שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

שלום לכולם מאצ'ו – גיי זה הכי, אחי.

שלום לכולם Kiss-Mark_16 מאצ'ו – גיי זה הכי, אחי.
פורסם לפני 3894 ימים     מאת asole     סה"כ תגובות: 17     תגובה אחרונה לפני: 3885 ימים

קודם כל שלום לכולם! התגעגעתי אליכם.... Smiley_Hug_A Heart_01 Kiss-Mark_24
היה כייף בפורטוגל אבל טוב לחזור, רק חבל ששפעת תפסה אותי ישר וכל היום אני ירוקה כמו הפרצוף של גסטונסיטו שמגלה ששוב לולה עוקפת אותו בסיבוב... בעסה גם שמזג האויר היפה לא חיכה לי והתקבלתי על ידי Rain אבל פה בפורום הכל Apple_Honey ותמיד Sun. אז קדימה, למאצ'ואים החביבים עלינו:

מאצ'ו – גיי זה הכי, אחי.

(פוסט זה כתוב בפונט אריאל כמחווה לאריאל מרקדר )

למרות שהפסדתי כשבועיים מהסדרה, בויניה הדברים מתגלגלים לאיטם כך שלא הייתה לי בעיה להמשיך מאיפה שהפסקתי. סוף סוף אלונסו וסוניה התחתנו בשעה טובה ומוצלחת, לא בלי אי אלו חריקות ומבטים חורשי רעה מצידו של העכברוש הזקן אנחל, והשניים יצאו להם לעבר השקיעה אחוזי ידים. אני מניחה שגם העסק הזה יתפוצץ מתישהו אבל עוד חזון למועד. ארוע דרמטי נוסף התרחש היום כשאלכס גילה שאריאל הוא גיי והתנהג כמצופה ממנו בסיטואציה – כלומר, כמו בהמה. אלכס הוא אחד הטיפוסים שאני הכי לא סובלת בסדרה אבל השחקן שמגלם אותו (חורחה זאבלטה) עושה עבודה מצוינת בגילומו. אלכס הוא אולי בהמה סקסיסטית ואטומה אבל הוא גם דמות עגולה ופגיעה ולדעתי גם האח החלש ביותר מבין בני מרקדר (מה שמסביר עוד יותר את המאצ'ואיסטיות שלו). מכל בניו של אנחל אלכס הכי קרוב אליו רוחנית ונראה שהוא הכי זקוק לו. אלכס הוא הכבשה השחורה במשפחת מרקדר, הוא לא מסוגל להיות בקשר זוגי משמעותי והיחיד (חוץ מאנטוניו, אבל הוא עדיין ילד) שאין לו השכלה אוניברסיטאית ואלמלא אחיו (ובראש ובראשונה אריאל) גם היה מאבד את העסק שלו שלא ידע לנהל כמו שצריך (הרי בנחה, אם הבנתי נכון, ניצל מצב שקיים ולא הפליל את אלכס בדבר שלא עשה). אנחל הוא אולי עכברוש דוחה ומגעיל עם דעות של איש מערות שעיר שלפני שניה ירד מהעץ אבל בכל זאת הוא רופא מצליח ומכובד ואב למשפחה גדולה. מה אלכס עשה בחייו חוץ מלשבור לכמה בחורות את הלב? לא פלא שהוא מקנא באדן ה"אלוף" שהוא גינקולוג מצליח כי הוא תמונת המראה שמשקפת לו את נחיתותו במשפחה. עדנה קצרה הייתה לו כשהתברר שלאדן יש בעיה לקיים יחסי מין אבל גם במצבו אדן הצליח לזכות באהבתה של פרננדה שהעדיפה אותו על פני אלכס (ראיתי איזה קטע שבו אלכס מנסה לעורר את קנאתו של אדן בכך שהוא אומר לו שהוא נפגש עם אביה של פרננדה והאב מעדיף אותו, אלכס, על פני אדן. חבל שלא יכולתי לדבר מגרונו של אדן באותו הרגע, הייתי אומרת לאלכס – יופי שאבא של פרננדה מעדיף אותך, אולי אני אתחתן עם פרננדה ואתה עם אבא שלה? נעשה חתונה כפולה).

הפעם הראשונה שאנחל התייחס לאלכס כאל "קמפיון" הייתה אחרי התקרית עם אריאל, כשהוא הציג את אלכס לפני ויקטור (ברוך הבא מקסימיליאנו מ"פאפי ריקי"!), אבל בזמן התקרית עצמה נראה לי שאנחל נדהם מעוצמת האלימות שאלכס הפנה כלפי אריאל וניסה לגונן עליו. אלכס התגלה כאפילו קיצוני יותר מאנחל בדעותיו, לרגע היה נראה כי הוא מוכן לרצוח את אריאל במו ידיו למען "כבוד המשפחה". אם אדן חשב לרגע שאלכס, מחמת גילו, מסוגל לפתוח את הראש ולקבל את אריאל הוא התבדה עד מהרה. אלכס מסוגל לפתוח את הראש רק לאנשים אחרים. במכות.

ובקטנה:

❒ החתונה – יש אמונה תפלה הגורסת שאסור לחתן לראות את הכלה טרם הטקס בשמלת החתונה כי זה מבשר רעות. אף פעם לא הבנתי למה אנשים (ולנטינה למשל) טורחים לציין זאת אחרי שכבר הדבר התבצע. מילא לפני, למניעה (למי שמאמין בהבלים האלו), אבל למה להכניס אנרגיות רעות ולדפרס סתם?

❒ גוסטבו מחזר אחרי מדונה? כי נראה שהוא וסוראיה עדיין בקשר או שהם סתם ידידים? למה אנטוניו וגוסטבו כבר לא חברים?

❒ אריאל מציב סטנדרטים גבוהים מידי לאושר שלו. נראה כאילו הוא לא מוכן להיות מאושר עד שכל האחים יקבלו אותו ואני לא מבינה את זה. חאלס, בנאדם, יש לך ששה אחים! אז אחד מהם נֶפל (אלכס), מה לעשות. אני בטוחה שאלונסו יקבל את אריאל וגם אנטוניו שיש לו ראש פתוח והוא גם ככה הכי קשור לאדן ואריאל, אמארו (לאחר מאבק) ואדן מקבלים אותו וגם עם ארמנדו לא נראה לי שתהיה בעיה כי הוא במילא כיבשה שהולכת אחרי העדר: אם כל האחים יקבלו את אריאל אז גם הוא (אבל בשקט כדי לא לעצבן את המלך עכברוש).

❒ מנואלה חייבת ללכת לאורתודנט, רצוי אחד עם קליניקה רחוקה מויניה, הפרצוף שלה ממש מעיק עלי. קיוויתי שברגע שאמארו יחזור לאיסבל היא תעלם אבל מנואלה ושיני השפן שלה ממאנים להסתלק משום מה. (בתמונה: מקרנה טקה המגלמת את מנואלה ומחזר נלהב).

❒ אורסולה היא כזו נשמה טובה (רק לי השם שלה ישר מזכיר את המכשפה מ"בת הים הקטנה"?) רק שכוונות טובות לפעמים מביאות לגיהינום. מרוב שהיא חברה טובה ללוקאס הוא חושב שהיא רוצה לחבל לו בקשר עם בלן ולא מבין שהקשר הזה קיים רק בראש שלו. בלן רואה אותו רק כארנק מהלך ותו לא.

❒ מוניקה חוצפנית. אני עם דודה חוסה בנושא הזה – זה ממש חצוף מצידה לבקש מקלט מדיני אצל בנחה אחרי מה שהיא עשתה לו ולהעמיד בסיטואציה לא נעימה את חברתו הנוכחית קריסטינה. אגב, אני במקום קריסטינה לא הייתי מסכימה לכך.

❒ ואם הזכרתי את דודה חוסה, עלתה בי תהיה לגביה: למה היא כל כך התרגשה מכך שפנור מצייר נשים ערומות? הרי הוא גינקולוג, בעבודה שלו כרופא הוא נפגש עם הרבה יותר עירום מאשר כצייר.

❒ ארמנדו דוחה. איך קונסאלו הסכימה לשכב איתו שוב? פשוט לא יאמן.

❒ פינת "מי גאון של אמא?": בלן מנסה לנחם את מנואלה בכך שהיא בסוף תתחתן עם אמארו ולא איסבל ויהיו להם ילדים בלונדינים ואז איסבל עוד יותר תקנא כי היא עצמה רק מחומצנת. חוץ מזה שזו מחשבה שמתאימה יותר לכיתה ד', למה שלאמארו ומנואלה יהיו ילדים בלונדינים בכלל אם לשניהם שיער חום והם לא בהירים? נקודת זכות לבלן המהבולה: היא מוכרת את הג'יפ שלה כדי לעזור לכלכלת המשפחה, אם כי פנור לא נראה כמעריך את המחווה. לא ברור למה משפחת קרוצ'גה בכאלו קשיים כלכליים, מה, אין להם חסכונות בכלל בכלל מכל התקופה שפנור היה רופא מצליח? מה הם עשו עם הכסף? הרי אין להם שבעה ילדים כמו למרקדרים.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

אנחנו גם בטוויטר!

צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"

צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0635)