שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

דרים היי - 7-8

S_Notes_Pink דרים היי - 7-8 S_Notes_Pink
פורסם לפני 2446 ימים     מאת danarod     סה"כ תגובות: 39     תגובה אחרונה לפני: 2439 ימים

הסדרה הזו יודעת לקחת את החומרים המוכרים, שכבר ראינו לא פעם, ולהוסיף להם תבלין של קסם ואנושיות, שהופך את הפרקים ליותר מהנים לטעמי. אולי זה כוחה של המוזיקה? אני בתקופה של סדרות מוזיקליות עכשיו.

אז מה היה לנו? (צפיתי בפרקים בסופ"ש אבל בשל אילוצים שונים, לא הספקתי לכתוב עליהם בזמן אמת. מקווה לזכור משהו).

S_Notes_Pink ראש בראש בין המופע האמיתי והמופע המזויף, שכולל אותו שיר בדיוק. אבל למרות שהמופע האמיתי היה מהוקצע ומושקע יותר, אהבתי יותר את ההופעה ה"מזויפת" לכאורה – היה בה משהו יותר חמים ומרגש, בלי האיפור הכבד והנצנצים. חוצמזה שיותר כיף לראות את ג'ייסון ופיל-סוק בדואט, מאשר את בק הי וג'ין גוק.

S_Notes_Pink בהתחלה לא ידעתי איך לאכול את המורה לאנגלית, אבל בפרקים האלה הוא נראה מגניב. ומוכשר. היה יפה לראות אותו מנגן בכיף עם המורה או-היוק, מנגנים ונהנים כמו פעם... היה מעניין גם לראות את הבדלי הגישות בין או-היוק למורה הקשוחה לריקוד. מי אכזרי יותר כלפי התלמידים? זה שמאפשר להם לחלום, גם אם הם עלולים ליפול, או זו שמרסקת את החלום בעודו באבו, כדי למנוע נפילה ובזבוז משאבים לבית הספר (ולא ממש טורחת לבדוק אם יש שם כישרון אמיתי או לא...). מה שכן, הופתעתי לראות איך היא מחליקה את העניין שנעלו אותה ככה, כדי למנוע ממנה לטרפד את המופע המזויף. היא באמת נדלקה על המורה לאנגלית? זו הסיבה שוויתרה או שנתקפה בטוב לב פתאומי?

S_Notes_Pink ג'ין גוק ממשיך להיות מאמי ולהסתובב כמו כלבלב שהלך לאיבוד ומחפש ליטופים. מאמא של סאם דונג, מהיאה מי... אגב, פספסתי משהו? למה אבא שלו מתעקש להסתיר אותו? מה הבושה הגדולה שעלולה להזיק לקריירה הפוליטית? בן מחוץ לנישואים או משהו כזה? (ואני לא רוצה ספויילרים).

S_Notes_Pink המאפיונר הכריש ממשיך להפתיע לטובה. הוא יותר נדיב ואמנותי ממה שחשבתי, והקטעים שלו עם הנונה של המורה חמודים ביותר.

S_Notes_Pink למה כל הזמן רומזים לנו שסאם דונג מאבד את חוש השמיעה? מקווה שזה לא מתפתח לכיוון המבאס של מחלה רצינית, אלא שמדובר במשהו פעוט שניתן לטיפול מהיר. רק שלא מבשלים לי כאן איזה בטהובן...

S_Notes_Pinkבגזרת היאה-מי, היה יפה לראות את הפרימדונה לשעבר משקיעה ומתאמצת, וגם מפתחת ידידות יפה עם פיל סוק. אבל כשהיא נזכרת בכל הדברים המכוערים שאמרה לבק-הי בעבר, למה היה נראה לי שהיא עדיין לא מכה על חטא? לא מתחרטת לגמרי על מה שאמרה לה? ולא שיש לי מחמאות לפאזה הנוכחית של בק הי. היא מגעילה גם כשהיא נותנת להיאה מי את "תליון המזל", ואומרת שהיא לא מחשיבה אותה כמתחרה, מרחמת עליה.

S_Notes_Pinkויש לנו מהפך! רעיון הירידה במשקל תוך 200 יום בעייתי, למרות שהכוונות של ג'ייסון טובות. ביי ביי לחליפת ההשמנה. איך אמרה המורה? אין בחורות מכוערות בעולם. רק עצלניות - זה אולי לא נשמע טוב, אבל... לפחות תכנית הדיאטה של פיל סוק נראתה די מאוזנת.
והמשקל של פיל סוק זה לא הדבר היחיד שהתהפך ב-200 הימים האלה. נראה שיש למה לחכות. ועוד חצי סדרה לפנינו.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)