שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
ירושלים שלי

ירושלים שלי
פורסם לפני 27 ימים     מאת איילת אהבים     סה"כ תגובות: 2     תגובה אחרונה לפני: 25 ימים

יום חופש ספונטני, הודעתי בעבודה שלא אגיע. הילדים שמחו לבלות עם סבתא.

אני נוסעת לירושלים! הדרך ללב הפועם של ארצנו ארוכה ויפה. כמה אני אוהבת את הדרך לירושלים... אמא צריכה קצת לברוח... אמא צריכה קצת אוויר הרים צלול...

לבשתי מכנסיים רחבים מעט, וחולצה לבנה, רציתי נורא להסיר את המטפחת ולחוש את הרוח בשערי, להלך ברחובות העיר הקסומה ללא תווית. בטח יחשבו שאני תיירת, עורי בהיר, עיניי גם הן, כבר טעו לחשוב אותי כלא מקומית בעבר. אך בכל זאת, החלטתי להשאיר את המטפחת, האמת היא שהיא כבר אינה מכסה את כל שערי, כך שבכל מקרה ניתן לטעות ולחשוב אותי לאישה חופשייה. 

מגיעה אל העיר, דבר ראשון פניי אל הקיר. פוסעת בצעדים קלים, יורדת במדרגות השוק הססגוני אל עבר הכותל, מודה להשם בליבי על שהשאיר לנו את קיר האבנים הקדוש...

בדרך עוברת בין חנויות עמוסות כל טוב, תכשיטים, תיקים והכל צבעוני ויפה. רואה בדרך טבעת כסף יפה עם אבן ירוקה, ונזכרת באישה שאהבתי... בטח הייתה אוהבת את הטבעת הזו, אני ממשיכה בדרכי. על פניי עוברות נשים ונערות, אני נזכרת בכן, נשות הפורום הסודי הזה, ותוהה אם מי מהן גם היא כמוני קוראת וכותבת בפינה הנסתרת הזו של אג'נדה.

יוצאת מהשוק, כמה צעדים והוא נגלה לפניי, גבוה, עוצמתי ומרגש, הכותל המערבי. 

מתקרבת בצעדים שמחים, כשאני כבר ממש ברחבה אני מתבוננת בנשים הצדיקות אשר מטות ראשן אל הקיר בזמן התפילה. כל אחת בעולמה, בתפילותיה, אחת בוכה חרש, השנייה אוחזת ביד בתה הקטנה. ברגעים האלה מודה להשם על הניסיון שלי, לא הייתי מחליפה את הניסיון הזה עם אף ניסיון אחר. כי בניסיון שלי יש אמנם געגוע, כאב ותשוקה חבויה, אך גם זכרונות מתוקים ואהבה גדולה ומרגשת, ופנים יפות של אישה שאהבה אותי, פנים בהן אוכל תמיד להזכר, אמנם לרוב הזכרון מעורב עם געגוע וכאב, אך גם עם הודיה לאל על שזיכה אותי לדעת אהבת נשים מתוקה ונפלאה... ומי יודע... אולי עוד אזכה שוב לאהוב אישה... לנשק לה לפני השינה ולחבקה כל הלילה באהבה ושלמות אמיתית.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)