שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
ברוך שעשני לסבית.

ברוך שעשני לסבית.
פורסם לפני 362 ימים     מאת נעמומה     סה"כ תגובות: 21     תגובה אחרונה לפני: 322 ימים

מזמן לא כתבתי. כי אני עסוקה. וטוב לי. וחוללתי מהפך אדיר בחיים שלי.
אבל הייתן פה בשבילי כשהיה קשה, אז ראוי שאשתף כשטוב.
אז מה טוב?
מצאתי אותה. את האחת.
לא מה שאתן חושבות.
אני נשואה באושר, היא (ככל הידוע לי) סטרייטית לחלוטין, ואין לי יומרה או כוונה לאיזושהי זוגיות איתה.
אני אוהבת את בעלי, המשפחה התרחבה ויש לי עוד הרבה אהבות קטנות שזוחלות ומרצרצות לי בבית.
ויש אותה.
והיא יפהפיה.
גם בנפש.
לא מה שמצפים ממישהי שנראית כמוה. היא שברה לי את כל הסטיגמות.
ממבט ראשון מצפים ממנה לאיזה ריחוק של חתיכות.
אבל היא קשובה ומכילה ומאוד אכפתית.
ומאמנת כושר.
ורק מלהיות בסביבתה אני נהיית מאושרת.
וזה כל מה שאני צריכה.
שהיא תהיה ברקע כך שאהיה עדה לכך שטוב לה בחיים.
וכשהיא מחייכת, גם אני מחייכת.
אז רזיתי.
והצטרפתי לקבוצת כושר שהיא מאמנת.
אז גם טוב לי בגוף שלי החדש (כמעט 30 קילו פחות משהייתי)
וכיף לראות אותה מתאמנת לידי ולהשתתף לצידה בתחרויות.
ולדעת שהמדליה בה זכיתי היא מעבר לביצועים הגופניים שהוכחתי.
והלב שלי רוקד לעומתה.
וזה כל מה שאני רוצה.
אני יודעת מה אתן חושבות. זה לא יחזיק מעמד.
אי אפשר לאהוב ולהשאר בריחוק של חברות רגילה.
אז זהו. שאפשר.
הכרתי אותה לפני כמעט 3 שנים.
זו היתה, רק מצידי כמובן, אהבה ממבט ראשון.
והאהבה הזו היא המנוע הכי חזק שיש להניע אותי לשינוי. לעשות דברים עם עצמי. וכשאני מסתכלת על תמונות מתחרויות, אני מוצאת שאני בוהה בדמותי החדשה, הרזה והמחוייכת שבתמונה, לא פחות משאני מביטה בשלה.
ואני לא צריכה יותר מזה.
ברוך שעשני לסבית.
יש לי כוח סודי שהופך אותי לטובה יותר, בעלת כוח רצון חזק יותר, בעלת יכולת לשנות, ולברוא ולעשות.
אהבה שלא מוגשמת. כלומר, שלא מוצאת פורקן בכלים גשמיים. לא יהיה לי מגע איתה. היא לא תדע שאני לסבית לעולם.
אבל האהבה שלי אליה תמשיך ותקבל ביטוי רוחני.
אני אוהבת את איך שנהייתי, בזכותה.
(ופיזי, כי התפתחו לי כאלה שרירים...סמיילי_קורץ)

ואגב, מה שהניע אותי לכתוב היה הפוסט שכתבה זו שחושדת שחברה שלה לסבית ותוהה איך להוציא אותה מהארון.
למה להוציא מהארון? מה זה יתן? זה יכניס מרכיב נוסף לחברות ביניכן, שלאו דווקא יחזק אותה. לפעמים זה גם ממש לא נכון.
לפעמים אני חושבת לי מה יקרה אם גם היא, המאמנת שלי, לסבית, ומה אם גם לה יש רגשות כלפי (והיא כזו נחמדה אלי, שאלמלא ידעתי שהיא מתוקה כזו אל כולם, בהחלט הייתי עלולה לחשוב שגם היא אוהבת אותי), ואז אני נרתעת. זה יהרוס הכל. זה לא יהיה קשר בריא ולא יצא ממנו שום דבר טוב. ואני אאבד את כוח העל הסודי שלי...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0479)