שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

האגדה על קאנג צ'י- פרקים 17-18

האגדה על קאנג צ'י- פרקים 17-18
פורסם לפני 2022 ימים     מאת zilpa     סה"כ תגובות: 16     תגובה אחרונה לפני: 1989 ימים

טוב, נתחיל בזה שאת הסדרה הזו התחלתי לראות באיחור, אבל הדבקתי את הקצב...ואני מאד נהנית ממנה.
השחקן שמשחק את הדמות הרעה הוא פשוט וירטואוז. ראיתי אותו בסרט אחר (הוא גם משחק ב"עוזרת הבית החשודה" בתפקיד ראשי) ובכל מקום הוא נראה פשוט אחרת. יכולת ההשתנות שלו מדהימה.

קאנג צ'י- הלו הוא לי סונג גי, או כמו שהקוריאנים קוראים לו יי סין גי, הוא דמות נפלאה, ואני מאד אוהבת אותה. השחקן מעולם לא נראה טוב יותר. איזה שיפור חל בילד הבר מצווה מ"יופי של ירושה"...

אבל מה שהרגיז אותי בפרקים האחרונים זה ענייני הליהוק. כולם מזהים את סו הווא כסו הווא. שזה מאד משונה, כי הם לחלוטין החליפו את השחקנית. וזו האחרונה כ"כ מנותחת שכל העויית פנים שלה מרגישה לי כאילו עוד שניה תוי הפנים שלה יזלגו ויתעוותו לגמרי.

מה, לא יכלו להביא את השחקנית הקודמת כדי שיהיה לנו רצף הגיוני?

אגב, שלושה שחקנים (לפחות) בסדרה הזו, שיחקו יחד גם בסדרה "ממזרח לעדן". האדמירל יי סו שין היה שם המאפיונר הגדול, אמו (הצעירה) של קאנג צ'י היתה גרייס, ביתו, והמארחת הראשית היתה ג'ה הי/ג'אניס, אשת העסקים. מעניין אם הם נהנו להיפגש על הסט שוב. רק דונג צ'ול היה חסר..
המארחת הראשית היתה גם - ואני מודה שזה לקח לי זמן לגלות, האמא המצחיקולה של באק סאנג ג'ו ב"נשיקה שובבה" . אין ספק שהיא שחקנית מוכשרת, וגם אחת הנשים היפות ביותר שיש.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)