שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
אנקדוטה משעשעת

אנקדוטה משעשעת
פורסם לפני 926 ימים     מאת אחות_קטנה     סה"כ תגובות: 11     תגובה אחרונה לפני: 911 ימים

לאחרונה מרגישה 'ימים שאין בהם חפץ'. זה בסדר כמובן, לא נבהלת, אבל זה אכפת לי כי זה לא נעים לי.
אבל היום קרה לי משו משעשע..

דפיקות בדלת, והבנות קוראות לי שמישי רוצה אותי. אני מגיעה ומגלה אישה נמוכת קומה עם שביס שמכסה כמעט את עיניה, נשענת על המשקוף כאילו עומדת להתמוטט מתשישות. עכשיו, הרבה דופקים אצלנו לצדקה, ורחמנא לצלן אני לא מתרגשת מכל אחד שדופק אצלי. בטח לא כשלמשל מתפרצים לי לבית ואני צריכה להדוף בעדינות, או גבר שעומד בצורה מוזרה ומנסה להתקרב.. אבל משהו בה נגע לליבי. הצעתי לה כוס מים, והיא נאנחה לרווחה, ממלמלת לי תוך כדי כמה היא תשושה ואין לה כוח. הבנתי שהיא לא מאה אחוז בריאה בנפשה, אבל זה לא באמת משנה- היא לא עשתה לי שום דבר רע בינתיים.

ואז היא סיפרה לי כמה היא עייפה.. היא לא ישנה מאז מוצ"ש.. היא הייתה אצל מישהי, אבל היא לא הצליחה לישון אצלה.. 'ישנתי איתה באותה מיטה!' היא אומרת לי, ואני בליבי מדמיינת בית עמוס לעייפה בילדים, אין מיטות, אין מקום, ומסכנה חברה שלה מארחת אותה במיטתה.. אבל פתאום היא מיישרת אלי מבט ואומרת לי- 'ישנתי איתה באותה מיטה! את מבינה מה זה אומר? את מבינה למה אני מתכוונת??' חייכתי אליה בשעשוע ושאלתי אותה בקונדסיות אם זה היה טוב.. חח הייתי שואלת יותר אם הבנות הסקרניות שלי לא היו עומדות לידי מקשיבות לכל מילה. היא נאנחה והשפילה את מבטה- 'כן.. אני כל כך אוהבת אותה'..

חח כמעט חיבקתי אותה.. חיבקתי בליבי את הרגע השפוי האחד בתוך המציאות הכ"כ לא נורמאלית הזו של זרה חולת נפש שכמעט קורסת על מפתן ביתי ושופכת את ליבה תוך גמגום, מבט מושפל ושפת גוף מוזרה. זה עשה לי לתהות לעצמי על החיים שלי.. אולי הם מציאות נורמאלית לכל דבר ועניין, אבל אין בהם יותר מידי רגעי שפיות.. רגעי שפיות של אהובות כמו ירושלים ומתמטיקה למשל :)

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.5000)