שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
טוב בנות.. אני חייבת לשתף איפשהו מה עובר עלי...

טוב בנות.. אני חייבת לשתף איפשהו מה עובר עלי...
פורסם לפני 1018 ימים     מאת הכי הרבה שאפשר     סה"כ תגובות: 8     תגובה אחרונה לפני: 1010 ימים

אז לפני כמה חודשים התחלתי לעבוד באיזה מקום... והתאהבתי שם במישהי. אבל מה התאהבתי. כמו שקרה לי עוד פעם אחת יחידה בחיים. וחשבתי שלא יקרה עוד אף פעם. לא אני לא מתאהבת מהר. ופתאום מגיעה מישהי שעושה לי את זה מכל הבחינות. מאבדת כל מחשבה הגיונית בקשר אליה.
אה. והיא ערביה.
נניח רגע בצד את השאלה מה קורה כאן, מה לדוסית מתנחלת ולערביה מוסלמית ממזרח ירושלים שמתפללת חמש תפילות ביום..

בכל מקרה מאילוצים טכניים אני עוזבת את העבודה עוד כמה ימים.

וזה כל כך מתוק להתאהב במישהי ומדליק אש יפה עמוק בלב. ומזכיר לי באיזה עוצמות אני יכולה לחוות דברים. ובאיזה מתיקות
ואני משאירה את זה מאחורי.
וזה לטובתי. ברור. זה לא רלוונטי לחיי.

רק עכשיו אני מתלבטת.. רוצים שאני אעבוד בערב ראש השנה.. אמרתי שלא... ערב ראש השנה אני רוצה להכניס את החג כמו שצריך.. רק שגם היא עובדת.. אז אני כן רוצה.. כי אני מאוהבת בה ןבכל מקרה עוד רגע הולכת... אבל מה ככה להכניס את ראש השנה?

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0234)