שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
מה שהסתיו מביא איתו...

מה שהסתיו מביא איתו...
פורסם לפני 765 ימים     מאת חרדית ביישנית     סה"כ תגובות: 4     תגובה אחרונה לפני: 764 ימים

נכתב בחוה"מ ביום של הגשם...

החורף בירושלים צועק לי אותך מכל מקום
מעיל כחול מלא כפתורים שכל כך אהבת
ריח הבושם המשכר שהיית שמה אז
וחיבוק חם וסוער עם שני לבבות פועמים בעוצמה ביציאה מהתחנה המרכזית בירושלים בכל פעם מחדש שבאתי אלייך
אישה גבוה רזה עם עוצמות מטורפות
ועוצמות גבוהות עוד יותר של אהבה ותשוקה..
בלילות הקפואים בירושלים, בחדר עם שני קירות חיצוניים ועליהם שני חלונות ומפזר חום אחד קטן שבעיקר עושה רעש, האהבה והתשוקה בנינו הייתה כל החום שהיינו צריכות.
שם גילינו את אהבתנו בפעם הראשונה.. וממש לא בפעם האחרונה... לילות שלמים של גילוי אהבה ותשוקה, וסתם מכורבלות בפוך לאור שרשרת כדורי בדולח מושלמים.
האהבה שלנו ידעה גם הרבה כאב...כמה כאב...
כל כך הרבה עבר מאז, נדמה שנצח שלם המכיל והמקפל בחובו אין סוף...
ואחרי שגילנו שאהבה כנראה לא מנצחת הכל...
שתינו עם מבט קדימה לעתיד טוב ונכון יותר כל אחת בשביל עצמה.
ואת השתנת כל כך הרבה, ועכשיו אני בקושי מזהה אותך, מהבפנים שלך, את אחרת ולפחות זה עוזר לי להמשיך להתקדם הלאה.
אבל הזכרונות עדיין כאן ומתוכי אני מוציאה אותן לכתב כל פעם קצת ומשחררת אותם אל המקלדת,נותנת להם להתרחק ממני הלאה והלאה להתמוסס ביקום...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0308)