שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
שיחה מזעזעת שהייתה לי היום-

שיחה מזעזעת שהייתה לי היום-
פורסם לפני 1124 ימים     מאת הכי הרבה שאפשר     סה"כ תגובות: 8     תגובה אחרונה לפני: 1116 ימים

אז דיברתי עם מישהי, היא הייתה מורה באולפנה שבה למדתי, היה לי פעם איזה דיבור איתה, והיא יודעת על הנטייה וכו'.
(התקשרתי לשאול אותה משהו ספציפי, לא לדבר איתה באופן כללי)
ולא חשוב איך השיחה התגלגלה, (היא שאלה מה איתנו וכו'.. ) ואמרה שלדעתה אני חייבת ללכת לטיפול. למה? כי אני חושבת על נשים, כי אני לא יותר מדי נמשכת לבעל (המתוק והמדהים בעיני, יש לציין, רק הגוף זה חד משמעית לא עושה לי את זה, לצערי..)
ולא, היא לא שמעה שטוב לי, היא לא האמינה שטוב לנו ביחד- כי אם לא טוב במיטה אז כנראה הזוגיות דפוקה , ככה היהדות (!) אומרת, מסתבר שזה מה שלומדים במכון פועה..
אה, וגם לא אחראי להביא ככה ילדים לעולם...

(ולא.. אין לי כוח לטיפול.. הייתי שנה והספיק לי.. גיליתי שאם המצב לא ממש גרוע אני יותר טובה בלמצוא את הפתרונות שלי לבד..)

סיימתי את השיחה קצת המומה, עם עלבון קטן. הרגשתי שמעבר למילים היא אמרה: את פגומה, ואת חייבת לתקן את זה. התנשאות.
אולי יש איזשהו צדק בדבריה. ברור שהמצב הזה הוא לא אידאלי. אבל העיקר זה הניסיון והבחירה.. כמו שבין הנסתר לנגלה כתבה כאן.. וכן.. עם רצון טוב ונכונות להתאמץ אפשר לבנות דבר טוב. ככה אני מאמינה..

והבנתי כמה שהפורום הזה הציל אותי ונתן לי לנשום לפני יותר משנה כשנכנסתי וגיליתי שיש נשים שחיות בשלום (יחסי..) עם האהבה והתשוקה לאישה.. לא לא הכרתי את זה לפני כן, חשבתי שזה משהו שאני חייבת להילחם בו בכל דרך..
שזה מאוד מובן למה חשבתי ככה.. כי זו אותה רוח שנושבת..
וגם עכשיו.
אז תודה לכן:)

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1016)