שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

מדריך למשתמשי הפורום חיפוש בפורום כללי פורום טלנובלות ימי הולדת כמה פרקים יש לפורום בנענע

ברוכים הבאים לקהילות אג'נדה!
אתם צופים כרגע בהודעה טקסטואלית מתוך פורום "טלנובלות ודרמות אסייתיות"

ליחצו כאן כדי לעבור לגירסה המקורית של פורום "טלנובלות ודרמות אסייתיות"

כישוף פרק 3
סמיילי_מנורה כישוף פרק 3 סמיילי_מנורה
מאת rake_la
בתאריך 14/12/2009
כמה שהברונו הזה תמע חולה כסף ומגעיל אפילו מפחיד נח-ש
מסכנה מריה חוסה נפלה בנוכל
איזה קטע כשהיא ניכנסה בהפתעה וראתה את אלחנדרו הבחורה התעלפה
לא רק שהיתמזל מזלה והוא חתיך וחי ופצוע פצו-ע
וברונו כמעט והיה מקבל התקף לב פר-ח

סדרה יפה מאוד אני אוהבת אותה

אולה רקליטה.אני גם נהנת מאוד OK
מאת חואניטה קולונגה
בתאריך 14/12/2009
אחלה סידרה עד עכשיו...
תאמיני לי,שכחתי לברוגמנסיה את כל הפאשלות אחרי הפרק של היום.משחקת כאן בסדר גמור ותראי עוד שהכימיה בינה לבין ווילאם מצוינת.
הסיפור גם הוא מותח ויפה.
מי שחדש לי הוא ברונו.לא מכירה את השחקן הזה ממקודם והוא עושה כאן רע אמיתי ויש לו כריזמה טובה מאוד.
קראתי שהשחקן שמגלם אותו (דויד ספדה) גילה קינאה כלפי לוי בצילומים ועקץ אותו מאחורי גבו כאילו והוא דוגמן ולא שחקן אמיתי.ס29
בטח זה עזר לסיצנות בינהם להיות אמינות...

צ'אוסמיילי_משקפיים

ח-ח-חיברקמוטס שוב פעם ניבגדת לי חי-חי
מרובי שהיתה קוכה לא השתנתה הרבה
ברובי בגדה בה חברה
בכואב הלב אחותה
בטיפשות בגן עדן אחותה
ועכשו הבעל המזוייף ח-ח-חי יש פה קבעון צריך לבדוק מה הבעיה איתה ח-ח-חי
ברונו גם אני לא מכירה אותו אבל חדשות הוא ישחק עם קלונגה בסדרה החדשה א-נ-י

עכשיו רק ראיתי.נסתודה התעלפתי ממנו....
מאת חואניטה קולונגה
בתאריך 16/12/2009
איזה בן אדם נשמה שהוא.זה מרגיש אמיתי לגמרי ולא יחצני ואני מתה עליו !!!!!!
נראה לי מרוב אהבה,אם הוא יעמוד פתאום מולי אני נאלמת דום..או מחבקת אותו ולא עוזבת.
איזה יפה שהוא נראה.
והמשפחה מיוחדת מאוד.
מה אני אגיד לך,יש אנשים כאלה טובים ועם נתינה עצומה שזה מחמם את הלב ומעורר השראה ס66.

וחוץ מזה - הדמות של אלחנדרו ממש מתחבבת עליי מפרק לפרק.
מגניב לאללה אם יהיה רומן בין ויקטוריה ופרננדו.סופסוף קוגרית במקום כל הפדופילים האשמדאים שהתרגלנו אליהם....
תחי קרלה אסטרדה !!!

צ'אוסמיילי_משקפיים

זה כבר פרק 4
מאת EVGLEV
בתאריך 14/12/2009
וכן אחרי 2 פרקים משעממים להחריד, בפרק 3 אתמול כשהתחילה לנוע העלילה התחיל להיות מעניין, בדיוק כשחשבתי לנטוש. ברונו מפלצת ומריה חוסה מסכנה איך שהוא סוחט אותה והיא לא יודעת מה לעשות ואיך להיות עם גבר שהיא לא מכירה והיא נשואה לו.

בכלל יש בעייה באתר של אג'נדה, משהו לא מסתדר שם לאחרונה כל הזמן ניתקע.

אני כתבתי שהסידרה לא רעה בכלל, אם כי כישורי המשחק של ויליאם לוי עדיין לא נחשפו....
מאוד שמחתי לראות את השחקן האינדיאני המבוגר שמשחק את צ'וצ'ו. הוא תמיד מוסיף משהו נוסף בסדרות שהוא משחק. הכי אהבתי אותו בתור ה"ברוכיאדור" ב"לילות מריאנה".
וגם שמחתי לראות את החתיך ששיחק ב"אלבורדה" ו"כואב הלב" כאן בתור בעלה של ראקל בתור דמות שהיא לא משהו מסעיר...
ראקל (שאנטל אנדרה) כנראה יודעת לשחק רק דמויות שהן רעות ועושות פרצופים כל הזמן ללא חיוכים.
ג'לקין ברקמונטס בוכה בצורה משכנעת ביותר.

ואני רק תוהה מה זה התפקיד שסידרו כאן לגבריאל סוטו? לפי הפתיחה המוסיקלית הוא הולך לחזר אחרי דניאלה רומו? זה בהשפעת דמי מור ואשטון קוצ'ר או מה?

אם את רוצה אני יכולה להגיד..
מאת ליאתי
בתאריך 15/12/2009

אוף עפתי מהאתר לפני שהספקתי להשלים
מאת ליאתי
בתאריך 15/12/2009
אני יכולה להגיד מה יהיה התפקיד של גבריאל סוטו.. אבל לאיודעת איך מסמנים ספויילר ואיך צובעים בלבן..
אז מי שיכול לעזור לי -------> אני אשמח !!!

סדרה מדהימה בעיני דרך אגב.. עכשיו יתחיל להיות רק יותר יפה..

משהו טכני בעייתי

וצובעים בלבן...

לא מסובך בכללFlowers_2
מאת זרהמאד
בתאריך 15/12/2009
ראשית כדי לסמן ספויילר יש להוריד מגלריית האייקונים המשותפים
את התקייה שמכילה אייקונים של ספויילרים .

http://www.agenda.co.il/usersettings/icons/shared/

כדי לצבוע שורה בלבן יש לפתוח את "אייקונים ועיצובים" המופיעים
מתחת לחלון תוכן ההודעה ושם תופיעה רשימת האפשרויות כולל
תיקיות האייקונים שהורדת מהגלרייה.
עלייך לבחור "לבן" ולהתחיל לכתוב את הספויילר ובסיומו ללחוץ על
"סיום צבע" וכך השורה שמתחילה ב"לבן ומסתיימת ב"סיום צבע" תצבע
בלבן. כדי לבדוק את עצמך את יכולה ללחוץ על "תצוגה מקדימה"
ולוודא שהצלחת.

בהצלחה,Smiley_Happy

טוב אז ככה... SPOILER ALRET!!!!!!
מאת ליאתי
בתאריך 15/12/2009
|מכיל ספויילרים מי שלא רוצה לדעת שלא יגלול למטה

|Spoiler_16פרננדו מאוהב קשות בויקטוריה ויקח לו זמן להגיד לה.. היא תענה לחזוריו בסוף ויקרו עוד דברים:
להמשיך???

Spoiler_09
אז למי שרוצה את החלק השני: ינסו להתנקש בחייו והיא דיי תפרד ממנו כי יכאב לה שהיא כבר לא יכולה להביא ילדים ולאיזה חיים היא דנה אותו ... בכל אופן כמו בטלנובלות הסוף תמיד טוב..

וזהו אני ממש מקווה שיצא לי ולא עשיתי כאן ספןיילרים שכולם יכולים לראות...
תודה לזרה מאוד ואסול!!!

Karma_1 מצויין!
מאת asole
בתאריך 15/12/2009

שישים שניות על בעיות טכניות...
מאת asole
בתאריך 15/12/2009
קודם כל - באיזה דפדפן אתם משתמשים? פיירפוקס עדיף מאקספלורר ויש בו גם פיצ'ר נחמד - גם כשהודעה נתקעת היא לא נמחקת. כשחוזרים אחורה היא עדיין שם. מה שאני עושה במקרה כזה זה לפתוח חלון חדש ולהעתיק את ההודעה הישנה לשם.

מה שעוד עוזר זה למחוק עוגיות. בפורום תמיכה טכנית יש מדריך מפורט של קלאץ' על איך עושים את זה. יש שם עוד מדריכים שימושיים ותרגישו חופשי לשאול ולהתייעץ שם אם אתם נתקלים בבעיות טכניות.

אני מאוד מקווה שהתקלות האלו באג'נדה יפתרו עד מהרה, אני יודעת עד כמה זה מבאס לכתוב הודעה ארוכה ומושקעת ולגלות שהיא נמחקה לך... Smiley_Dep

שלאחרונה שיחק בטלמונדו והופתעתי לראות אותו חוזר בטלוויסה. לא זוכר שהיה שחקן ששיחק גם באלבורדה וגם בכואב הלב. אולי התכוונת לתשוקות שזה השחקן של מרקוס מהזר ואסקניו מתשוקות כי בכואב הלב אני פשוט לא זוכר מישהו דומה.

אים אתה זוכר אותו מהסדרה הזר [אלבורדה] עם אהובי פרננדו הוא היה העוזר שלו .עכשו יש שמועה עלו שבגללו לוסרו מתגרשת וכמובן שהוא מכחיש נמרצות פה הוא הומו בארון

מתחיל להראות טוב....
מאת yossi670
בתאריך 15/12/2009
ברונו חושב שבסוף הוא ישיג את מריה חוסה אבל אלחנדרו נכנס בדיוק בזמן לתמונה...

רחליטה, אני מודה
מאת taly10
בתאריך 15/12/2009
שלא צפיתי בשני הפרקים האחרונים, ימים עמוסים, אשלים בשבת...
אני מתכוונת לצפות בפרק של היום (ההמלצות שלכן עשו את שלהן )חח..

תודה על הקישור לשואו של כריסטינה, גבר הורס, מתי הוא יגשים לנו חלום ???סמיילי_קורץ סמיילי_קורץ ???חחח...

צ'או,
טלי.

טלי....
מאת nirdelanoche
בתאריך 15/12/2009
בבקשה אל תצפי בפרק של היום כי הוא יהרוס לך את ההפתעות שיש בפרקים האלה שהחמצת.

תשלימי הכל בשבת או מתי שיש לך זמן.

וזו המלצה חמה ממני :)

תודה רבה,
מאת taly10
בתאריך 15/12/2009
אשמע בעצתך ואשלים הכל ביום שבת סמיילי_שמח.

טלי.

אם כך גם אני
מאת asole
בתאריך 15/12/2009
יש לי את פרק 2 מוקלט ואני אראה אותו עכשיו, את השאר אנסה להדביק בשבת

שוב ושוב 64ןיואליים לויספו-רט חתיך הורס רק שילך ללמוד ולשפר את הדיבור שלו הוא קובני מידי

את הסדרה הפרק הראשון לא הלהיב אותי אבל המשכתי לראות וכעט אני ממש אוהבת את הסדרה קרלה לא מאכזבת בכלל
רק שימי לב יש קבעון בתפקידים של בוקרמוטס
ברובי החברה לקחה לה את הארוס
בלב כואב אחותה לקחה לה את הארוס
באין טיפשוט בגן עדן שוב אחותה בוגדת בה
ועכשו התחתנה עם גבר מתחזה לאחיו
תגידי זה בגלל הסנטר שלה?או השפתיים הבוכיות ?

אייך אהובי פרננדו ?אלוהי הההה
אני מחכה שיבחרו לו בת זוג לסדרה החדשה
טלינקה את רואה לב פראי ?אפרופו העלו הצעה להחליף את יאנז עם יולאם לוי כי יאנז עצבני קופיקו
והשחקן שמשחק את שומר החווה ושומר על האחות המסכנה אמר שיאנז לא יודע לשחק ועכשו רוצים להרוג את הדמות שלו
בסוס טלינקה וחג שמח

אלא יותר מרומה מאשר נבגדת והגבר שרימה אותה בינתיים לפחות לא בוגד בה במובן הרומנטי, למרות שדי בטוח שזה זמני כי אין רעים שלא מחפשים רומנים מהצד בעיקר כשדוחים אותם. כך שהפעם התפקיד שונה הרי כמעט תמיד מרמים את הגיבורה הראשית איכשהו.

דווקא אחותה לא נראית לי כזאת תמימה...
מאת shrekit144
בתאריך 16/12/2009
יש לי הרגשה שהיא עוד תבגוד בה...

ברור שהיא לא, היא לא בתולה
מאת asole
בתאריך 16/12/2009
ושומו שמיים, נראה שגם היה לה יותר מפרטנר אחד (לפי השיחה שלה עם אחותה), זה אומר שהיא תהיה רעה אבל תחזור בתשובה לקראת הסוף, אולי בעקבות איזה סבל מזקק (לא ספויילר, ניחוש שלי).

חוץ מזה, אנחנו רואים שאכפת לה מאוד מכסף והיא כל הזמן דירבנה את אחותה לקנות דברים על חשבונו של אלחנדרו (כשהן עוד לא ידעו שהוא עשיר מופלג).

בין אלחנדרו לפאולה וגם אם ברונו לפאולה אני מפקפק שיהיה משהו, למרות שאם מריה חוסה עדיין אוהבת את ברונו ואחותה תיקח לה אותו היא רק עושה לה טובה גדולה. אבל גם זה יקרה הסדרה לא מתחילה בכך שמישהי קרובה אליה לוקחת לה את הגבר כמו הסדרות הקודמות שלה.

רחליטה, פרשתי מ"לב פראי",
מאת taly10
בתאריך 16/12/2009
יותר נכון לא חזרתי לצפות בה, לא מושך אותי, ואיך אפשר להחליף שחקן בשחקן? זו השפלה איומה ולא הוגנת, איך אפשר להרוג דמות מרכזית? זו השפלה איומה...
כמה שעולם השואו ביזנס כפוי טובה, יום אחד מלך יום אחד למך, לא הוגן ודי מכוער , איכס.

רחליטה,לדעתי קרלה אסטרדה תתקן לשחקנית את תדמית הדפוקה הנצחית , אסטרדה אוהבת נשים חזקות , אסרטביות שנלחמות על עוול שהן עוברות, יש למה לצפות, אני צופה שינוי בדמות הדפוקה הנצחית...

ערב נעים,
טלי.

גם לדעתי זה אכזרי
מאת asole
בתאריך 17/12/2009
מה גם שזו לא אשמת השחקן בדר"כ, זה לא שאין שחקנים גרועים, ברור שיש, ועל המשקל, אבל בעיני זו יותר אשמת המפיקים שמלהקים שמות מוכרים גם אם לא מתאימים בכלל לתפקיד ואשמת התסריטאים שבונים תפקיד רע.

הרבה פעמים חשבתי ששחקן הוא גרוע עד שראיתי אותו בתפקיד אחר והבנתי שעם התפקיד הנכון והבימוי הנכון כן יכול לצאת ממנו משהו טוב. יש כאלו שכמובן אין להם תקווה בשום תפקיד, אבל פשוט לא צריך ללהק אותם מלכתחילה.

למשל קרלוס לה מוטה. ב"שיכורה מאהבה" הוא היה מזעזע, התפקיד הזה היה גדול עליו, אבל בתור סנטי (וכשלא משווים אותו למקבילו הקולומביאני המעולה, יש לי חולשה למנואל חוסה צ'אווס...) הוא היה בהחלט סימפטי.

אני מסכימה איתך, אבל רק חלקית,
מאת taly10
בתאריך 17/12/2009
כששחקן הוא בינוני הוא אינו מתאים לכל תפקיד, כששחקן הוא כישרוני אבל באמת כישרוני, כל תפקיד יתאים לו, קחי למשל את דניאל דה לואיס, שחקן כישרוני ולא משנה באיזה תפקיד תשימי אותו (בכוונה לא הבאתי דוגמה מעולם הטלנובלה),חתיך, נכה,משוגע, שיער קצר , ארוך , כל תפקיד כאילו נבנה במיוחד בשבילו,לא ולא, לדעתי , זה השחקן שבונה את התפקיד !בגלל זה יש כוכבי על ויש שחקני משנה.

עכשיו נחזור אל עולם הטלנובלות, אדוארדו יאנז ניפץ את התאוריה שדמות תקופתית מספיק לה לנעול מגפיים, לרכב על סוס ולנופף בחרב כדי לכבוש את הלב , שהתחפושת התקופתית לבד עושה את שלה , מסתבר שצריך כישרון לגלם גם דמות תקופתית ומסתבר שדרוש כאן כישרון ויכולות משחק מעולות כי אם לא המלך מתגלה במעומיו והדמות הופכת לבדיחה ותאמיני לי יאנז הפך את הדמות התקופתית שאותה גילם לבדיחה מאד עצובה!!!

טלי.

דניאל דיי לואיס הוא זיקית
מאת asole
בתאריך 18/12/2009
הוא פנומן, אין הרבה שחקנים ברמתו.

אבל דווקא רוב השחקנים ההוליוודים המצליחים הם שחקנים די מוגבלים עם מנעד די מצומצם של תפקידים, העיקר שאת ה"טיפוס" הקבוע שלהם הם מצליחים לעשות טוב. דווקא רמת הכוכבות גדלה ככל שהמנעד מצומצם יותר כי הם מוכרים את הפרסונה שעל הבד כפרסונה של עצמם.

ג'ורג' קלוני למשל: הרווק הנצחי, ממזרי וכריזמטי, מסוגל לעבור על החוק ועל הנורמות אבל בפנים יש לו לב טוב ונאמן לחבריו. זה בערך מתאר גם את התדמית של השחקן וגם את כל הדמויות שהוא גילם, בין אם הוא חייל, רופא או גנגסטר. הוא שחקן מוגבל אבל את התפקיד הזה הוא עושה מצויין.
דניאל דיי לואיס לא יכול לעולם להיות כוכב, כי אנשים בכלל לא מקשרים בין הדמויות שלו ולא יודעים מיהו במציאות. אנשים אוהבים כוכבים שהם מכירים, כלומר חושבים שהם מכירים דרך הפרסונה שמוקרנת עליהם מהסרטים: ג'ניפר אניסטון היא בת השכן המתוקה והקלולסית, ג'וליה רוברטס היא הבחורה העממית החזקה שזוכרת מאיפה היא באה למרות שהיא יכולה להיות יותר ליידי מליידי אם רק תרצה, ג'ניפר לופז היא אותו הדבר רק בגרסה הלטינית, בראד פיט הוא הגבר-גבר, שמה שלא יעשה תמיד יהיה כזה, אוון ווילסון הוא השטוניק שמתחת לציניות ולקונדסות מתחבא לב זהב ורגיש וכולי. אבל מיהו דניאל דיי לואיס? אף אחד לא יודע. אגב, רוב הכוכבים התרסקו שניסו לחרוג מהמנעד שלהם. אם היה להם שכל, הם חזרו ישר למה שהם יודעים לעשות הכי טוב.

את יאנייז אני לא ממש מכירה, ראיתי אותו קצת ב"שיכורה" ולא התלהבתי ממנו, אם כי לא הייתי אובייקטיבית בתור אוהדת של סדרת המקור, גם לאנחליקה ריוורה לא התחברתי מכיוון שהיא לא הייתה מרגריטה רוסה דה פרנסיסקו. אז אני ממש לא סנגורית שלו בשום פנים ואופן, אבל להאשים אותו בכישלון נראה לי להאשים את הש"ג. זה כמו שאם הסרט הישראלי "קירות" יכשל יאשימו את נינט בגלל שהיא לא שחקנית טובה ולא את הבמאי שלקח אותה כי היא סלב ומפורסמת על חשבון שחקניות מקצועיות*. גם את יאנייז לקחו כי הוא שם שמוכר (לפחות היה) ולא כי הוא בהכרח מתאים. מי שצריך לקחת אחריות זה מי שיצר את הסדרה והחליט על הליהוק. השחקן לא אמור לשלם את המחיר, היוקרה שלו נפגעת כבר מספיק.

(*) לא ראיתי את הסרט ואין לי מושג איך נינט כשחקנית. לקחתי אותה כדוגמא כי גם אם היא טובה, זה די ברור למה בחרו אותה.

אני חושבת שהקהל ברובו
מאת taly10
בתאריך 18/12/2009
לא כל כך פראייר ואוכל תדמיות שמאכילים אותו ויודע להעריך שחקן מצטיין עם כישרון, הזדהות זה כבר סיפור אחר, כולנו אוהבים אנשים יפים וטובים, ובעיקר סוף טוב ,זו פסיכולוגיה ומחקרים , זו הוליווד, זו טלנובלה... והעיקר שחקן צריך לדעת מהן המוגבלויות שלו ולא להיכנס לנעליים שאינן מתאימות לו , כשהרקדן לא יודע לרקוד הוא מאשים את הריצפה חחח..
אבל מן הסתם לא נסכים סמיילי_קורץ.

יום נעים וסוף שבוע חמים,
טלי.

כוכב הוא לא אדם ללא כישרון
מאת asole
בתאריך 18/12/2009
למשל ג'ורג קלוני, הוא כן שחקן טוב בעיני, יש לו כריזמה, הוא יכול להעביר דמות בצורה טובה, משכנעת ומעוררת אמפטיה, אבל המנעד שלו מוגבל.

זה תמיד היה ככה בהוליווד, לרוב כוכבים הגדולים ביותר תמיד היה מנעד צר שחפף את הפרסונה האישית שאותה שידרו לציבור: המפרי בוגארט, קת'רין הפבורן, ספנסר טרייסי, ג'ון ויין, גרי קופר... אבל בתחום הצר שלהם הם היו מעולים.

אודרי הפבורן למשל - שחקנית מקסימה בעיני, אבל תמיד אודרי, בכל התפקידים שלה, גם כשהייתה צריכה לגלם דמות שונה (הולי גולייטלי ב"ארוחת בוקר בטיפאני) היה יצקה לתוכה את האודרי הפבורניות. הולי של הסרט היא ממש ממש לא הולי של הספר, והולי של הסרט ניצחה. בהוליווד הישנה לשחקנים לא היה כוח כמו היום ויתכן לאחדים היה פוטנציאל רחב יותר שהאולפנים לא נתנו להם לממש.

דווקא בטלנובלות אנחנו רואים הרבה מאוד שחקני אופי ופחות כוכבים, אנשים שבסדרה אחת יגלמו רשעים, בסדרה הבאה צדיקים ובזו שלאחריה - בינוניים. עדיין יש את השחקנים שתמיד יגלמו אותה דמות בניואנסים שונים. נטליה אוריירו למשל, תמיד אותה הבחורה, אותה גברת בשינוי אדרת.

לדעתי הגדולה של מפיק ובמאי נמדדים בין השאר גם בליהוק. למה "הזר" כל כך הצליחה? כי הליהוק היה טוב. לעומת זאת, ל"מחר" היו בעיות בליהוק. לדעתי סילביה נאברו, על סמך מה שראיתי בסדרה הזו, היא לא שחקנית טובה ולא עשתה עבודה טובה כפרננדה. האם היא אשמה בעיני בכך שהטלנובלה לא סחפה אותי כמו "הזר"? לא. אשם מי שליהק אותה, מי שחתום על התוצאה הסופית. כשרקדן מפשל בהופעת סולו הוא יכול להאשים רק את עצמו ולא את הרצפה. כשאנסמבל כושל בהופעת ריקוד, מי שאשם הוא הכריאוגרף שבנה את הלהקה, בחר את הרקדנים, יצר לה ריקוד והתאים כל קטע לרקדן. טלנובלה היא אנסמבל, כמו סרט, ולכן כשסרט לא מוצלח מי ש"אשם" בעיני זה הבמאי ולא אחד השחקנים.

סוף שבוע חמים ומקסים! Smiley_Hug_A

תוקן על ידי asole 18/12/2009 14:16

טוב, אז כמובן שלא התאפקתי,
מאת taly10
בתאריך 15/12/2009
והשלמתי ביוטיוב את הפרקים החסרים וצפיתי גם בפרק של היום.
במילה אחת, נהדר !!
קרלה אסטרדה לא מאכזבת, אם חשבתי שהסיפור ייסוב סביב ברונו שהוא אלחנדרו שמסתיר את עצמו שוב ושוב , אז לא, הפתעה, חזר לו אלחנדרו למרכז העלילה ! אם תמהתי כיצד זה יסתירו סידרה שלמה מאלחנדרו את האמת והוא הרי לא איבד את הזכרון אז שוב טוויסט נהדר, הוא זוכר גם זוכר ואפילו מבין שיש כאן מזימה.
אני מאד אוהבת את גיבוריה של קרלה אסטרדה, הם גבריים, מסוקסים,אינטיליגנטיים וגם כשהם מדברים לעצמם סמיילי_קורץ אלו דבריי טעם והגיון בריא.
יש לי בעיה עם ג'קלין וואט הבר השם שלה, יש לה פה מזעזע והלבוש שלא נדע,גם המשחק לא ממש לטעמי, ויליאם לוי חתיך מאד, נדמה לי שהוא יותר מדוגמן , כלומר, יש גם כישרון וימים (הפרקים הבאים ) יגידו (רק המבטא מאמה מיה, מעצבן פחד)...
כבר זכינו לנשיקה לבבות והרומנטיקה תפרח לה מן הסתם במהרה,מחמם את הלב סמיילי_שמח..
עם סיום הפרק נשארתי עם צפייה לפרק של מחר ולמה אין פרומו? מה זאת השיטה הזאת להעלים את הפרומו?

לילה טוב,
טלי.

לא פרייר ישר הבין שיש משהו מאחורי הנשואיםעוג-ה8 המוזרים שכפו עלו
והיא מריה חוסה פוחדת מהכלא כל-א
אחותה נוכלת קטנה ישר הלכה עם רוברטו במכו-נית לטיול כאילו שום דבר לא מפחיד אותה כאילו אין עננה מעליהן
וברונו אימלה נח-שהתוכנית שלו ניכשלה עכשו מה יהיה ?
בנה מגדלים בלי יסודות
תגידו הפרננדו הזה לא מאוהב באימא של רקאל וברונו?

יבגני אתה צודק טעיתי בפרקים 4 ו 5 |41
מאת rake_la
בתאריך 15/12/2009

טלי אמיגתי,אולה
מאת חואניטה קולונגה
בתאריך 16/12/2009
נראה לי שתהיה לנו רומנטיקה מצוינת שתעזור לחמם אותנו בלילות החורף הקרים עד שקולונגה שלי יחזור עם הרפתקאה חדשה ומסעירה חיבוקלבבי.
ווילאם בוי נראה כאן חתיך וגברי הרבה יותר מב"תשוקות".הבחור מתבגר ומשתבח,ואם קרלה שמה עליו את ידיה אזי יש לו עתיד מצוין כי יש לה עין טובה מאוד.תראי מה היא הוציאה מהעופיונית וכמובן מאהובי הניצחי פרננדו...

ומה לעזאזל את ודידי רוצות מהשפתיים של הברוגמנסיה הזו?ס69 נראות לי בסדר גמור...
את השפתיים של ווילאם לוי אני מאוד אוהבת,חושניות שבא לנשק.יאמי...
אבל אני, את כל נשיקותיי שומרת לקולונגה שלי...
בסה מה פרננדו,בסה מה מוצ'ו מוצ'ו מוצ'ו...מכתבנשיקה

צ'או סמיילי_משקפיים

קרידה מיה בבקשה הקשיבי לטלי ולי,מומחיות מדופלמות בעניניי שפתיים ויופי.
לא רק שפתיה לא יפות, כל הפה שלה לא יפה והשיניים ניראות כמושתלות וכשהיא מדברת יש משהו לא טבעי במימיקה שלה ולי זה מפריע מאוד מאוד מאוד. וביכלל היא ניראית כאן מבוגרת וכמעט על גבול הכיעור. מימי רובי היפיפיה לא אהבתי את הברקמונטס[זה שמה?] ועד היום אני לא אוהבת אותה. למען ההגינות יש לציין שיש לה פיגורה יפה ביותר והיא גם גבוהה וארוכת רגליים
מה יקרה עכשיו שאלחנדרו לא מת? מי צריך אותה ואת אחותה ביכלל שברונו לא יכול להפיק מהן תועלת שואלת אני?
בסוס לטלי רקליטה ולך, אני מתגעגעת אליכן.
דידי.

גם לדעתי אין לה פה יפה
מאת asole
בתאריך 16/12/2009

משהו מעוות שם, השפה העליונה צרה וחושפת יותר מידי חניכיים והתחתונה עבה. אגב, לפי התמונה שלמעלה צריך להגיד לה מברוק על ה-CC.

אבל למרות שהיא לא יפיפיה בעיני, היא חיננית ויש לה גוף פיצוץ.

קצת באיחורSmiley_Nervous השלמתי את הפרקים
מאת זרהמאד
בתאריך 17/12/2009
משהו ממש מעוות בפנים של ג'קלין
הרזון שלה קיצוני ולכן נראה כאילו הפה והלסת השתלטו לה על
הפניםס20
ווילאם לוי נראה מעולה ואליזבת גוטיירס נראת הרבה יותר טוב
מג'קלין , חבל לו להרוס מערכת יחסים כמו זו.

אני האמת מעדיפה כבר את ברקמונטס
מאת asole
בתאריך 17/12/2009
למרות שהיא באמת צריכה לאכול איזה סנדוויץ'! גוטיירס מנותחת מידי לטעמי, קשה לי להסתכל על האף שלה הוא מוזר בטירוף.

יש בה משהו כל כך פלסטיקי - ולמרות כל הניתוחים היא לא יפה בעיני.

מה שבטוח, אני מסכימה שחבל להרוס מערכת יחסים קיימת, מה עוד שיש להם ילד (מקסים)!

איזה ילד חמוד!
מאת Julia
בתאריך 17/12/2009
איזה זוג יפה, ואיזה ילד יפה אצל גוטיירס בידיים. זה הבן שלהם? זה לא אותו ילד ששיחק כאן אל אלחדנדרו בן שנתיים? ממש מתוק הילד, דומה לאבא.

הוא בונבון
מאת asole
בתאריך 17/12/2009
אבל לא נראה לי שזה אותו הילד.

הנה הוא ואביו:

ועוד אחת עם ידיד:

ועוד אחת, משפחתית:

וסוליקו כפול שתיים:

דידוש, חותמת על האבחנה
מאת taly10
בתאריך 16/12/2009
הרפואית לגבי פיה של השחקנית...סמיילי_צוחק.
גם לגבי הפיגורה, מתאימה לסוכנות "לוק" ללא שום בעיה, דרך אגב כמדומני שהיא זכתה בתואר בתחרות יופי כלשהי..

לגבי השאלה, כרעיתו של אלחנדרו היא זכאית למחצית מרכושו כאלמנה או כגרושה (ההסכם נחתם לפני החתונה ע"י ברונו,מן הסתם אין הוא חוקי בגלל זיוף החתימה , אבל עד שאלחנדו יעלה על כך הוא כבר יתאהב במריה הנאווה.. ).

ערב נעים,
טלי.

אה, הוא גם זייף את הצוואה...
מאת asole
בתאריך 16/12/2009
עכשיו זה כבר יותר מובן!

עדיין, לדעתי בלעדיה מצבו היה יותר יציב: אימו של ברונו הייתה נותנת לו את כל השליטה בחברה, ראקל קלת דעת ובמילא לא מבינה בעסקים, הוא בשקט היה יכול להעביר את רוב הנכסים על שמו. על פניו, גם בעלה של רקל לא נראה כמו מישהו שאי אפשר לנטרל אותו.

לא את הצוואה את הסכם הנישואין
מאת EVGLEV
בתאריך 18/12/2009
הם נישאו על בסיס רכוש משותף ולכן במידה והוא מת היא יורשת את כל רכושו ובמידה והם מתגרשים מגיע לה מחצית הרכוש. הסכם הנישואין הוא מזוייף מכיוון שהחתימה מזוייפת.

הבנתי, Smiley_Happy Thanks_2
מאת asole
בתאריך 18/12/2009

בסוס בחזרה דידוש אמיגתי נשיקהאמיתית
מאת חואניטה קולונגה
בתאריך 16/12/2009
את הורסת אותי עם הניתוחים שלך....התגעגעתי.
אני דווקא חושבת שהברוגמנסיה משחקת יופי כאן ובאמת היא ניראת טרולית קצת.פאולה אחותה ניראת כמו הוביט לידה.
מעניין מה הגובה שלה.

צ'אולבבות

לפי דבי היא מטר שבעים
מאת asole
בתאריך 16/12/2009
אבל אין לי מושג מה הגובה של וונדי גונזלס סאלינס (פאולה).

במקור יש פרומואים?
מאת EVGLEV
בתאריך 16/12/2009

כבר פרק 5 והרבה מתח
מאת yossi670
בתאריך 16/12/2009
אהבתי שאלחנדרו נכנס חזק בברונו וגירש אותו מהחדר של מריה חוסה מתחיל להיות מעניין מאוד ומותח במיוחד עכשיו שהוא איבד את הזיכרון והוא מנסה להזכר ולבדוק מה קרה לו ומי רצה להרוג אותו

לא מבינה משהו אחד:

אם אלחנדרו מת אז במילא כל הכסף שלו הולך לאמא שלו ואז זה יתחלק בינו לבין אחותו, אז בשביל מה הוא צריך את מריה חוסה???

ואגב - די דוחה שרקל חושקת באחיה, נכון שהיא לא יודעת שהוא באמת אחיה אבל גדלו יחד כאחים!

למה אימו?
מאת taly10
בתאריך 16/12/2009
כרעיתו של אלחנדרו היא זכאית למחצית מרכושו ולכן גם כאלמנתו וגם כגרושתו היא שווה זהב !!!

טלי.

תלוי בצוואה שהוא משאיר
מאת asole
בתאריך 16/12/2009
מכיוון שהיא לא מספיק זמן הייתה נשואה לו (חצי יום כולה), המשפחה יכולה לערער ובסופו של דבר, היא תקבל איזה נתח אחרי שנים של דיונים משפטיים אבל לא הכל ואפילו לא חצי (וזו בהנחה שנישואיה יתקבלו כי אפשר בקלות להוכיח שמריה חוסה לא התחתנה עם האלחנדרו הנכון...).

ע"ע מקרה אנה ניקול סמית, והיא עוד הייתה נשואה לישיש שלה שנה. היא קיבלה בסוף נתח יפה מאוד, אבל לא את הכל וגם לא חצי וזה לקח איזה שבע שנים.

הבעיה של ברונו שהוא לא יכול לבטוח במריה חוסה, היא יכולה לא לשתף איתו פעולה בכלל, או לקחת את כל הכסף לעצמה (כמו שרה ב"אויבת יקרה). הוא מסתמך על מה? על אהבתה הגדולה אליו? לגבר שרימה אותה?

לו אלחנדרו היה מת ולא היתה מריה חוסה, בהעדר שארי בשר אחרים, כל כספו היה עובר לאימו החורגת שהייתה נותנת את מושכות החברה לברונו ממילא. הרבה פחות בלאגן ואי וודאות.

בעיניין הזה אני תמהה - איך לא הראו לה ישר תמונה שלו? איך היא לא ביקשה לראות תמונה שלו? זה הדבר הראשון שאני הייתי מבקשת במקומה! בטח כל הבית מלא בתמונות שלו, אז מה הבעיה?

לא אם הוא נשוי
מאת חואניטה קולונגה
בתאריך 16/12/2009
בצוואה של אלחנדרו ישנה התניה שאם הוא נשוי רכושו הולך לאישה ולילדים באם ישנם כאלה.
כנראה שאנשים עשירים כמוהו עושים צוואות מיום היוולדם מרוב דאגה לכסף...
בשל כך טרח ברונו להתחתן בשמו.

דמותה של ראקל קלת דעת וטיפשה ואין לצפות ממנה להרבה.
רק מלשמוע את השיחות של הגאונה עם החברה שלה אפשר לפצח את האטום.

צ'אוסמיילי_משקפיים

אבל גם על צוואות אפשר לערער, ודיון משפטי, כשיש כסף, אפשר למשוך לנצח כמעט.

בכל מקרה, כמו שכתבתי בתגובה לטלי למעלה, מצבו של ברונו היה מצויין גם בלי מריה חוסה ובוודאי יותר בטוח.

שכל הסיפור הזה ממש הזוי, כי הרבה יותר פשוט לברונו היה להרוג את אלחנדרו ולרשת את הכל בלי לערב שום אשה זרה, כי כך היה צריך לחלק את הירושה רק עם אמא ואחותו, שנראה לי היה מסתדר בקלות איתם ע"י מניפולציות שלו. אבל כנראה לפי התסריט הוא לא חשב כך. מתברר שאלחנדרו כבר מזמן השאיר צוואה שכל רכושו אחרי מותו ילך לאשתו וילדיו אם יהיו לו כשימות. אז אולי זה מה שנתן לברונו את הרעיון. כי מסתבר שלא רצה להתחלק בירושה עם אחותו ובעלה, ודאג שיבזבזו לו את כל החלק של הירושה שלהם. והוא רצה הכל בשביל עצמו, בלי להתחלק עם אחותו ובעלה. אז בשביל זה הכניס לסיפור את מריה חוסה, שכנראה חשב שהיא אשה פשוטה ותמימה, שיוכל להפעיל אותה כרצונו או מתוך אהבה או מתוך איומים. ידע שהכסף זה לא מה שמענין אותה כל כך (במקרה הזה הוא גם תמים, אולי הכסף לא עניין אותה מלהתחילה, אבל אחרי שהיה נודע לה שהיא יורשת של כזה הון ענקי, לא בטוח שהכסף עדיין היה ממשיך לא לענין אותה. לפחות אף אחד לא יכול לדעת את זה מראש. מה היה עושה עם היתה מתחתנת אז עם מישהו אחר, ולא איתו? היתה מעבירה את כל הירושה שלהם לאדם זר...)וקיווה שיוכל להכריח אותה להתחתן איתו על אמת, אחרי שתקבל את כל הירושה ואז להעביר הכל על שם שלו. משום מה בזה לא היו לו ספקות. רק הפשלה שאלחנדרו בכלל לא מת. חזר ובגדול. ומנסה לפתות את מריה חוסה, כדי שתתאהב בו. וזה משגע את ברונו.

הפרק של אתמול היה יפהההההה
מאת ליאתי
בתאריך 17/12/2009
והכימיה בין וויליאם לברקמונטס מדהימה... לא פלא שהיו שמועות שהוא נפרד מאליזבת בגלל הרומן עם זקלין...
כבר לקח אותה למסעדה...
אבל אלוהים.. כמה היא בוכההה.. כאילו לוחצת על כפתור...
ואיזה חיוך הורס יש לו!!! MAMMA MIA !!!

וברונו אוכל ת'לב
מאת yossi670
בתאריך 17/12/2009
מה רציני??? הוא נפרד מגוטיירס תראי מה סדרה אחת
יכולה לעשות לבנאדם לשנות את כל צורת החיים שלו

עכשו הוא מופיע בהצגה שמצליחה מאוד [עם מעריצות ]שלי-שיה
היו שמועות כי הסדרה לא תפסה חזק שם [במקסיקו] היה הרבה סקס זו-גהזוג כזוג היה טוב אבל היה חסר משהו שם [כנראה הסיפור פעם רביעית די נימאס על הצופים ל-א יו

הכישוף לא הצליחה במקסיקו?
מאת asole
בתאריך 17/12/2009
גם קודם היו שמועות עליו ועל מאיטה פרוני, כנראה שיש לו הרבה כימיה על המסך עם השחקניות שמולו.

חשבתי שהם מכחישים את ההריון?
מאת asole
בתאריך 17/12/2009
אבל הרבה פעמים זוגות מכחישים ומכחישים ומכחישים ואז יוצאים מבית חולים עם ילד/ה...

אגב, גם בראשית רודריגז וכריסטיאן מאייר מכחישים במרץ את השמועות שהם מצפים לבבסיטו.

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר כרטיסים למופעים, הצגות ופסטיבלים Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)