שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
שלום יקרות

שלום יקרות
פורסם לפני 791 ימים     מאת ניקוש     סה"כ תגובות: 6     תגובה אחרונה לפני: 731 ימים

לא הייתי פה ים זמן......
חזרתי כי צכה עצה.
התגרשתי לפני כמה זמן ותוך כדי נכנסתי לקשר מאוד חזק עם מישהי שהכרתי כאן.. (היא כבר לא פה אז אני חופשי כותבת)
אנחנו מאוד מסתדרות ואוהבות... שתינו באותו הסטטוס בערך ואחלה הכל...רק שהיא שונה ממני בזה שהיא רוצה עוד ידים (יש לה 2. 1 אצלה אחד אצל הגרוש) וזה אומר שהיא מתכוונת לעשות את זה בצורה של לצאת לדייטים ולמצוא גבר.כן גבר. אני ידעתימאת זה מלכתחילה כי היא סיפרה לי על כך עוד עשהיינו רק ידידות .זה לא היפריע לי כל כך עדעכשייו. אני ממש לא מסוגלת לחשוב על זה שהיא תקום ואשקרה תלך לחפש מישהו...... מיצד שני אני אוהבת אותה ולא רוצה להפריע לה... זה מאוד קשה. אני ישמח לשמוע ממישהי שיש לה ניסיון דומה..
כבר דיברנו על זה הרבה... ואני מרגישה שעכשו זה כבר לא רק דיבורים אני קולטת אותה... איך מיתמודדים?? תודה וחורף בריא

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)