שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
ידינו לא שפכו את הדם זה?

ידינו לא שפכו את הדם זה?
פורסם לפני 4097 ימים     מאת אור__     סה"כ תגובות: 95     תגובה אחרונה לפני: 4085 ימים

את מנת הטלוויזיה שלי אני משלימה דרך האינטרנט, ככה קורה שרק עכשיו ישבתי לצפות במהומות שהלכו והתחממו במשך השבוע בחברון ובירושלים.

את האינתיפאדה הראשונה העברתי בנסיעות על הקו ירושלים - גוש עציון וחזרה. אני זוכרת את החיילים רודפים אחרי הילדים מידי האבנים בדהיישה, ואת הדיונים שהיו לנו אז (הו, איזו תקופה תמימה) על האם זה מוסרי שחייל חמוש ירדוף אחרי ילד בן שמונה עם אבן. גם אבן הורגת, היתה הססמא, ו"לילדים האלה יש הורים" היתה המנטרה השניה.

אבל מסתבר שלילדים שלנו אין הורים, יש להם ישיבות ורבנים, חבר'ה ומחנכים. אני מסתכלת על התמונות שוב ושוב, ולא מצליחה להבין, ולא מצליחה לעכל. האם כל כך הרבה הורים וויתרו אצלנו על החינוך והאחריות למעשים של ילדיהם או שפשוט בסתר ליבם יש הסכמה ותמיכה שקטה בהתנערות האלימה הזאת של הנוער.

קשה לי מאוד לכתוב, עוצמת האלימות, הכאב הגופני והנפשי שמתחוללת עכשיו בכל כך הרבה מוקדים, משתקת.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)