שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהמדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

קולו של הלב - דרמה עם הרבה עומק


קולו של הלב - דרמה עם הרבה עומק
פורסם לפני 2401 ימים     מאת EVGLEV     סה"כ תגובות: 2     תגובה אחרונה לפני: 2401 ימים

היאה סונג למדה להיעזר בילד קורא המחשבות במשפט שלה כעורכת דין. במשפט הראשון הוא עזר לה לזכות את חברתו לכיתה ובמשפט השני היה משפט התאומים שביצעו שוד ואחד מהם רצח והשני ניסה למנוע את הרצח. היאה סונג הייתה בטוחה שהתאום שהיא מייצגת הוא הטוב שניסה למנוע את הרצח והגנה עליו בחירוף נפש. גם אנחנו הצופים קיבלנו את אותו הרושם כשהתאום נתן לה להשגיח על כלב שהוא אימץ ונראה שהוא אדם טוב ואם יש פושע זה אחיו התאום. בעוד התובעת הבינה שאי אפשר להבדיל ביניהם והאשימה את שניהם והיאה סונג הצליחה להפריך את זה. ואז התובעת הטיחה בה שככה שניהם יצאו זכאים והרוצח לא ייענש והיאה סונג הטיחה בה שמי שצריך לעזוב את המקצוע הוא למי שנכשל הרבה אלא מי שלא מוכן להודות בטעויות ומיד נכנסה לאותו המצב, כשהילד קורא המחשבות טען שהתובעת צדקה והיא טעתה. היאה סונג סירבה להאמין בכך. היאה סונג ניסתה לדבר עם התאום והבינה שהוא תכנן את הכול כדי ששניהם יצאו זכאים ולה אין זכות להלשין עליו כעורכת דין. הילד סיפר לה שהתובעת ביקשה את עזרתה ושכנע אותה לסייע לתובעת לחשוף את האמת והם הגו תכנית שמסתבר שאם הנאשם מודה ואין ראיות אז הוא יוצא זכאי אבל מפליל את השותף והיאה סונג שכנעה את הלקוח לנהוג כך בעוד התובעת נתנה לשני עורכי הדין של התאומים להפריך את הראיות שלה. אך כמובן כשהתאום השני הופלל הוא הפליל את אחיו וסיפר על תכניתו. אירוע זה הרגיז את העורך הדין הוותיק ביותר במשרד שהטיח את הבוז בהיאה סונג והטיח בה שהיא לא שמה לב לחברה של אחד התאומים שדאגה לה כי הייתה כל כך להוטה להשיג את הצדק כאילו שהיא הייתה התובעת ולא הסנגורית וזאת התנהגות בזויה. היאה סונג צוטטה לשיחה בין עורכי הדין ועורך הדין השני שמחזר אחרי ולהוט למקצוע והיה עורך הדין של התאום השני סיפר שהיה מדובר ברצח מתוך נקמה ולא בשוד כי הקורבן אנס את חברתו של התאום שהיא ייצגה. עורך הדין הוותיק טען שהוא במקרה כזה היה מציע להודות באשמה ולקבל עונש קל. היא הרגישה רע, אבל כשגילו שהיא מתחבאת בבית קפה היא הגנה על עצמה וטענה שנהגה נכון ונלחמה על האמת, אבל הרגישה רע עם עצמה.

היה נראה שנגרם כאן עוול והיאה סונג הייתה זקוקה לתמיכה של הילד שהיא עשתה את המעשה הנכון. ומכיוון שמין גוק שרצח את אבי הילד רדף אותם היא סיפרה על המניע של התאומים והזהירה את הילד עד שלא יקח את החוק לידיים ולא ירצח את האויב, כי אז יפסיק להיות קורבן ויהיה רוצח ואין מושג כמה המשפט היה חשוב ונכון. בין לבין היאה סונג זכתה לייצג זקן שגנב חינמון וגם כאן מידע חשוב לנו הישראלים בעידן של ישראל היום שלקחת עיתון אחד או שניים זה בסדר כי הם חינם, אבל מי שלוקח ארגז שלם של חינמונים מסיבה כלשהי זאת גנבה. אז כשהיאה סונג לא ידעה איך להגן עליו הוא התפרץ עליה באלימות והילד הגן עליה ונפגע וכשהעורך דין הוותיק שכנע שהיאה סונג לא תגיש תלונה, היאה סונג התעקשה שכן ויש לנהוג לפי החוק, חזק הקטע הזה שהעורך הדין הוותיק טען שלפי החוק הוא צריך להתלונן עליה בוועדת האתיקה על שרימתה את הלקוח שלה בתאום עם התובעת. גם לגבי הזקן אסיפת החינמונים שימשה אותו כהומלס כדי לשרוד ולהדליק אש והצליחו לזכות אותו בזכות קריאת המחשבות שעזרו לסחוט את התובע להגיע להסדר, והסתבר שהם קרובי משפחה רחוקים וזה עזר לבטל את המשפט.

אחר כך מין גוק רצח את אימה של היאה סונג וביים תאונה וכשהוא עמד על כך לדין הוא דרש שהידיד של היאה סונג ייצג אותו. היאה סונג הייתה נואשת וביקשה את עזרת התובעת ובעצת אביה הם החליטו לגייס עד שקר, שזה היה השותף של מין גוק לתא, שהיה חברו של עורך הדין הוותיק וגם עדות השקר שימשה לרעתם כי עורך הדין הצליח להפריך אותה בכך שאם הבן אדם חכם למה הוא מספר מה הוא מתכנן לעשות ואם הוא טיפש איך הוא תכנן תכנית מושלמת? מין גוק זוכה ועורך הדין הוותיק שם לב שהעדות שקר של חברו רק תכשיל וזה אכן קרה, ייתכן ולולא עדות השקר השופט היה פוסק אחרת. אחר כך הילד יצא לרצוח את מין גוק והיאה סונג נעמדה ביניהם כדי למנוע ממנו להפוך לרוצח. והם העידו שמין גוק הוא שתקף אותם והוא הפך לנמלט ולאחר כמה ימים נמצאה יד שמאל שלו והילד הואשם כרוצח. הוא היה נמלט שנה ואז הלשינו עליו והוא נתפס והיאה סונג ייצגה אותו כשהוא חסר זיכרון. התובעת הציעה עסקת טיעון של 10 שנים בלבד, אך להיאה סונג לא היה ספק בחפותו. עורך הדין הוותיק סיפר שעבר מקרה דומה עם הלקוח שלו שישב עם מין גוק, שגם הוא לא זכר את הרגע, וגם נמצאה יד שמאל של אשתו. והוצעה לו עסקת טיעון של 15 שנה ואם היה מסכים הלקוח שלו היה חופשי היום. היאה סונג החליטה ללכת למשפט עם מושבעים ובסוף הגיעה למסקנה תוך כדי שהמשפט שמין גוק בעצמו כרת את ידו כדי לחמוק מהמשטרה והלפליל את הילד. התובעת השתמשה במשפט של מין גוק שזוכה כשהיה אשם, בטענה שהפאזל לא מלא, אך אפשר לראות את התמונה בלי החתיכות החסרות שזה פיל ולא אריה. זה היה הרגע הגדול של היאה סונג שסיפרה שמדובר במשפט על רצח אימה והיא שנאה באותו רגע את החוק שבמקרה של ספק מחליטים לטובת הנאשם, אבל עכשיו היא משתמשת בו ומודה שטעתה ובחלקים החסרים אפשר לראות אם הפיל עמד על כדור או דרס בן אדם, בעוד אם מוציאים להורג את הפיל אי אפשר להחזיר לו את חייו. התובעת ניסתה לטעון שהיא מחללת את זכר אימה, אך היאה סונג עמדה על שלה והילד זוכה.

בשתייה עם עורכי דין, שופטים ותובעים, התובעת סיפרה כמה הצטערה שהיא ברחה ולא העידה נגד מין גוק והיאה סונג הצטערה שהעידה והרסה את חייה. ואז היה פלאשבקים לאירוע ומסתבר שזלפה צדקה, שהטלפון של היאה סונג לא קלט כלום ולא עזר כראייה, ומה שעזר זאת ההתפרצות של מין הוק, אחרת באמת לא היו מאמינים לשני הילדים. וגם הסתבר שאבי התובעת השופט, ידע היטב שביתו השמיצה את היאה סונג, אך בירך אותה על כך שהפכה אותה לתובעת. זה החזיר ללקוחה הראשונה של הילד שצחקה על חברתה לכיתה המצטיינת וקראה לה אף מזוייף, ורצתה שתחליק עם מאטאט ושמה לה סמרטוט באוכל ואז כשהיא נפלה מהחלון האשימו אותה בכך שדחפה אותה, והילדה המצטיינת אישרה את זה והזכירה כמה עוולות הילדה החפה מפשע גרמה לה ללא סיבה ורק מתוך קנאה. ייתכן וגם היאה סונג פגעה כך בתובעת בילדותה ולכך כוונו דברי אביה, אך הסתבר שאביה אדם הרבה יותר אכזרי ולא הוגן מזה.

אז לאחר שהתגלה שמין גוק בחיים והתובעת ביטלה את הערעור. הילד נזכר במה שקרה ובמה שגרם לו לאבד את הזיכרון והיכולת לקרוא מחשבות והסתבר שבפגשיתם מין גוק סיפר לו שאביו רצח את אישתו ולא הוא התחיל את זה וזה העובדה שאביו היה פושע ולא סתם קורבן גרם לו לאבד את הזיכרון. כאן בהחלט חוזר המשפט שתפסיק להיות הקורבן ותהפוך לרוצח, כי מסתבר שאז לא היה הבדל בין מעשהו של מין גוק לבין מעשי התאומים וניסיון הרצח של הילד. מסתבר שבניגוד לאיומים על הילדות כאילו הרצח היה כי פתח את הפה, היה מדובר בנקמה ולפיכך כך אין הבדל בין הפושע הגדול לבין התאום שנראה שנגרם לו עוול.

והסתבר גם שהיה מדובר באותם המקרים, הסתבר שגם אשתו של האסיר חיה, והוא כבר ישב 26 שנים כי אישתו לא יכלה להתמודד עם החובות של בעלה ובחרה לכרות את יד שמאל ובכך לביים את מותה ולהכניס אותה לכלא, וכשהוא שוחרר בגלל גידול במוח הוא גילה שהיא חיה. הסתבר גם שהתבועת היא ביתם המשותפת ושהיא מסרה לשופט המרשיע שגם יקבל ילדה שלא הצליח להביא לעולם וגם לא יצטרך להודות שטעה במשפטו הראשון. אז כאן מתגלה כמה הוא אדם לא מוסרי. היאה סונג גילתה את העניין בזכות קריאת המחשבות. היא דאגה לגבי לספר את העניין לתובעת ולהרוס את חייה והילד ייעץ לה שלא כי גם הוא לא היה מסוגל לספר את האמת של מין גוק שלמעשה אביו הוא שהתחיל את כל זה וגרם לכל האסונות. אך לאחר שיחה עם העורך דין שמחזר אחריה היא שמעה על בחירתו לחזור לסנגוריה הציבורית ולא לעבוד במשרד פרטי שיש אחוז אחד של עדיפות שהוא מהותי וסיפרה לתובעת את האמת שלה סירבה להאמין. התובעת טענה שאם זה נכון אביה לא אשם אלא ויתר.הסנגור והתובע, וכך טען גם אביה, וגם בעצם השופט בסדרה מתנהל כמו פקיד זוטר שיש מין דעה סמויה של חלק מהשופטים שהשופט הוא כמו שופט במשחק שצריך להכריע וכל האחראיות על איסוף ובדיקת הראיות על התובעים והסנגורים. התובעת הסכימה לבסוף לעבור בדיקת ד.נ.א והילד מבין אותה מאוד לאור הזעזוע שלה מאביה כמו שגם הוא מרגיש.

עוד קטע היה שעורך הדין אום הגיע במקום עורך הדין שהתפטר לאחר זיכוי מין גוק ולא הצליח לחזור בגללו. אום חקר בעצמו 133 עדים ועשה עבודה רצינית והיה עורך דין יעיל במיוחד. אבל מה הוא הגיש את הקבלות על העבודה שהוא עשה בתקווה שהמשרד יממן את זה ונדהם לגלות לאחר שעבד כעורך דין במשרד שהכול על חשבונו. זה גם עניין חשוב שהמדינה ממננת עורך דין למי שלא יכול לאפשר לעצמו, אך אותו עורך דין כדי לעשות את עבודתו כדי לעזור לנאשם עליו הוא להסתפק במשאבים מוגבלים או לשלם בכספו. כי המדינה לא תממן את העבודה היסודית שעורך דין ציבורי יעשה עבור הנאשם. אום התפטר בזעם ואיים להתלונן במשרד העבודה.

והיאה סונג הסבירה לילד את כל הסיבות מדוע לא נוח לה אם מה שהיא מרגישה לאחר שהבינה שהוא כבר קרא מחשבות ויודע, אך צברה אומץ והתוודתה לפניו על אהבתה. וגם עורך הדין השלים עם רגשותיה למרות הניסיון להגיד שהוא ילד ולא מבוגר ולנסות להוציא ממנו את החשק ואחרי זה נבהל מעצמו, אך נראה שעורך הדין הבין מה היא מרגישה.
אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך


אנחנו גם בטוויטר!
צלמית מי ומי ב"שובל של שקרים"
צלמית מי ומי ב"הלוחמת"
צלמית מי ומי ב"בזמן שישנת"
צלמית ספיישלים לסדרות אסייתיות   
צלמית ספיישלים לסרטים אסייתיים   
צלמית מי ומי ב"שדרות ברזיל"
                                       
צלמית מי ומי ב"שקר היופי"

צלמית מי ומי ב"לב משוגע"
צלמית מי ומי ב"מעבר לים"
צלמית הסודות של איסבל- טלנובלה מאת ניר של הלילה
שיחון קוריאני שימושי

מי ומי בלחיות את החיים

מילון הקלישאות הטלנובליות

שקרי האהבה

הטלנובלה דון חואן ועלמתו היפה

ללא ספק - הנפשות הפועלות

יומן חיים - הנפשות הפועלות


*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0620)