שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

גשם של אהבה - 5-6

Rain גשם של אהבה - 5-6 Small_Heart_01
פורסם לפני 2424 ימים     מאת danarod     סה"כ תגובות: 67     תגובה אחרונה לפני: 2396 ימים

אז בגדול, הרגשתי שיש שיפור משמעותי בקצב ובזרימה של העלילה עם המעבר למאה ה-21. פרקי השבוע נראו כמו התחלה של קומדיה רומנטית די סטנדרטית שצולמה בנוף מושלג יפהפה. המעיינות החמים באמצע השלג הזכירו לי את הלוקיישן של הפרקים הרומנטיים ב"אייריס", וגם את סרטי הטבע שראיתי בילדותי על הקופים שמתחממים באותה דרך:

בגזרת הדמויות, האנה חמודה למדי (ויונה אכן מפתיעה לטובה בהשוואה ל"שתי טיפות מים") ומהווה יריבה ראויה שלא נופלת בקסמיו המפוקפקים של סו ג'ון. מפוקפקים בעיניי כמובן – אני לא מחבבת את הלוק שלו בפרט ואת הדמות בכלל (קצת מזכיר את הדמות שגילם סוקי ב"הלהקה", וזה לא עושה לי טוב...). והשחקן שמגלם את אבא שלו, בכלל לא נראה לי דומה לו.

העלילה הייתה די צפויה בעיניי, אם כי לשם שינוי הבחורה נותנת מעיל/סוודר לבחור כדי שיתחמם ולא להפך. הטוויסט של שלוש השניות (מההתאהבות של האב בשנות ה-70 לפיתוי בשנות ה-2000 של הבן) היה נחמד, וכך גם ההקבלה בין החותם שהשאירה האהבה הראשונה המיתולוגית על דור ההורים והילדים בשני הצדדים. אצל האמא והבת זה הפך לזיכרון יפה שנותן כוח, ואצל הבן והאב זה הפך למשהו מייסר שעדיף להימנע ממנו.

בסה"כ היו פרקים חביבים אבל לא ממכרים שעברו לי בהמרצה... המשך יבוא בסופ"ש הבא כנראה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1250)