שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
פינת קיטורים....

פינת קיטורים....
פורסם לפני 4102 ימים     מאת למה אי אפשר 4 אותיות     סה"כ תגובות: 51     תגובה אחרונה לפני: 4087 ימים

אפשר???????????

אז זהו, אני עובדת כבר 4 חודשים ברכבת ישראל (מי ששוקלת את העניין שתבדוק טוב טוב לאן היא נכנסת לפני שהיא מתחילה לעבוד...).

לנו נאמר שמגיעה לנו מונית לכל משמרת, אם זה בתחילת המשמרת או בסופה, תלוי איזה משמרת עושים. את הוצאות הנסיעה שנוציא מכיסינו, יחזירו לנו בתלוש המשכורת. רק צריך למלא הכל בטופס הוצאות נסיעה, ואפילו אין צורך בשמירת קבלות. על סמך זה, ההוצאות שלי וחבריי לעבודה הגיעו לסכומים מאוד יפים...

ועכשיו, משגילינו שלא קיבלנו את מלוא הסכומים הלכנו להתלונן על העניין למנהל היחידה, ושימצאו לנו סידור של הסעות, כי ההוצאות גדולות עלניו בכל חודש [רק שיהיה ברור, לכולם יש הסדרים עם חברות המוניות, חוץ מבית-שמש]. אחד מאיתנו הלך לפני שבועיים כמעט לדבר איתו, ובשיחה נאמר לו, לידידי, על ההחזרים שהוא זכאי לקבל עפ"י חוק, והשאר עליו.... שזה אומר כרטיס חופשי חודשי או החזרים על כרטיסיות או 21 ש"ח ליום. לפי שעות העבודה שלנו, זה בלתי אפשרי כי לא נוכל להגיע בזמן לעבודה או שנגיע מאוחר בלילה סתם הביתה (בעוד שבמקומות אחרים דואגים לסידור הנסיעות). לאחר שחברי דיבר עם המנהל, שענה לו בחוצפה רבה והציע לקנות לו אופניים בהשפלה, ובחוסר פרקטיות מוחלטת!!! לאחר שהתלוננתי בפני ראש המשמרת שלי ונאמר לנו שהעניין ייבדק, מנהל היחידה התקשר לידידי, ואמר לו שלא נקבל את כספינו בחזרה, ושנסתדר איך שנסתדר. אני לא אכנס לפרטים, כי הפתרון ממש לא פתרון...

אין לי בעיה שהם לא מוצאים בשבילינו פתרון הולם. זו בעיה שלהם והם יקבלו על הראש על זה שאנחנו לא מגיעים בזמן לעבודה. הם צריכים לדאוג לפתרון יותר בשבילם מאשר בשבילינו. אבל מה שהכי חשוב זה שהכסף יחזור אליי במלואו. אם המידע שניתן לי כשהתחלתי לעבוד, היה לא נכון, אז זו ממש לא אשמתי, ומישהו צריך, בכל מקרה, להחזיר לי את כספי. ואז כשאני לא אבוא בזמן לעבדוה או אגיע שפוכה יום למחרת כי סתם התבזבזה לי שעת שינה, זו הבעיה שלהם!!! על הדרך הוא גם איים על ידיד שלי שאם לא יבוא בזמן יקנוס אותו בקנס שהחברה נקנסת על כל איחור.

לשתוק להם, לא נשתוק!!!
הם צריכים אותנו וגם אם יפטרו אותנו והם יביאו אנשים מרמלה ולוד, הם בכל מקרה יוציאו כסף, והרבה יותר.... אז לפחות בזה דפקנו אותם בחזרה.... ואני ארדוף אותם עד שאקבל את מלוא הסכום שחייבים לי, ואם אוכל להרוס איכשהו לחברה את החוזה עם הרכבת, אז מה טוב!!!

היה לי טוב בעבודה... שעות קשות, תנאי מזג אויר ושטויות כאלה, אבל הייתי גאה במה שעשיתי, הייתי גאה במדים שלבשתי. פלצני ככל שיהיה, הרגשתי שמה שאני עושה זה חשוב. ראיתי בזה את הצבא שלא עשיתי. הייתי גאה באחריות שהיתה לי על חיי הנוסעים, הייתי גאה באחריות של אחזקת אקדח. נכון, לא אני הייתי מצליחה למנוע ממפגע להגיע, אם הוא מצליח להגיע לכניסה לתחנה. אבל לפחות הנוכחות שלי היתה חשובה גם כמקור הרתעה, וגם בתור תחושת בטחון לנוסעים. וזו אחריות שאהבתי.

זהו, מבאס....

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)