומקווה שבנו יטפל בכך, הוא שואל על דוד וחואן חיימה מספר שאיוון בנו ורועה החשבון המום. חואן חיימה בטוח שאיוון יוכל להציל אותו ורוצה להתפייס איתו לשם כך.

מריפס מרגישה בודדה ומשועממת במלון שלה כשאף אחד לא רוצה את קרבתה.
אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1133)