שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

סנטה דיאבלה - שוב רוצחים כלב בתחילת סדרה


סנטה דיאבלה - שוב רוצחים כלב בתחילת סדרה
פורסם לפני 2239 ימים     מאת EVGLEV     סה"כ תגובות: 7     תגובה אחרונה לפני: 2238 ימים

אני לא צפיתי בהכול בשביל האהבה בגלל זה, הפעם אני לא אוותר על הסדרה אבל זה מזעזע ושוב מדובר בגור כלבים, ואפילו כלב שקצת דומה לאוסקר ז"ל. כל כך מזעזע.

אז אורטנסיה היא אם גזענית והבן שלה התחיל רומן עם מרה השחורה ואורטנסיה רוצה נכד ומתנה את הירושה שלו בכך. הוא יודע על הדעות הקדומות של אימו ומסתיר את הרומן לבושתה של בת זוגתה שהוא אמר לה בפירוש שכל עוד אימו בחיים הם לא יוכלו להיות ביחד באופן רשמי. אז אורטנסיה הודיעה לבנה שבלי נכד הוא לא יירש אותה, אז הוא בא למרה ברצון להביא ילד, וישר הוריד אותה מהעננים והבהיר שהילד לא יכול להיות ממנה, כי אימו צריכה לקבל את הנכד שהיא רוצה והוא מוכן להשכיר רחם בשביל זה, היא המומה ונעלבת מכך. אבל לא מתייחסת לסיבה ומביאה לו כלבלב חמוד במתנה כדי להוריד את הלחץ שלו להיות אבא, כאילו זה מה שהוא באמת רוצה. אימו תופסת אותם ביחד ומגרשת את מרה בבושת פנים ולא מרשה להכניס את הכלב. מרה מבקשת מבן זוגה ארתורו לשמור על הכלבלב ולא לתת לה להתייחס אליו כמו אליה, כי זה לא מגיע לו. ארתורו מצליח לשמור על מקומו של הכלב ומסרב להוציא אותו מהבית. אורטנסיה נותנת לכלב אוכל והכלב אוכל, ישר נבהלתי, אבל לרגע נשמתי הנחת רווחה שלא קרה כלום וארתורו הגיע ושיבח אותה על זה שהיא והכלב מסתדרים, אורטנסיה אומרת שתיתן הזדמנות לכלב, אבל שמרה לא תיכנס לחנות הספרים שלהם. כל כך רציתי להאמין לה ורק בשביל הכלב. אבל אז ארתורו מחפש נואשות את הכלבלב שנעלם ומוצא אותו ומדבר בחרדה ואז כבר הכול ברור, הוא מודיע לאימו על מותו של הכלבלב והיא מעמידה פני המומה ועצובה.

הומברטו שבשבילו סנטה מתכננת את הנקמה, מסתבר שיש לו בן בן 18 מליסט, כל כך מוזר לראות את קרלוס פונסה אב לנער שכבר הגיע לגיל 17-18, הוא נראה כמו ילד שלא לדבר על היותו אח בכור לאהרון דיאס שנראה הרבה יותר מבוגר ממנו, גם בחיים כפולים קרלוס פונסה לדעתי התאים להיות אח צעיר של קלאודיו ולא המבוגר, משהו בו מאוד צעיר. וגם הפעם לשם שינוי הוא משחק את הרשע חסר המעצורים שהכניס אדם חף מפשע לכלא בגלל היוקרה וכדי שחפותו לא תוכח רצח אותו בכלא, ואותו אדם הוא בעלה ואבי בנה של סנטה. ראיתי אותו רק בתפקיד הגיבור בתפקיד רודף השמאלות שמשתנה באהבה נושכת ובתור הגיבור הטוב בחיים כפולים, אז גם לראות אותו מבוגר וגם לראות אותו רשע חידוש גדול ואפילו קצת מוזר. אז ליסט לא עובדת ומנצלת את הבן מהומברטו ודורשת מהומברטו לפרנס אותם והוא מנסה להתחמק מכך ולעדוף אותה, אז מסתבר שליסט הייתה בת הזוג הראשונה של ארתורו והם נפגשו מחדש ודיברו כידידים, ואורטנסיה שמחה על המציאה ועודדה את ליסט שהסתירה כמובן שיש לה בן ורק אמרה שהיא רווקה ואורטנסיה רוצה את ליסט בתור כלה כדי שתוכל לקבל נכד וגם עודדה אותה שהיא תרוויח מכך את כספה. איוון לעומת ליסט גאה ולא רוצה שום דבר מאבא שלא הכיר בו.
אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)