שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
אבא - יצאת מלך

אבא - יצאת מלך
פורסם לפני 3813 ימים     מאת רות אחת     סה"כ תגובות: 20     תגובה אחרונה לפני: 3804 ימים

אתמול בשעט"מ התחתן אחי עם בחירת לבו.. הייתה חתונה באמת שמחה (אני עוד מרגישה את האלכוהול בעצמות), ובשבילי הייתה זו נקודת שיא באופן אישי.
בימים אלה אני מציינת 3 שנים ליציאתי מהארון העצמי, ומאורעות האתמול הותירו אותי עם שמחה גדולה בלב ואופטימיות לגבי העתיד.

הכל התחיל לפני מס' שבועות, כשאמרתי (אולי ביקשתי זאת המילה) להורים שלי שאני מאוד רוצה שזוגתי תגיע לחתונה. הבקשה הייתה מלווה בחששות מצידי, פחדתי שהם לא יסכימו, שהם יקחו את זה קשה, שתיווצר סצינה. כנראה שהורים שלי לא הופתעו מהבקשה, והם ישר הסכימו, בשיא הפשטות והטבעיות. וגם כשהם ארגנו את מקומות הישיבה היה להם ברור שאנחנו יושבות יחד.

אתמול, ההתקדמות המופלאה של המשפחה שלי הגיעה למקום חדש.. בקצרה - נוצרו מצבים בהם אני רקדתי עם המשפחה המצומצמת והזוגה ואני לא כ"כ מצאנו את עצמנו.. מצד אחד מה יותר כיף מאשר לחגוג את השמחה עם האשה שאני אוהבת? מאידך, אני מניחה שפחדנו למתוח את הגבול העדין, להפר את האיזון.

מי שעזר לנו לפתור את המצב הזה היה אבא שלי, שבחוכמתו וברגישותו הבחין בחוסר הנוחות שלנו, ויותר מפעמיים פשוט קרא לזוגה וביקש ממנה שתצטרף אלינו לריקוד. השיא הגיע כשרקדנו שלושתנו - אבא שלי, הזוגה מצד אחד ואני מהצד השני, כשהכל ביוזמתו! כמובן שמאותה נקודה כל ההתנהלות הייתה יותר נינוחה ורגועה, כייפית וטבעית. רקדנו ביחד בלי סוף.

יצאנו מהערב הזה עם חיוך ענק, ועם תקווה גדולה לעתיד. חוץ מזה גם הבנתי שהרבה פעמים הפחדים העצמיים שלי ושלנו כזוג הם שמעכבים אותנו מול ההורים, ולאו דווקא ההורים עצמם.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)