שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
בין השורות..

בין השורות..
פורסם לפני 388 ימים     מאת מישי1     סה"כ תגובות: 1     תגובה אחרונה לפני: 388 ימים

קמתי בבוקר,זה יום שישי ומשו הרגיש לי אחרת .קצת מבולבל.לא כאן ולא שם.התחלתי לשפשפ עינים.ונזכרתי יצאתי אתמול.חזרתי.מסיבה.של נשים.הרבה נשים יפות.מסתובבות ,שולחות מבטים וחטזרת לשתות את האלכוהול שלהן הצבעוני.
נזכרתי יותר טוב.הבחורה ההיא עם העיניים החומות.כן היא.הספיק לי רק מבט קצר להבין שהיא מושלמת.משו בה תפס אותי אחרת.הרגיש לי כאילו הרמתי מולה דגל לבן.משו נכנע בי.כמו שמישו לחש לי להיות רכה מולה,בלי משחקי פוזה.בלי כאילו.להיות אני ומי שאני.עם הדפקטים שלי.הבטתי בה בעיניים חולמות - שואלות ןאמרתי בליבי Is this real?! ,העיניים שלי ענו לי בתגובה שכן,פאקינג Real ..
המשכתי לשבת על הבר חצי מהופנטת חצי מאובנת מהיופי שלה .לא יכולתי להוריד ממנה את העיניים.. .
ביציאה מהבר עברנו אחת ליד השניה,משו קל התחכך בי בלי כוונה.. הישבן שלה.
עברה בי צמרמורת של ריגוש.
למה זה קורה לי ככה באמצע? למה כשאני אמורה להיות מאוהבת?
נכנסתי לרכב והתחלתי לנסוע לכיון הבית.כולי מלאה במחשבות עליה.איך עיניים ושפתיים מושלמות.
ברמזור הראשון שאני עןצרת בו אני ממהרת לשים לי שיר טוב בפול ווליום.

"כל המילים היפות הייתי רושם לי
הייתי יודע לקרוא אותך בין השורות
בורחת תמיד לאותו המקום
עולם מאבד את עצמו
אנשים מחפשים רגיעה מזויפת
ואת ביניהם לא תגיעי רחוק
תסתכלי עליי.."

התחלתי לבכות.משו אצלי מתרגש מתפרע.משו שרוצה לצאת.
זה אני.וככה נבראתי .
כל הדרך אני במחשבות של מה יהיה ואיך..
הלב שלי גומר עליי
הלילה ממולי והכוכבים זוהרים ,מקדמים את פניי.
אני אוהבת להסתכל,בעיקר לחלום.
אני מחזיקה את ההגה חזק ונוהגת במהירות
אני נשבעתי לעצמי לאהוב.
לאהוב-קרוב.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0137)