שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
חדשה...

חדשה...
פורסם לפני 3935 ימים     מאת dana7     סה"כ תגובות: 28     תגובה אחרונה לפני: 3835 ימים

היי בנות, שבוע טוב...

אז אני חדשה פה וסוף סוף אזרתי אומץ לכתוב.
אני בת 27 מאיזור השרון. לסבית דתיה-הנה אמרתי את זה!!!

הייתי בקשר ארוך עם חברה שלבסוף ברחה לי והתחתנה-כן כן הסוף המוכר הזה...
אבל הודות לחברות טובות יצאתי מזה ואני מוכנה להמשיך הלאה...

יצאתי מהארון לפני כמה חודשים בפני המשפחה שלי תוך כדי ריב עם אמא שלי שהתפוץ ל "כן יודעת מה הבת שלך לסבית" באיומים שלה בבכי של כולם, בחוסר הבנה, בעזיבה שלי את הבית, בעצמאות שלי, בהבנה ובהשלמה שלי עם עצמי, תהליך מיוחד וקשה...אבל שווה את המאמץ- נראה לי, אם כי אני חייבת לומר שהשבתות בבית הוריי עדיין קשים לי כי למרות שהכל "סבבה, עדיין יש מתח באוויר שהלוואי הלוואי הלוואי שיעבור ביום מן הימים.

וואו אני לא מכירה אף אחת מכאן ובכל זאת סיפרתי די הרבה על עצמי,

אין לי האומץ או המודעות לאיפה פוגשים בנות דתיו לסביות, החברה לשעבר שלי הייתה גם ,החברה הכי טובה" שלי ככה שזה בא בטבעיות ולא הייתי צריכה לחפש אותה.
אשמח לעצות, להכרות עם מישהי מהאזור שרוצה ומחפשת את האהבה ששווה לקום בשבילה, ששוה ללכת לישון איתה, כזו שגורמת לך לחייך לעצמך, שגורמת לך לבדוק את הפלאפון כל רגע ולקרוא את ההודעות שוב ושוב ולחייך, מישהי שמחה, אמיתית, מיוחדת, מצחיקה, עמוקה,
שתהיי מושלמת.לי.

לילה טוב.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)