שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
יומן גמילה...פרק ג

יומן גמילה...פרק ג
פורסם לפני 524 ימים     מאת רזיאל     סה"כ תגובות: 35     תגובה אחרונה לפני: 508 ימים

אז הגיע אחרי החגים נגמרו האורות והכלים די שבורים..
אני מודה להשם ייתברך על העזרה שנתן לי בתהליך הלא פשוט של השתחררות מהרגלי חיים הרסניים...אם כי מנהל הבנק לא ממש מודה לי האורגני הזה יקר רצח..
אז עם הניקוי בא הרצון גם לטפל בנפש ולא רק בגוף..והגעתי למטפלת אלטרנטיבית מאד מיוחדת..נטולת שיפוטיות.באמת. היא מאמינה שכל הגייז גברים ונשים כאחד עברו איזושהי טראומה מינית בעברם אם בגלגול זה או בגלגולים אחרים טראומה שלא טופלה כראוי ולכן מקשה עליהם להיפתח לחיבור גופני ונפשי עם בני המין השני...טוב טראומות מגברים יש לי בשפע ..רק מהגלגול הזה וואו רחמנא ליצלן...מהקודמים בטח גם גיוועאלד...
עוד דבר מעניין שאמרה שהשורש של מיניות ופרנסה זה מאותו מקום...מאותה הצ'אקרה..נו אולי זה מסביר למה הכל תקוע...
אז לבנתיים הפסקתי..אבל נשארתי עם הרבה שאלות לא פתורות...ותרגילי נשימה נחמדים ורצון להמשיך בתהליך הזה של להתחבר לאני הפנימי לנשמתי..

ובאשר לדיון הארוך והמייגע על מי זאת אושיית הפורום וזה..עלי להבהיר משהו..אני כבר כמה שנים לא בארון..לא מתוך איזושהי הצהרה בומבסטית..או התרסה כלפי החברה הדתית..ולא כי אני חיה המוצהר עם בת זוג..פשוט לא נוח לי עם עצמי ככה בארון..ומי שיש לו בעיה עם מי שאני זבשו..דווקא הפתיחות שלי בעניין הביאה ברכה לחיי..אבל עדיין האפשרות לכתוב פה בפורום בצורה אנונימית כל מיני הגיגים ותובנות נעימה לי ..אז בחייאת בואו נשאיר את זה ככה ..אחרי החגים שמח ויומולדת שמח לי..ברכות ישמחו את ליבי..

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1055)