שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
האור שבתוכי

האור שבתוכי
פורסם לפני 35 ימים     מאת איילת אהבים     סה"כ תגובות: 8     תגובה אחרונה לפני: 18 ימים

ערב שבת, הבית מלא אור, ריחות התבשילים והחלות, כולם לבושים יפה ושמחים, הבית רועש מקולות צחוק ושירי שבת. האיש שלי מסתכל עליי במבט כל כך אוהב... אומר לילדים "נכון שאמא היא האישה הכי יפה בעולם?" אני מחייכת אליו, אל המחמאות שלו כבר התרגלתי, כמעט ואין לי התרגשות מהמילים שלו אליי... והלב שלי נקרע. למה זה לא מספיק לי? למה כל הברכה והטוב הזה לא מספיקים עבורי? מה עוד אשה יכולה לבקש?? לא חסר לנו כלום ברוך השם. באמת חיים של שפע.
משפחה גדולה, קהילה טובה ומיוחדת, חיים נוחים. וזה פשוט לא מספיק לי. ריק לי. אני מוקפת אנשים אך מרגישה כה לבד.
אני יודעת שעליי לראות את הטוב, להתרכז במה שיש לי וזה המון המון. אבל יחד עם כל הטוב הזה, אני חיה עם חוסר מאוד גדול. עם כמיהה נורא גדולה... עם געגוע כואב.
האם זו ההקרבה שעליי לעשות? לחייך למרות החוסר? להמשיך לעשות את הדבר הנכון למרות שכל כך חסרה לי ההתרגשות? המשיכה... האהבה לאשה שתגע בנפשי? קשר חם ועמוק ואמיתי וכנה... הלוואי והייתי מצליחה להתרגש ולהנות מהמגע עם בעלי כמו שהתרגשתי אז ממנה...
הלוואי ואצליח למצוא את השקט והשלווה בחיי, בלי להרעיד את הקרקע, בלי לפגוע באף אחד מאהוביי.
אוי אלי אלי ברך אותי בתחושת שלמות, תן לי לחוש מסופקת ומלאת עניין מהחיים שבחרתי, ברך אותי שאוכל לאהוב ולהנות מהמגע עם האיש שלי. מהחיבוק שלו. מהחיוך שלו.
אנא השם עזור לי להצליח לחיות בשמחה את חיי...
למה זה מרגיש משהו כל כך בלתי אפשרי...?
ואיך אחיה חיים שלמים עם החוסר הבוער הזה...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)