שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

Master's Sun

Small_Talk Master's Sun Small_Talk
פורסם לפני 1383 ימים     מאת danarod     אין תגובות    

הסדרה Master's Sun שודרה ברשת SBS בקוריאה בין החודשים אוגוסט-אוקטובר 2013, ויש לה 17 פרקים. זוהי קומדיה רומנטית-על טבעית מבית היוצר של האחיות הונג ("אהבה גדולה", "החברה שלי") שזכתה לרייטינג ממוצע של 20.7%. הסדרה תורגמה לעברית באחד האתרים, תחת השם "השמש שמאירה על האדון".

העלילה (כולל ספויילרים קלים):
גונג שיל, לשעבר מלכת הכיתה שנודעה בכינוי "השמש הגדולה" (משחק מילים עם שמה), הפכה לבחורה סהרורית שמתקשה להחזיק בעבודה קבועה. בעקבות אירוע בעברה, היא החלה לראות רוחות רפאים, שלא רק מפחידות אותה אלא גם מבקשות/דורשות שתעזור להן לסגור עניינים לא פתורים. בלילה גשום אחד, היא פוגשת את ג'ו ג'ונג וון, מנכ"ל קר ושאפתני של מרכז קניות ענק, ומגלה במקרה שנגיעה קלילה בו מעלימה את רוחות הרפאים המאיימות. הוא מצדו לא ממש מתלהב מהבחורה המוזרה שנדבקת אליו, אבל מסתבר שהכישרון המיוחד שלה יכול לעזור לו לפתור פרשה מסתורית מן העבר.

התרשמות אישית:
בסדרה הזו התחלתי לצפות בקצב קוריאה, אי שם בחודש אוגוסט. היא הייתה אמורה להסתיים לפני הנסיעה שלי לקוריאה, אבל בעקבות שינויים בלוח השידורים והוספת פרק מעבר למתוכנן, יצא שסיימתי את הסדרה רק אחרי שחזרתי לארץ (וגם ספיילרתי לעצמי את הסוף, מול הטלוויזיה במלון). חוויית הצפייה שלי הייתה מקוטעת והסדרה גם לא טרייה כ"כ בזיכרוני (אני סנילית ורואה ארבע דרמות במקביל בימים אלה), אבל בכ"ז רציתי להקדיש לה כמה מילים – כי הדרמה עצמה חמודה ומרעננת, וללא ספק אחת המהנות שיצא לי לראות בזמן האחרון.

הסדרה מפגישה בין שני שחקנים אהובים עליי – סו ג'י סוב ("קין והבל", Sorry I love you) וגונג היו-ג'ין ("אהבה גדולה", "פסטה"), הידועה גם בכינוי אוליב. ברזומה שלה אפשר למצוא כמה קומדיות רומנטיות, ואילו הוא התמחה בעיקר בתפקידים קורעי לב במלודרמות וטרגדיות. היא הייתה טבעית ומצוינת כהרגלה, הוא הראה יכולות קומיות מרשימות, והשילוב ביניהם היה מוצלח ביותר. הכימיה המופלאה שהשניים ייצרו הייתה מבחינתי הדלק שהניע את הסדרה, גם כשהעלילה נחלשה קצת. אבל לאורך רוב הדרך, היה כאן שילוב לא רע בין הקשת העלילתית המרכזית (תעלומות מעברם של הגיבורים) ובין המקרה השבועי (או הדו שבועי) של רוח הרפאים התורנית, שהייתה זקוקה לעזרתה של גונג שיל. גם אם היו כמה קלישאות מוכרות מבית היוצר של האחיות הונג, והתרופפות מסוימת לקראת הסוף – בכ"ז נהניתי מאוד והקסם שבסדרה בהחלט פעל עליי את פעולתו.

מילה טובה מגיעה גם לשחקני המשנה המוצלחים ברובם, ובמיוחד לסו אין-גוק, שחביב עליי מאוד עוד מימי Answer me 1997. המשנית הייתה קצת גנרית וחסרת ייחוד לטעמי – השחקנית הייתה בסדר, אבל הדמות לא הייתה כתובה בצורה מעניינת במיוחד לדעתי. וכאמור, היו לי השגות כאלה ואחרות – אבל בשורה התחתונה מדובר בסדרה מוצלחת, שמשלבת גם פסקול כייפי ביותר.

פתיח הסדרה:

מקבץ צילומים משעשעים מאחורי הקלעים:

ראיון מתורגם עם עליית הסדרה:

השיר האהוב עליי מהפסקול:

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)